Aneta paluszkiewicz - Szkoła Yogi Zofii Netter
Nauczyciele

Aneta Paluszkiewicz

JA JESTEM…
Radosną duszą…
Doświadczam.
Odczuwam.
I żyję, najlepiej jak potrafię.
Ja jestem Tobą, Ty jesteś mną …

JA JESTEM … zawodową menadżerką, z duszą jogina, nauczycielką Jogi Kundalini, instruktorką terapii przez sztukę, instruktorką pilates core, wolontariuszką w hospicjach, pasjonatką podróży, miłośniczką fotografii, kolekcjonerką dobrych chwil oraz drobnych radości, celebrującą życie takim, jakim jest.

Przez ponad 23 lata pracowałam w korporacjach, z czego ok.18 lat na stanowiskach menadżerskich. Byłam dyrektorem w centrach obsługi klientów, audytorem i pełnomocnikiem zarządów ds. jakości. W 2018 roku zostałam menadżerką centrum rozwojowego w Gdańsku. Jednocześnie prowadzę własną działalność, regularne zajęcia jogi i warsztaty arteterapii.
Pracując w korporacjach byłam sobą, zachowując spokój i dystans.
To duży komfort i wybór, a pomogła mi w tym między innymi regularna praktyka jogi.
Od kilku lat praktykuję Jogę Kundalini.
W 2015 roku Ukończyłam kurs nauczycielski, następnie kurs dla instruktorów jogi dla Kobiet w ciąży. Joga Kundalini to znacznie więcej niż ćwiczenia, jest to praktyka głęboko oczyszczająca, transformująca i wzmacniająca. Kurs był dla mnie najcenniejszą inwestycją we własny rozwój, a joga przynosi efekty w moim codziennym życiu.
Prowadzę zajęcia, gdyż chcę się z Wami podzielić tą piękną i skuteczną praktyką doświadczania i świadomej przytomności, którą Wam z całego serca polecam i dzięki której przez cały czas się uczę i rozwijam. Zajęcia dostosowuję do grupy, więc nie jest ważne jakie masz doświadczenie w jodze, ile masz lat, czy w jakiej jesteś kondycji.
Ważne jest Twoje zaangażowanie podczas zajęć oraz systematyczność. W miarę regularnej praktyki odczujesz efekty. Zapraszam na regularne zajęcia.
Do zobaczenia na macie!

Aneta prowadzi kundalini jogę.