Warsztaty stacjonarne - Szkoła Yogi Zofii Netter
Warsztaty stacjonarne
Szkoła Yogi Zofii Netter

Koncert przy dźwiękach mis, gongu i harfy kryształowej, 26 maja

14.05.2024

Zapraszamy Cię na koncert przy dźwiękach mis tybetańskich, mis kryształowych, gongu oraz harfy kryształowej. Podczas głębokiego relaksu połączysz się z wewnętrznym przepływem energii. Wszystko jest energią i możesz świadomie z niej korzystać. Od poziomu wewnętrznej energii zależy w znacznym stopniu stan Twojego zdrowia fizycznego i psychicznego, Twoje samopoczucie, rozwój duchowy, a przede wszystkim skuteczność Twoich działań w świecie fizycznym.

Szkoła Yogi Zofii Netter

WARSZTAT – Świadomy dotyk i jego rola w doświadczaniu dobrostanu, 26 maja

14.05.2024

Warsztat składa się z części wykładowej i praktycznej. Podczas części wykładowej porozmawiamy i opowiem o roli świadomego dotyku w aspekcie doświadczania dobrostanu człowieka. Pojawią się też odpowiedzi na zadane powyżej pytania. Część praktyczna warsztatu pozwoli na zrozumienie i doświadczenie różnicy między samoregulacją, a koregulacją i odbędzie się to poprzez przywitanie się ze swoim ciałem świadomym dotykiem samodzielnie oraz w relacji z innym człowiekiem.

Szkoła Yogi Zofii Netter

Warsztat Joga i Fizjoterapia z Markiem Migałą, 25-26maj

30.04.2024

Zapraszamy serdecznie na warsztat jogi i fizjoterapii. Podczas warsztatu Marek Migała będzie omawiał tematy dotyczące problemów odcinka lędźwiowego kręgosłupa, bioder, kolan oraz właściwej postawy ciała. Chętnie odpowie na pytania dotyczące tematów warsztatu. Wspólnie będziemy praktykować pozycje jogi tak by na zakończenie naszego spotkania mieć dużo wiedzy teoretycznej, ale też umiejętności radzenia sobie z problemami np dyskopatii, uszkodzenia łakotki czy niestabilności bioder.

Szkoła Yogi Zofii Netter

Warsztat Praktyczny – Medytacja jest łatwa, 19maja

30.04.2024

Zapraszamy na jednodniowy warsztat, który w sposób praktyczny pozwoli doświadczyć zjawiska medytacji. Techniki wywodzące się z różnych tradycji i szkół umożliwią wybór najbardziej odpowiadającej formy medytacji a następnie włączenia jej do codziennego życia.