Marta fethke - Szkoła Yogi Zofii Netter
Nauczyciele

Marta Fethke

JOGA. To była miłość od pierwszego wejrzenia – wejrzenia w głąb siebie. W 2016 roku, szukając metody ruchu, która zapewni mi sprawność, zdrowie, dobre samopoczucie i radość poszłam na spotkanie z jogą. I tak odnalazłam swoją pasję – jogę metodą B.K.S. Iyengara.

Jednak znalazłam tam znacznie więcej. Jestem osobą, która uwielbia czuć i doświadczać, w moim życiu nie ma miejsca na nudę. W tym zabieganiu, gdzie szukałam swojej drogi, próbując nowych rzeczy zatrzymałam się na jodze, która jednocześnie „zmuszając” mnie do tego by stanąć w miejscu, daje mi przestrzeń na rozwój.

Wpadłszy jak śliwka w kompot, poza regularną praktyką, zgłębiałam tajniki jogi na warsztatach u Konrada Kocota, Romana Grzeszykowskiego, Kasi Pilorz, Andrzeja Kozłowskiego, Iwony Gajko, Abhijaty Sridhar Iyengar, Patricii Walden.

Na matę wchodzę po spokój i rozwój. I tego też chcę szukać wraz z uczniami na moich zajęciach. Podczas studiów psychologicznych nabrałam ogromnej empatii i zrozumienia dla drugiego człowieka. Wszyscy jesteśmy różni i mamy różne potrzeby. Wierzę, że joga Iyengara ma narzędzia by sprostać temu wyzwaniu i każdy dzięki niej jest w stanie rozwijać się oraz odnajdować spokój a tym samym szczęście.

Spotkajmy się na wspólnej praktyce – zapraszam!