Sale do wynajęcia na warsztaty Gdańsk - Szkoła Yogi Zofii Netter

Wynajem sal

Oferujemy Państwu piękne, jasne, przestronne sale na wynajem. Idealnie nadają się do organizacji warsztatów, szkoleń, sesji zdjęciowych i innych aktywności. Dodatkowo oddajemy do dyspozycji recepcję, szatnie i toalety z prysznicem oraz zaplecze socjalne.
Dysponujemy także dwoma przytulnymi, nowoczesnymi gabinetami dedykowanymi usługom fizjoterapeutycznym, beaty, poradom, usługom medycznym.
W naszej szkole panuje cudowna atmosfera, sprzyjająca rozwojowi, osiągnięciu spokoju, uśnieżeniu bólu i dolegliwości, atmosfera przyjaźni, miłości do człowieka, zaufania.

A to wszystko w Gdańsku Oliwie, przy samej stacji PKP. Przy budynku znajduje się wiele miejsc parkingowych, a w pobliży SKM oraz autobusy. Niedaleko naszej szkoły znajduje się geograficzny środek Trójmiasta. To idealne miejsce z doskonałym dojazdem dla wszystkich Twoich klientów, pacjentów czy uczestników warsztatów i szkoleń.

Sala Zachodnia

Sala Zachodnia to sala, której okna wychodzą na Oliwę. To piękna, ciepła, mniejsza sala, o 65 metrach kwadratowych.

Sala Wschodnia

Sala Wschodnia to sala, której okna wychodzą na południowy-wschód, czyli na Przymorze. To bardzo jasna, przestronna sala o 90 metrach kwadratowych.