Wyjazdy joga, terapeutyczne, weekendowe - Szkoła Yogi Zofii Netter
Wyjazdy
Wetlina 130 38-608 Wetlina

Aktywne wakacje z jogą w Bieszczadach- joga, wędrówki, relaks przy misach i gongu: 7-13 lipca 2024

7-13.07.2024

Czy lubisz spędzać czas aktywnie i przebywać w otoczeniu natury? Wyobraź sobie, że rozpoczynasz dzień od praktyki jogi, która łagodnie rozbudzi Twoje ciało, a następnie, po pysznym śniadaniu udajesz się na górską wędrówkę, podczas której wszystkie Twoje zmysły zostaną zaopiekowane przez cudowną naturę. Zapraszam Cię na wyjazd pełen aktywności, relaksu i pozytywnej energii w malowniczych Bieszczadach. Nasze dni będą wypełnione jogą, górskimi wędrówkami, pysznym jedzeniem i relaksem przy dźwiękach. Bliskość natury oraz codzienne praktyki jogi pomogą Ci się zatrzymać, połączyć ze sobą i poczuć swoje ciało na nowo. Zapraszam!

Kłodawa Gdańska, Zastawna 1

Weekend Kobiet z jogą, jogą twarzy, relaksem przy dźwiękach.

8-10 marca 2024

Zapraszam Ciebie z okazji Dnia Kobiet na WEEKEND KOBIET Z JOGĄ weekend do Kłodawy Gdańskiej, gdzie w dniach 8-10 marca 2024 przeniesiemy się do krainy jogi, zadbania o siebie, do grona kobiecej energii. Uwolnij napięcia ciała na jodze, naucz się jogi twarzy, skorzystaj z masażu twarzy i głęboko odpocznij przy dźwiękach mis, harfy kryształowej i gongu

Kłodawa Gdańska, Zastawna 1

NOWY ROK-NOWY POCZĄTEK. Weekend z jogą, mapą marzeń, głębokim relaksem przy dźwiękach.

19-21 stycznia 2024

Zapraszam Ciebie na wyjątkowy noworoczny weekend do Kłodawy Gdańskiej, gdzie w dniach 19-21 stycznia przeniesiemy się do krainy relaksu, marzeń i nowych początków.  Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia. Początek roku to jedna z lepszych chwil, kiedy możesz wykonać RUCH do zmiany. Jeśli niczego nie zmienisz, NIC się nie zmieni. NIC. I dopóki sobie tego nie uświadomisz, będziesz tkwić w miejscu.  Jestem zwolenniczką małych kroków. U mnie w życiu się sprawdziły. Wykonaj mały krok i weź udział w tym warsztacie. Możesz tylko zyskać spełnienie marzenia. A może coś więcej?

Uzdrowisko Siebie Blisko (Kamionek Wielki)

OTUL SIEBIE JOGĄ. Weekend z jogą, biodanzą i relaksem przy dźwiękach.

15-17 września 2023

Zapraszam Cię na ostatni weekend lata, który pomoże Ci otulić się na jesień jakościami, które buduje praktyka jogi, taniec życia i głęboki relaks przy dźwiękach mis terapeutycznych, harfy kryształowej i gongu. Ten weekend pomoże Ci odkryć i ugruntować to, czego naprawdę potrzebujesz, aby być tu i teraz szczęśliwym człowiekiem. Dasz sobie wsparcie na kolejne jesienne miesiące.