Gabinety

Gabinet fizjoterapeutyczny

ZMASOWANE DOBRO Tadeusz Meissner - profesjonalny masaż relaksujący, terapeutyczny i sportowy.

Fascynuje mnie terapia mięśniowo-powięziowa, czyli podejście nakierowane na pracę z powięzią jako źródłem ograniczeń w układzie ruchu. Czasem zaczynam jednak od masażu relaksującego jako formy terapii lub stosuję go jako element profilaktyki. Nieraz w jednym zabiegu łączę elementy terapii i relaksacji. NIektóre formy pracy terapeutycznej są odczuwane jako relaksujące lub przyjemne. To bardzo indywidualne odczucia, dlatego w trakcie zabiegu jestem wsłuchany w reakcje klienta. Staram się spoglądać na problemy kompleksowo, dlatego każdemu daję zalecenia dotyczące ergonomii w życiu codziennym i w pracy. Osobom zainteresowanym pokazuję również dodatkowe formy autoterapii. Te elementy według mnie są prawdziwym kluczem do Zmiany.

Gabinet fizjoterapeutyczny

REHAFEMINA Anna Kuligowska- fizjoterapia kobieca

W czym mogę Ci pomóc:
- profilaktyka mięśni dna miednicy
- zespoły bólowe w obrębie miednicy i kręgosłupa
- przygotowanie ciała do ciąży, porodu naturalnego i cięcia cesarskiego
- zespoły bólowe w ciąży
- rehabilitacja poporodowa (pęknięcie, nacięcie krocza, opracowanie blizny po cięciu cesarskim, obrzęki, zaburzenia neurologiczne – uszkodzenie nerwu sromowego, cieśń nadgarstka, rwa kulszowa, zespoły dyskowe)
- uszkodzenia okołoporodowe narządów i mięśni miednicy mniejszej
- rozejście mięśni prostych brzucha (kresy białej) - nietrzymanie moczu (wysiłkowe, nie wysiłkowe, mieszane, nykturia, parcia naglące, pęcherz nad reaktywny, cystocele) - problemy proktologiczne (np.: zaparcia, nietrzymanie stolca, gazów, rektocele, hemoroidy) -obniżenie/wypadanie narządów miednicy mniejszej -gazy pochwowe - przygotowanie do zabiegu/ stan po zabiegu na narządach miednicy mniejszej - volvodynia - pochwica - endometrioza

Gabinet psychologiczno - terapeutyczny

Małgorzata Wyszogrodzka- psycholog dzieci i młodzieży, trener uważności

pn. 15:00- 21:30
Z wykształcenia i pasji jestem psychologiem i nauczycielką uważności, a towarzyszenie w rozwoju młodym sercom i umysłom jest dla mnie pięknym doświadczeniem. Ukończyłam psychologię o specjalności klinicznej w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie oraz liczne kursy, m. in. kurs certyfikacyjny Mindfulness in Schools Project, uprawniający do prowadzenia zajęć uważności dla dzieci i młodzieży.

Doświadczenie praktyczne w pracy psychologicznej z dziećmi i młodzieżą zdobywałam do tej pory pracując m. in. w szkołach, ośrodku rehabilitacji dla dzieci, pracowni działań twórczych, działając w fundacjach i projektach zagranicznych. Mam doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnych, jak i zajęć grupowych.

W pracy z dziećmi i młodzieżą ogromnie ważne jest dla mnie zbudowanie relacji opartej na szacunku i empatii, która stanie się fundamentem pozwalającym wspólnie stawiać czoła wyzwaniom i trudnościom.

Do gabinetu psychologiczno-terapeutycznego zapraszam na indywidualne zajęcia psychologiczne dzieci w wieku szkolnym i młodzież. Pierwsza konsultacja odbywa się z rodzicem i służy do wspólnego rozpoznania i omówienia trudności przeżywanych przez dziecko, a także ustalenia zakresu i form pomocy dziecku.

Innowacyjną formą zajęć, jaką mogę zaproponować, jest indywidualny trening uważności, który w fantastyczny sposób wspiera dzieci i młodzież w rozumieniu swoich emocji, radzeniu sobie z trudnościami czy wzmacnianiu koncentracji. W dzisiejszym świecie pełnym bodźców i presji, ćwiczenie uważności (bycia obecnym w tym, co jest tu i teraz), jest bardzo potrzebne młodym ludziom i może stać się zasobem wspierającym przez całe życie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i umawiania się na konsultacje.

