Wyjazdy joga, terapeutyczne, weekendowe - Szkoła Yogi Zofii Netter
Wyjazdy
Uzdrowisko Siebie Blisko, 60 minut od Gdańska

Odpocznij z jogą i BIODANZĄ,

11-14 listopada 2021

Zapraszamy Cię na długi listopadowy weekend w uzdrawiającym otoczeniu i z ludźmi, którzy tak jak Ty chcą zrobić coś dobrego dla siebie, praktykując i zdobywając wiedzę o sobie.
W wolnych chwilach możesz skorzystać z masaży i sesji terapeutycznych Uzdrowiska.

Uzdrowisko Siebie Blisko, 60 minut od Gdańska

Weekend z jogą, automasażem twarzy i releksacją przy dźwiękach mis i gongu

1-3 października 2021

My, Zofia i Izabela, dwie kobiety oddane swojej pasji, zapraszamy Cię na weekend z jogą, automasażem twarzy i releksacją przy dźwiękach mis i gongu (a gong w Uzdrowisku jest NIEZWYKŁY).
To idealne rozwiązanie dla:
- każdego, kto pod fachowym okiem nauczyciela z kilkunastoletnim doświadczeniem, Zosi Netter, chce poczuć swoje ciało na macie i pogłębić praktykę jogi; na macie odnajdzie się każdy bez względu na stopień zaawansowania;
- każdego, kto dzięki wskazówkom Izabeli Samostan, chce poznać swoją twarz i nauczyć się jej automasażu; poza działaniem przeciwzmarszczkowym zauważysz redukcję worków i cieni oczodołu, po masażu odczujesz ujędrnienie, napięcie i gładkość skóry, a Twoja psychika wejdzie w stan odprężenia;
- każdego, kto potrzebuje głęboko zrelaksować się w leżeniu i poddać się terapeutycznemu działaniu dźwięków mis, gongu i innych instrumentów.

Ośrodek Mandala- Targoszów- Beskid Mały

Aktywne wakacje. Joga i góry. Dźwięk i głęboki oddech.

4-10 lipca 2021

Zapraszamy na aktywne wakacje z jogą w górach do Ośrodka Mandala w Targoszowie. To specjalna oferta dla wszystkich spragnionych odpoczynku od zgiełku codzienności online w niezwykłych okolicznościach przyrody. Z praktyką jogi, medytacji i wędrówkami do okolicznych górach, spotkaniami z dziką przyrodą i bogatą historią Beskidów. Z pysznym wegetariańskim jedzeniem. Z bardzo piękną salą do jogi i wielkim tarasem. Ośrodek położony jest we wsi Targoszów, w Beskidzie Małym, blisko lasu w otoczeniu pól i łąk, z przepięknym widokiem na szczyty Beskidów, w tym na Babią Górę i Pilsko.