Medytacje przy dźwiękach mis i gongu - Szkoła Yogi Zofii Netter
Kategoria Medytacje: Przy dźwiękach mis i gongu

POLE SERCA- KOHERENCJA. Koncert na misach i gongach.

12.09.2022

Podczas koncertu wejdziemy w stan przepływu. To strefa, w której nasze serca, umysły i ciała są zjednoczone. W polu serca poczujemy głębokie połączenie ze sobą i ze Wszystkim Co Jest.

Czy można doświadczać spokoju i radości? Czy możliwe jest przyciąganie do swojego życia korzystnych zdarzeń? Kluczem jest koherencja serca.

Koherencja to stan wewnętrznej spójności na poziomie umysłu i serca. Pozostając w polu serca odczuwamy spokój, wysoki poziom energii, wewnętrzną równowagę i zadowolenie.

OBFITOŚĆ- koncert na misach i gongach

26.07.2022

Medytacja obfitości przy dźwiękach mis i gongów to głęboko transformujący proces, który pomoże Ci uwolnić blokady na drodze do bogactwa, otworzyć się na dostatek, połączyć ze źródłem nieograniczonych możliwości, wyjść z poczucia braku i zacząć doświadczać pełni i harmonii w życiu.

Medytacja ŻYWIOŁY przy dźwiękach mis i gongów- WODA

08.07.2022

Gra i prowadzi Zofia Netter.
Na koncercie Żywiołu Wody przy dźwiękach mis i gongów będziemy harmonizować ten pierwiastek w sobie, programować wodę z miłością, radością i spokojem, afirmować zmieniając jej wibracje, uszanujemy wszelką wodę we Wszechświecie.

Medytacja ŻYWIOŁY przy dźwiękach mis i gongów POWIETRZE

14.06.2022

Gra i prowadzi medytację Zofia Netter. Podczas medytacji będziemy zagłębiać się w energię powietrza i otwierać aby działał dla Nas jak najlepiej, w pełnej Mocy harmonii.