Gabinet psychologiczno - terapeutyczny

MICHALINA PŁOTKA- psychoterapeuta dzieci i młodzieży

wt. 15:00- 21:30
Nazywam się Michalina Płotka, jestem psychologiem, psychoterapeutką poznawczo – behawioralną w trakcie procesu certyfikacji. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Gdańskim oraz liczne szkolenia z zakresu szeroko rozumianej pomocy dzieciom, młodzieży i rodzinie. Zajmuję się diagnozą, terapią oraz wsparciem psychologicznym. Jestem realizatorką programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”.
Swoje doświadczenie wykorzystuję podczas pracy terapeutycznej w przedszkolu integracyjnym oraz poradnictwie.
Prowadzę konsultacje dla rodziców, terapię psychologiczną oraz warsztaty dla dzieci, młodzieży i nauczycieli - pracuję zgodnie z założeniami nurtu poznawczo – behawioralnego.

Gabinet psychologiczno - terapeutyczny

Emilia Pilch

Zapraszamy do zapisów na refleksologię twarzy i głowy oraz refleksologię stóp.
Podczas zabiegów można doświadczyć głębokiego relaksu i wyciszenia, a to sprzyja regeneracji, profilaktyce zdrowia i dobrego samopoczucia. Dbajmy o Siebie i pamiętajmy, że „ludzkie ciało w pokoju z samym sobą cenniejsze jest niż najrzadszy klejnot”(Tsong Khapa). Zabiegi odbywają się regularnie co dwa tygodnie w soboty. Zapisy dostępne w systemie rezerwacji zajęć. Cena zabiegu to 150 zł.

Gabinet psychologiczno - terapeutyczny

Katarzyna Jabłońska- medycyna alternatywna

piątki 13:00-21:00
Nazywam się Katarzyna Jabłońska, jestem Mentorem, terapeutką i psychokinezjologiem.
Już w dzieciństwie zauważyłam, że widzę, czuję i słyszę rzeczy, które dla innych; na przykład dla moich rówieśników, czy osób dorosłych, nie były takie oczywiste. Ten okres nie był dla mnie prosty. Często odczuwałam brak zrozumienia i akceptacji.
Życie przypomniało mi o tych zdolnościach w wieku dorosłym. Szukając siebie i życiowej pasji, natrafiam na wielu wspaniałych nauczycieli. Ta droga nie była łatwa. Życie dawało mi wiele lekcji i wystawiało na ciężkie próby. Jednak wszystkie napotkane przeciwności, sprowadziły mnie do siebie, za co jestem niezmiernie wdzięczna.
Pracuję od wielu lat jako terapeuta i Mentor; daję sesje indywidualne, prowadzę szkolenia, oraz ustawienia systemowe.
W mojej pracy wykorzystuję to, co potrafię najlepiej; moją intuicję; czucie, wczuwanie się i czytanie pola energetycznego. Wszystko żyje, chce być zauważone, zrozumiane i pragnie przede wszystkim wdrożenia swojego potencjału. Język empatii jest prosty, jednak został przez wielu zapomniany. Posługuję się tym językiem, wiem kiedy i jak go użyć.
Pracuję według metody autorskiej, jej celem jest rozwiązanie i transformacja przyczyn problemu, z którym przychodzi do mnie klient. Rezultatem jest wydobycie potencjału; rozwój osobisty i uleczanie aspektów życia.
Pracuje z klientami indywidualnymi, parami, zwierzętami, firmami, domami, działkami, mieszkaniami, ogrodami…
Uczyłam się przede wszystkim w Niemczech i w Szwajcarii; Biorezonansu u Güntera Lembke, Psychokinezjologii u Moniki Obendorfer, Innerwise, Systemwise, Dare to b` Riched u Uwego Albrecht i Barbary Albisser, a Ustawień Systemowych u Marie Theres Schilter. Całej reszty uczyło i uczy mnie Życie.
Zapraszam do kontaktu.

