Wyjazdy joga, terapeutyczne, weekendowe - Szkoła Yogi Zofii Netter
Wyjazdy
Kłodawa Gdańska, Zastawna 1

NOWY ROK-NOWY POCZĄTEK. Weekend z jogą, mapą marzeń, głębokim relaksem przy dźwiękach.

5-7 stycznia 2024

Zapraszam Ciebie na wyjątkowy noworoczny weekend do Kłodawy Gdańskiej, gdzie w dniach 5-7 stycznia przeniesiemy się do krainy relaksu, marzeń i nowych początków.  Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia. Początek roku to jedna z lepszych chwil, kiedy możesz wykonać RUCH do zmiany. Jeśli niczego nie zmienisz, NIC się nie zmieni. NIC. I dopóki sobie tego nie uświadomisz, będziesz tkwić w miejscu.  Jestem zwolenniczką małych kroków. U mnie w życiu się sprawdziły. Wykonaj mały krok i weź udział w tym warsztacie. Możesz tylko zyskać spełnienie marzenia. A może coś więcej?

Uzdrowisko Siebie Blisko (Kamionek Wielki)

OTUL SIEBIE JOGĄ. Weekend z jogą, biodanzą i relaksem przy dźwiękach.

15-17 września 2023

Zapraszam Cię na ostatni weekend lata, który pomoże Ci otulić się na jesień jakościami, które buduje praktyka jogi, taniec życia i głęboki relaks przy dźwiękach mis terapeutycznych, harfy kryształowej i gongu. Ten weekend pomoże Ci odkryć i ugruntować to, czego naprawdę potrzebujesz, aby być tu i teraz szczęśliwym człowiekiem. Dasz sobie wsparcie na kolejne jesienne miesiące.

Dom Jesionów, Idzików 2A, 57-500

Aktywne wakacje z jogą w Kotlinie Kłodzkiej 9-15 lipca 2023

9-15 lipca 2023

Zapraszam Cię na wakacje z jogą, wędrówkami po Kotlinie Kłodzkiej i relaksacją przy dźwiękach mis, gongu i kryształowej harfy.
Poprowadziłam już wiele takich wyjazdów i każdy był niezwykle udany. Dlaczego? Bo zawsze tworzy się grupa, gdzie każdy z uczestników chce zmieniać swoje życie na lepsze, chce się rozwijać i czerpać pełną garścią z obfitości, która jest i wystarczy po nią sięgnąć.

Jeśli chcesz aktywnie odpocząć i zmienić perspektywę, poznać fajnych ludzi, pośmiać się, to ten wyjazd jest dla Ciebie.

Uzdrowisko Siebie Blisko (Kamionek Wielki)

MAJÓWKA Z JOGĄ. 6 dni w Dobrostanie.

28 kwietnia- 3 maja 2023

Zapraszam Cię na sześć dni bycia w dobrostanie. Z jogą, oddechem, medytacją, leśnym zanurzeniem, biodanzą i technologią szczęśliwego życia. Bliżej swojego ciała, umysłu, myśli. Bliżej odczuwania wszystkimi zmysłami. Bliżej innych ludzi, którzy także chcą poruszyć energię do działania. Jeśli nic nie zmienisz, zmiana się nie dokona. A w grupie łatwiej o inspirację, nowe pomysły, współrozumienie i współodczuwanie.