Warsztaty stacjonarne - Szkoła Yogi Zofii Netter
Warsztaty stacjonarne
Szkoła Yogi Zofii Netter

21.01.2023 HANDPAN WPROWADZENIE

04.01.2023

Handpan to cudowny i względnie nietrudny instrument, dzięki któremu świat rytmu i prostych melodii pozostaje w zasięgu naszych możliwości i daje wiele autentycznego szczęścia i wytchnienia. Spotkajmy się na wprowadzającym w świat tego fascynującego instrumentu kręgu warsztatowym. Jeśli chcesz zwolnić, odpłynąć w grupie przyjaznych ludzi, otulić się brzmieniem śpiewającej stali, ale też popracować z własnymi ograniczeniami, poznać nieco techniki i wiedzy dotyczącej grania na handpanie to jest to spotkanie dla Ciebie.

Szkoła Yogi Zofii Netter

7.01.2023

03.01.2023

Technika Uwalniania emocji to prosta i praktyczna umiejętność ułatwiająca radzenie sobie z tym co spotyka nas na co dzień. To praktyka, dzięki której można w szybki sposób dokonać transformacji jakości życia w dowolnym z jego obszarów. Poprzez wybór akceptacji tego co jest. Następnie odpuszczenie, czyli zaprzestanie by trzymać się tego co już ci nie służy (negatywne myśli oraz emocje) następuje uwolnienie, które przynosi natychmiastową ulgę i poczucie lekkości. Efektem uwolnienia od napięcia jest poczucie wewnętrznego spokoju, konsekwencją czego zmniejsza się stan niepokoju i negatywnych emocje odczuwanych do tej pory. Wraz z praktyką uwalniania czujesz się coraz bardziej naturalnie i swobodnie. Z czasem zyskasz większą klarowność umysłu a umiejętność stosowania techniki uwalniania pozwoli Ci na bieżąco porzucać to czego już nie chcesz.

Szkoła Yogi Zofii Netter

22.01.2023 SPIRIT TREE – PODRÓŻ – koncert relaksacyjno-kontemplacyjny

03.01.2023

Intencja, z jaką powołujemy każde muzyczne spotkanie, to podniesienie jakości wibracyjnych osób uczestniczących w nim. Często występujące procesy podczas takiego spotkania to: głęboka relaksacja, wewnętrzna podróż, ukojenie zmysłów i emocji, zharmonizowanie systemu energetycznego.

Szkoła Yogi Zofii Netter

15.01.2023 Kapłanka i Kochanka. Archetypy w praktyce. Warsztaty Serca dla Kobiet.

03.01.2023

Praktykę z archetypami zaczniemy od Kochanki, która reprezentuje np. zmysłowość, przyjemność oraz Kapłanki, czyli mistyczki, która ufa w boskie przewodnictwo. Praktyka poprzez: *Krąg i ceremonię kakao, *Taniec tantryczny/ ekstatyczny, *Jogę Kundalini/ medytację ruchu i relaks.