Gabinet psychologiczno - terapeutyczny

Dagmara Wiśniewska

Dagmara Wiśniewska-fizjoterapeutka,certyfikowana terapeutka masaży orientalnych i Ajurwedyjskich.
Jestem pasjonatką zdrowego i uważnego stylu życia. Poprzez świadomą pracę z ciałem i życie w zgodzie z naturą dostrzegam receptę na optymalizację zdrowia, zapobieganie chorobom i życie w radości oraz witalności. Uwielbiam kontakt z drugim człowiekiem. Mam w sobie pokorę do życia i szacunek do wolności i różnorodności. Codziennie odkrywam siebie na nowo ucząc się wsłuchiwania w swoje potrzeby przy zachowaniu przyjętych wartości. Z własnego doświadczenia wiem,że życie zaczyna się tam gdzie kończy się lęk. Wierze w to, że wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni i wszystko jest możliwe. Zgłębiając techniki jogi i medytacji poprzez Krija Jogę w moim życiu pojawiła się Ajurweda. W pracy zawodowej wykorzystuje jej uniwersalne i ponadczasowe zasady, połączone z świadomym i kojącym dotykiem, przynosząc błogie ukojenie dla zbolałych dusz i ciał.

Czym są Masaże Ajurwedyjskie?
Masaże Ajurwedyjskie stanowią jeden z elementów holistycznego systemu medycyny naturalnej wywodzącej się z Ajurwedy, zwanej wiedzą o życiu. Jako najstarszy system medyczny i filozoficzny ze starożytnych Indii opiera się na poziomie ciała, umysłu i duszy. Istotą masaży ajurwedyjskich jest pobudzenie ruchu energii w ciele poprzez stymulację marmas. Sprawiają, że nasze ciało i umysł pozostają w harmonii.

Oferta Masaży Ajurwedyjskich:
ABHYANGA;60 min – 200zł
Głęboko relaksujący i oczyszczający masaż całego ciała,ciepłym olejem ziołowym. Podczas masażu stymuluję się punkty witalne na ciele, tzw. punkty”marma” oraz kanały energetyczne „nadis”, które są odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie poszczególnych organów. Regularne masaże olejami pobudzają układ krążenia, koją system nerwowy i wzmacniają muskulaturę. Wspierają trawienie, oczyszczają krew i dotleniają komórki ciała, tym samym poprawiając samopoczucie fizyczne i psychiczne.

RATNAABHYANGA;60 min- 200zł
przyjemny i głęboko relaksujący masaż dużymi, gorącymi kamieniami półszlachetnymi, kryształami górskimi i ciepłym, w stu procentach naturalnym, olejem ajurwedyjskim. Podczas masażu zostaje przekazane ciepło w najgłębsze partie mięśniowe nawet te najbardziej napięte. Używane kamienie takiej jak: jaspisy, karneole, awenturyn, tygrysie oko, kryształ górski, ametyst, lapis lazuli, kwarc różowy. pochodzą z różnych rejonów Indii. Każdy z nich ma inne właściwości i określony wpływ na ciało. Kamienie półszlachetne, z racji swoich znakomitych właściwości regenerujących, wywierają dobroczynny wpływ na cały organizm. Działanie witalizujące, doskonale likwiduje napięcia i bóle mięśni, stanowi element energizujący dla każdego rodzaju skóry. Wpływa na witalność organizmu, dodaje energii, neutralizuje stres oraz przynosi uspokojenie dla mięśni.

UDVARTANA;60 min -250zł
Dynamiczny i odżywczy masaż pudrowy wspomagający redukcję cellulitu,stymulujący układ limfatyczny i poprawiający kondycję skóry. Specjalna kompozycja sproszkowanych ziół zawierających dużą ilość naturalnej witaminy C,minerały oraz flawonoidy w połączeniu z olejem sezamowym oczyszcza i odżywia oraz wygładza skórę, działa tonizująco na mięśnie. Stosowane techniki drenujące wykazują silne działanie diuretyczne, przeciwzapalne i detoksykujące.

SHIRODHARA;30 min-200 zł
Głęboko relaksujący i wyciszający zabieg, polegający na olejowym masażu głowy i czoła za pomocą nieprzerywanego strumienia ciepłego ziołowego oleju. Stymulacja punktu między brwiami tzw. „trzeciego oka” pomaga w osiągnięciu wewnętrznego spokoju, harmonii i dystansu. Polecany przy dolegliwościach neurowegetatywnych i zmęczeniu, chronicznych bólach głowy, zatok, zaburzeniach pracy układu nerwowego i hormonalnego, bezsenności. Poszerzenie rytuału o wykonany ręcznie masaż głowy, dekoltu, ramion oraz pleców, wzmacnia efekty.

