Wyjazdy joga, terapeutyczne, weekendowe - Szkoła Yogi Zofii Netter
Wyjazdy
Uzdrowisko Siebie Blisko (Kamionek Wielki)

Długi weekend BLIŻEJ SIEBIE. Joga, oddech, relaks przy dźwiękach mis i gongu.

8-11 czerwca 2023

Zapraszam Cię na cztery dni bycia bliżej siebie. Musisz tylko cztery rzeczy: oddychać, pić, jeść i wydalać. Resztę WYBIERASZ. Ten weekend pozwoli Ci odkryć, ugruntować to, czego naprawdę potrzebujesz, to, co Cię wspiera.

Dom Jesionów, Idzików 2A, 57-500

Aktywne wakacje z jogą w Kotlinie Kłodzkiej 9-15 lipca 2023

9-15 lipca 2023

Zapraszam Cię na wakacje z jogą, wędrówkami po Kotlinie Kłodzkiej i relaksacją przy dźwiękach mis, gongu i kryształowej harfy.
Poprowadziłam już wiele takich wyjazdów i każdy był niezwykle udany. Dlaczego? Bo zawsze tworzy się grupa, gdzie każdy z uczestników chce zmieniać swoje życie na lepsze, chce się rozwijać i czerpać pełną garścią z obfitości, która jest i wystarczy po nią sięgnąć.

Jeśli chcesz aktywnie odpocząć i zmienić perspektywę, poznać fajnych ludzi, pośmiać się, to ten wyjazd jest dla Ciebie.

Uzdrowisko Siebie Blisko (Kamionek Wielki)

MAJÓWKA Z JOGĄ. 6 dni w Dobrostanie.

28 kwietnia- 3 maja 2023

Zapraszam Cię na sześć dni bycia w dobrostanie. Z jogą, oddechem, medytacją, leśnym zanurzeniem, biodanzą i technologią szczęśliwego życia. Bliżej swojego ciała, umysłu, myśli. Bliżej odczuwania wszystkimi zmysłami. Bliżej innych ludzi, którzy także chcą poruszyć energię do działania. Jeśli nic nie zmienisz, zmiana się nie dokona. A w grupie łatwiej o inspirację, nowe pomysły, współrozumienie i współodczuwanie.

Uzdrowisko Siebie Blisko (Kamionek Wielki)

Zmysłowy Dzień Kobiet- weekend z jogą, biodanzą i relaksem przy dźwiękach.

3-5 marca 2023

Kochana Kobieto! Zapraszam Cię na cztery dni bycia bliżej siebie. Bliżej swojego ciała, umysłu, myśli. Bliżej odczuwania wszystkimi zmysłami. Bliżej innych Kobiet, które chcą poruszyć energię do działania. Jeśli nic nie zmienisz, zmiana się nie dokona. A w grupie łatwiej o inspirację, nowe pomysły, współrozumienie i współodczuwanie. Być może jesteś w trudnym momencie swojego życia. Nie jesteś w tym sama. Otwórz się na zmianę, na ruch, na przepływ. Dowiedz się jak przekuć pragnienia na cele.