Medytacje przy dźwiękach mis i gongu - Szkoła Yogi Zofii Netter
Kategoria Medytacje: Przy dźwiękach mis i gongu

Obfitość – Koncert Harfy Kryształowej, Mis i Gongu, 29.07

11.07.2023

Koncert obfitości przy dźwiękach mis i gongu to głęboko transformujący proces, który pomoże Ci uwolnić blokady, otworzyć się na dostatek, połączyć ze źródłem nieograniczonych możliwości, wyjść z poczucia braku i zacząć doświadczać pełni i harmonii w życiu. Ta medytacja pomoże Ci odzyskać kontakt z Twoim własnym źródłem obfitości.

Koncert Koherencja Serca, 26.05

14.05.2023

Podczas głębokiego relaksu przy dźwiękach połączysz się z wewnętrznym przepływem energii. Twoje serce i umysł będą mogły poczuć błogie zjednoczenie a w tym wyciszenie, harmonię. Będziesz mógł poczuć głębokie połączenie ze sobą i ze Wszystkim Co Jest. Koherencja to stan wewnętrznej spójności na poziomie umysłu i serca. Pozostając w Polu Serca czujesz spokój, wysoki poziom energii, wewnętrzną równowagę i zadowolenie. Ten stan przybliża cię do odpowiedzi na nurtujące pytania, pozwala przyjrzeć się Sobie bliżej oraz odkryć to co dotąd było zakryte.

Koncert Relaksacyjny Darii Zaradkiewicz, 03.06.

11.05.2023

W kameralnym gronie i przytulnej przestrzeni doświadczymy kąpieli w uzdrawiających dźwiękach m.in. mis tybetańskich, mis kryształowych, gongu, tingshy, kija deszczowego, dzwonków koshi, harmonium oraz kojącego wokalu. Wyjątkowym akcentem będzie medytacja prowadzona, od której rozpoczniemy naszą podróż w głąb krainy dźwięku, wysokich wibracji ale również w głąb siebie. W naszym przebodźcowanym świecie to piękna okazja do zatrzymania się i głębokiej regeneracji nie tylko dla ciała, ale i umysłu. Pozwól sobie na relaks, zaopiekuj się sobą i zanurz się z nami w to niepowtarzalne doświadczenie!

KONCERT RELAKSACYJNY: DŹWIĘKI CISZY 07.05

03.05.2023

Zabierzemy Cię tam, gdzie świat się zatrzymał. Zaśpiewamy Ci pieśni z prastarych przestrzeni. Poprowadzimy przez polne dróżki, do lasu, gdzie śpiewają ptaki, a drzewa opowiadają niezwykłe historie. Będziemy śpiewać rzece, wszelkim wodom tej Ziemi. Będziemy śpiewać i grać dla życia, w podziękowaniu za życie, które płynie w nas, w Tobie. Przyjdź, połóż się wygodnie, zamknij oczy i wyrusz z nami w tę muzyczną podróż do pra-pamięci swojego serca, swojego ducha. Są tam wszyscy, którzy Cię wspierają – Twoi przodkowie, babcie, dziadkowie, pra-rodzina, Wielki Duch, energia zmiany, która niesie uzdrowienie. Dźwięk ma leczniczą moc, jest głęboko odprężającą medycyną, dającą moc do twórczego, odważnego życia. Będziemy śpiewać pieśni tradycyjne i improwizowane. Będziemy głęboko oddychać i odprężać ciało. W tej podróży wesprą nas instrumenty: m.in. skrzypce, shruti box, bębny, grzechotki, dzwonki, misy śpiewające.