SHIROABHYANGA;30 min- 80zł
Niezwykle przyjemna forma masażu głowy obejmująca barki, częściowo plecy oraz twarz przy użyciu ciepłego, ziołowego oleju ajurwedyjskiego. Masaż głowy regeneruje i usprawnia prawidłowe i efektywne funkcjonowanie osadzonych w niej organów powiązanych z naszymi zmysłami. Wprowadza w stan głębokiego relaksu, który pozwala na rozluźnienie największych napięć w ciele.

SHIRODHARA + SHIROABHYANGA (masaż głowy z zabiegiem ); 60 min- 260zł

Masaż autorski: 60min- 180zł
Połączenie kilku rodzajów technik masażu w celu uzyskania jak najlepszego efektu terapeutycznego. Masaż na naturalnych ciepłych olejach.

Masaż pałeczkami bambusowymi: 60 min-180zł
Wykonywany za pomocą specjalnych kijków bambusowych, działa relaksacyjne oraz leczniczo. Pobudza krążenie krwi i limfy w organizmie oraz zwiększa elastyczności skóry,mięśni i ścięgien. Redukuje cellulit w efekcie czego przyczynia się do wymodelowania sylwetki.

Gabinet psychologiczno - terapeutyczny

Michał Domrazek

Masaż Lomi Lomi Nui

Masaż ten jest łagodny i delikatny, przez co określa się go jako dotknięcie łapą szczęśliwego kota. Może być także masażem mocniejszym - wszystko zależy od potrzeby i życzenia osoby masowanej. Technika masowania przedramionami sprawia, że jest on płynny i harmonijny. Wykonuje się go przy użyciu aromatycznych olejków i dźwiękach hawajskiej muzyki...

Fizycznie – redukuje stres, blokady i napięcia.
Emocjonalnie – pomaga się uspokoić, wycisza i daje ukojenie.
Duchowo – wzmacnia przepływ energii, pomaga osiągnąć harmonię.
Masaż Lomi Lomi zapewni Ci głębokie odprężenie i rewitalizację, napełni Twoje ciało i umysł nową energią. Poczujesz ożywienie i radość.

Masaż trwa 90 minut i kosztuje 250 zł

Zapraszam serdecznie

Michał Domrazek

Gabinet psychologiczno - terapeutyczny

Karolina Miśkiewicz

Karolina Miśkiewicz- Facylitator Access Consciousness Bars

Dzieciaczki 0-10lat barsowana jest za uśmiech, Kwiat Młodzieży 10-20lat za połowę ceny, inwestycja w Szczęśliwego Dorosłego wynosi 250zł, z możliwością zapłaty w dowolnym dogodnym terminie w razie takiej potrzeby.

Jak może być jeszcze lepiej?
Uzależnienia?
Nadpobudliwość dzieci?
Ograniczające przekonania?
Powielanie tych samych błędów?
A może nawet związków?
Gonitwa myśli?
Depresja?
Stany lękowe?
Stres pourazowy?
Niska samoocena?
Myśli samobójcze?
Wybuchy złości?

...a gdyby jednak istniał ten wymarzony przycisk "usuń" w naszej głowie? Mniej więcej w ten właśnie sposób działa Acces Bars. Podczas Sesji dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego zgromadzonego w mózgu. To tak, jakby wykasować wszystkie szkodliwe pliki z komputera, aby nie mogły być więcej automatycznie wywoływane. Za sprawą takiego zabiegu zaczynamy być naprawdę obecni w swoim życiu, a przeszłość przestaje mieć negatywny wpływ na naszą przyszłość. Poprzez Sesję Bars dosłownie zmieniamy prawdopodobieństwo przyszłych możliwości. Barsy ułatwiają dokonanie zmian we wszystkich obszarach życia. Do im bardziej świadomego funkcjonowania jesteśmy gotowi, tym więcej znajdujemy i otwieramy wokół siebie drzwi do uzdrowienia wszystkich aspektów naszego życia. Nauka potwierdza, ze pod wpływem myśli, uczuć i emocji, kształt naszych komórek staje się bardziej eliptyczny, co jest pierwszym krokiem do chorób. Sesja Bars odblokowuje komórkom możliwość powrotu do kulistego kształtu, co w efekcie ułatwia organizmowi funkcjonowanie na wszystkich płaszczyznach.

Istnieją dwie rzeczy, które są w stanie zmienić WSZYSTKO w życiu: Wybór i Access Bars.
Więc...
Jak wielką zmianę wybierzesz dla siebie już dziś?
Jak bardzo możesz być szczęśliwy?
Co jeszcze jest możliwe?
Gorąco zapraszam.