Warsztat – świadomy dotyk i jego rola w doświadczaniu dobrostanu, 26 maja - Szkoła Yogi Zofii Netter

WARSZTAT – Świadomy dotyk i jego rola w doświadczaniu dobrostanu, 26 maja

26.05.2024

Czym jest zdrowie?
Czym jest dobrostan?
Jaka jest rola dotyku w kontekście życia w dobrostanie?
Dotykasz świadomie?
Jaki jest jakościowy dotyk?
Ważna jest dla Ciebie jakościowa bliskość?

Warsztat składa się z części wykładowej i praktycznej. Podczas części wykładowej porozmawiamy i opowiem o roli świadomego dotyku w aspekcie doświadczania dobrostanu człowieka. Pojawią się też odpowiedzi na zadane powyżej pytania. Część praktyczna warsztatu pozwoli na zrozumienie i doświadczenie różnicy między samoregulacją, a koregulacją i odbędzie się to poprzez przywitanie się ze swoim ciałem świadomym dotykiem samodzielnie oraz w relacji z innym człowiekiem.

Prowadzi Wiktoria Olejnik

Serdecznie zapraszamy!

Kiedy: niedziela 26 maja 2024 godz. 13:30 – 18:30

Gdzie: Szkoła Yogi Zofii Netter

Cena:
200 zł wpłata zadatku 100 zł do 19 maja
300 zł wpłata zadatku 100 zł po 19 maja

Miejsce na warsztacie gwarantuje wpłata zadatku w wysokości 100 zł na Konto bankowe: 24 1020 4900 0000 8602 3068 8335 z dopiskiem: warsztat Świadomy dotyk

Zapisy: prosimy kierować na adres mailowy: recepcja@yogadlakazdego.pl lub telefonicznie 693 448 875

O prowadzącej 🙂
Od 7 lat zajmuję się zawodowo świadomym ruchem i treningiem medycznym. Mam 19. letnie doświadczenie w sporcie i w trakcie tego czasu przeszłam przez 3 złamania kończyn. Zdobyłam kompetencje i odkryłam mądrość płynąca z mojej przeszłości. Prowadzę, wspieram i edukuję w tym jak się dogadać i dogadywać ze sobą i swoim ciałem rozumiejąc, że chodzi o jakościowe dbanie o ciało i umysł. Pokazuję i uczę jak dbać o swój dobrostan słuchając siebie i rozpoznając oraz szanując swoje granice. Umożliwiam powrót do pełnej sprawności i sił witalnych odkrywając jednocześnie kluczową przyczynę kontuzji. Mój obszar zainteresowań sięgnął do wiedzy z psychologii sportu, psychoterapeutycznego modelu IFS, jogi świadomej traumy i yin jogi i masażu tajskiego, dzięki któremu odkryłam na nowo jakość dotyku.