Kurs jogi Gdańsk - stacjonarne - Szkoła Yogi Zofii Netter
Kursy stacjonarne
Kursy stacjonarne

Poranny Kurs Terapii Poznawczej Opartej na Uważności w Życiu

start 7.02.2023 wtorki 8.30-10.30

Cierpienie jest niewystarczające. Życie bywa piękne i straszne zarazem. Jak mam się uśmiechać skoro jest we mnie tyle smutku? To jest naturalne - musisz uśmiechnąć się do swojego smutku, ponieważ jesteś czymś o wiele większym niż Twój smutek. ~ Thich Nhat Hanh Mindfulness Based Cognitive Therapy for Life MBCT - L | Terapia Poznawcza Oparta na Uważności w Życiu

Kursy stacjonarne

Kurs- joga czakralna.

13.01.-24.02.2022

Na kursie skupimy się na technikach hatha jogi, włączymy też techniki kundalini jogi, jogi subtelnej i terapii jogą z wykorzystaniem mantr, medytacji oraz pracy z intencją. Spotkania są opatrzone komentarzem na temat danej czakry i jej potencjału. Kurs jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania, jednakże 2-3 miesiące praktyki i znajomość podstawowych asan jest potrzebna, aby w pełni skorzystać z zajęć.

Kursy stacjonarne

KURS VINYASA FLOW czyli świadomość w ruchu

28.11-21.12.2022

Metoda Vinyasy uczy jak budować i podtrzymać naszą zdolność do działania, zarówno na macie, jak i poza nią. Praktykę budujemy stopniowo etapami. Każda z faz praktyki opiera się na pracy z poprzedniej. Świadomość, która łączy jedno działanie z następnym.

Kursy stacjonarne

Kurs jogi od podstaw POZIOM 0 EDYCJA WCZESNOPORANNA

Termin kursu: 28.11.2022- 06.02.2023

Kurs jogi od podstaw “0” przeznaczony jest dla osób początkujących, które nigdy nie praktykowały jogi lub mają dłuższą przerwę w praktyce.