Wyjazdy joga, terapeutyczne, weekendowe - Szkoła Yogi Zofii Netter
Wyjazdy
Uzdrowisko Siebie Blisko (Kamionek Wielki)

Zmysłowy Dzień Kobiet- weekend z jogą, biodanzą i relaksem przy dźwiękach.

3-5 marca 2023

Kochana Kobieto! Zapraszam Cię na cztery dni bycia bliżej siebie. Bliżej swojego ciała, umysłu, myśli. Bliżej odczuwania wszystkimi zmysłami. Bliżej innych Kobiet, które chcą poruszyć energię do działania. Jeśli nic nie zmienisz, zmiana się nie dokona. A w grupie łatwiej o inspirację, nowe pomysły, współrozumienie i współodczuwanie. Być może jesteś w trudnym momencie swojego życia. Nie jesteś w tym sama. Otwórz się na zmianę, na ruch, na przepływ. Dowiedz się jak przekuć pragnienia na cele.

Uzdrowisko Siebie Blisko (Kamionek Wielki)

DŁUGI LISTOPADOWY WEEKEND z jogą, relaksem przy dźwiękach, pleceniem makram.

10-13 listopada 2022

Podczas tego wyjazdu uruchomisz siebie na nowo od wewnątrz w gronie ludzi, którzy podobnie do Ciebie chcą mieć coraz bardziej otwarte oczy i uszy na prawdę o sobie, na wychodzenie z matrixa.

Jeśli potrzebujesz zmiany, wystarczy wykonać mały krok, wystarczy chęć, a małe drganie może ją wywołać.

Na jodze dowiesz sie więcej o swoim ciele, zmniejszysz napięcie i stres, Twój kręgosłup i stawy odciążą się, rozruszasz ciało i poprawisz odporność. Doświadczysz uważności i głębokiego relaksu.

Uzdrowisko Siebie Blisko (Kamionek Wielki)

MASZ MOC. Początek jesieni z jogą i relaksem przy dźwiękach.

30 września- 2 października 2022

Zapraszam Cię na trzy dni bycia bliżej siebie. Bliżej swojego ciała, umysłu, myśli. Tego, co sprawia, że Twoje życie wygląda tak, jak wygląda.

Jeśli potrzebujesz zmiany, wystarczy wykonać mały krok, wystarczy chęć, a małe drganie może wywołać piękną zmianę.

Janice 34 59-623 Lubomierz

Wakacje „Obudź w sobie moc” pod Lubomierzem- joga, wędrówki, relaks przy misach i gongu: 3-9 lipca 2022

3-9.07.2022

Zapraszamy Cię na wakacje z jogą, wędrówkami po Górach Izerskich i relaksacją przy dźwiękach mis i gongu. Ćwiczenia w kręgu "Obudź w sobie moc" pozwolą Ci uświadomić sobie jaki wpływ ma na Twoje życie to, co dzieje się tu i teraz. I jakie to proste: uświadomić sobie stan obecny, zobaczyć swoje przekonania i w prosty sposób je przetransformować.