Gabinety

Gabinet fizjoterapeutyczny

ZMASOWANE DOBRO Tadeusz Meissner - profesjonalny masaż relaksujący, terapeutyczny i sportowy.

Fascynuje mnie terapia mięśniowo-powięziowa, czyli podejście nakierowane na pracę z powięzią jako źródłem ograniczeń w układzie ruchu. Czasem zaczynam jednak od masażu relaksującego jako formy terapii lub stosuję go jako element profilaktyki. Nieraz w jednym zabiegu łączę elementy terapii i relaksacji. NIektóre formy pracy terapeutycznej są odczuwane jako relaksujące lub przyjemne. To bardzo indywidualne odczucia, dlatego w trakcie zabiegu jestem wsłuchany w reakcje klienta. Staram się spoglądać na problemy kompleksowo, dlatego każdemu daję zalecenia dotyczące ergonomii w życiu codziennym i w pracy. Osobom zainteresowanym pokazuję również dodatkowe formy autoterapii. Te elementy według mnie są prawdziwym kluczem do Zmiany.

Gabinet fizjoterapeutyczny

REHAFEMINA Anna Kuligowska- fizjoterapia kobieca

W czym mogę Ci pomóc: - profilaktyka mięśni dna miednicy - zespoły bólowe w obrębie miednicy i kręgosłupa - przygotowanie ciała do ciąży, porodu naturalnego i cięcia cesarskiego - zespoły bólowe w ciąży - rehabilitacja poporodowa (pęknięcie, nacięcie krocza, opracowanie blizny po cięciu cesarskim, obrzęki, zaburzenia neurologiczne – uszkodzenie nerwu sromowego, cieśń nadgarstka, rwa kulszowa, zespoły dyskowe) - uszkodzenia okołoporodowe narządów i mięśni miednicy mniejszej - rozejście mięśni prostych brzucha (kresy białej) - nietrzymanie moczu (wysiłkowe, nie wysiłkowe, mieszane, nykturia, parcia naglące, pęcherz nad reaktywny, cystocele) - problemy proktologiczne (np.: zaparcia, nietrzymanie stolca, gazów, rektocele, hemoroidy) -obniżenie/wypadanie narządów miednicy mniejszej -gazy pochwowe - przygotowanie do zabiegu/ stan po zabiegu na narządach miednicy mniejszej - volvodynia - pochwica - endometrioza

Gabinet psychologiczno - terapeutyczny

MARLENA LIZA SAWICKA "Sztuka Życia"- psycholog, terapeuta ustawień systemowych

wt. 08:00- 14:30/ śr. 15:00- 21:30/ czw. 08:00- 14:30
Nazywam się Marlena Liza Sawicka i jestem psychologiem, trenerem mentalnym i terapeutą ustawień systemowych. Prowadzę warsztaty, treningi mentalne oraz sesje indywidualne – stacjonarne i on-line. W swojej pracy stosuję podejście holistyczne. Łączę osiągnięcia tradycyjnej psychologii, z tym co jest zapisane w energii, emocjach oraz programach i skryptach rodzinnych. Możesz do mnie przyjść z każdym tematem w obszarze, w którym odczuwasz problemy lub masz trudności – związki, relacje, finanse, kariera zawodowa, macierzyństwo, zachowania dzieci, zdrowie Twoje i dzieci, nadwaga i inne. Pracuję również z samoakceptacją, niskim poczuciem własnej wartości, poświęcaniem się, poczuciem winy, wstydu, lękami, agresją, brakiem zaufania, odkładaniem rzeczy na później, traumami i stratami. Mam przyjemność pracować w inspirującej przestrzeni Szkoły Yogi Zofii Netter i prowadzić tam we wtorki, środy i czwartki gabinet psychologiczno-terapeutyczny, w środy po południu treningi mentalne/spotkania rozwojowe z serii „Sztuka życia”, a w weekendy tematyczne warsztaty.

Gabinet psychologiczno - terapeutyczny

MICHALINA PŁOTKA- psychoterapeuta dzieci i młodzieży

wt. 15:00- 21:30
Nazywam się Michalina Płotka, jestem psychologiem, psychoterapeutką poznawczo – behawioralną w trakcie procesu certyfikacji. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Gdańskim oraz liczne szkolenia z zakresu szeroko rozumianej pomocy dzieciom, młodzieży i rodzinie. Zajmuję się diagnozą, terapią oraz wsparciem psychologicznym. Jestem realizatorką programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”. Swoje doświadczenie wykorzystuję podczas pracy terapeutycznej w przedszkolu integracyjnym oraz poradnictwie. Prowadzę konsultacje dla rodziców, terapię psychologiczną oraz warsztaty dla dzieci, młodzieży i nauczycieli - pracuję zgodnie z założeniami nurtu poznawczo – behawioralnego.

Gabinet fizjoterapeutyczny

Emilia Pilch

Zapraszamy do zapisów na refleksologię twarzy i głowy oraz refleksologię stóp. Podczas zabiegów można doświadczyć głębokiego relaksu i wyciszenia, a to sprzyja regeneracji, profilaktyce zdrowia i dobrego samopoczucia. Dbajmy o Siebie i pamiętajmy, że „ludzkie ciało w pokoju z samym sobą cenniejsze jest niż najrzadszy klejnot”(Tsong Khapa). Zabiegi odbywają się regularnie co dwa tygodnie w soboty. Zapisy dostępne w systemie rezerwacji zajęć. Cena zabiegu to 150 zł.

Gabinet psychologiczno - terapeutyczny

KATARZYNA MAKARSKA- Psycholog - seksuolog

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Gdańskim - specjalność neurobiopsychologia, seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS oraz edukatorką seksualną. Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia z terapii poznawczo - behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam jako terapeuta osób z niepełnosprawnością intelektualną. W placówce, w której pracowałam, prowadziłam warsztaty dla rodziców dotyczące seksualności osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz konsultacje indywidualne. Przez ostatni rok zdobywałam doświadczenie jako interwent kryzysowy w gdańskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Obecnie prowadzę gabinet psychologiczno - seksuologiczny oraz tworzę warsztaty dotyczące rozwoju psychoseksualnego dzieci i młodzieży oraz tego, jak z dziećmi o seksie rozmawiać. Jestem również wykładowcą w Wyższej Szkole Zdrowia, gdzie prowadzę zajęcia dla studentów dotyczące rehabilitacji seksualnej.