Ariana kołodziej - Szkoła Yogi Zofii Netter
Nauczyciele

Ariana Kołodziej

Wiecznie pełna pasji, złożona dusza, która stale zmierza naprzód.

Z wykształcenia jestem historykiem sztuki, który ma wewnętrzne poczucie “minięcia się z powołaniem”. Na szczęście nigdy w życiu nie jest za późno, by zawrócić z danej ścieżki i obrać nowy kierunek. Od zawsze wiedziałam, że sensem mojego życia jest pomoc drugiemu człowiekowi. Zatem pasja do pływania uczyniła mnie ratownikiem wodnym, jak i miłośnikiem nurkowania. Pasja do śpiewu pozwoliła mi rozwijać się muzycznie, dając możliwość dzielenia się tym z innymi. Wreszcie pasja do pracy z ciałem i ciągłego rozwoju osobistego, doprowadziła mnie do pozostania nauczycielem jogi.

Moje pierwsze zetknięcie z jogą nastąpiło w 2014 roku, kiedy to pewien anonimowy jogin otworzył przede mną drzwi do tego świata. Jest to przestrzeń, którą eksploruję od 7 lat.

Joga jest dla mnie przede wszystkim zjednoczeniem z własną osobą, jak i tym co mnie otacza. Moment, w którym angażuję całe swoje ciało, umysł i duszę do świadomej aktywności. W samej praktyce jogi szczególnie ujęło mnie, że jest to jedyna aktywność fizyczna, w której nie chodzi o rywalizację. Liczy się nasza własna obserwacja, doświadczenie oraz wzrost.

Jestem certyfikowanym nauczycielem 250 RYT Yoga Alliance. Szkolenia odbyłam w Polsce oraz Indiach pod okiem znakomitych nauczycieli tj. Basia Lipska – Larsen, Ada Suska, Yashpal Singh Rautela, Rajesh Rawat, Pradeep Singh, Bhavesh Bhimanathani, Parveen Sharma. Prowadzę praktyki oparte na stylach Vinyasa, Ashtanga oraz Yin Yoga.

Pracując z grupą zwracam szczególną uwagę na wrażliwe podejście do własnego ciała i unikanie przekładania sił nad swoje możliwości. Praktykujący na moich zajęciach będzie miał szansę budować siłę, koncentrację i równowagę. Rozgrzejemy intensywnie ciało, umożliwiając tym samym głębokie rozciąganie i wydłużanie. W konsekwencji rozluźnimy się, złagodzimy, bądź pozbędziemy wszelkich bólów fizycznych jak i psychicznych. Z pewnością będzie to nauka cierpliwości, wytrwałości, akceptacji i odpuszczenia.

Ośmielę się stwierdzić, że joga jest DLA KAŻDEGO.

Jeśli masz ochotę bliżej poznać siebie – zapraszam do wspólnej praktyki.


Ariana prowadzi:

jogę poranną, vinyasa jogę