Agnieszka szczypińska - Szkoła Yogi Zofii Netter
Nauczyciele

Agnieszka Szczypińska

Joga to dla mnie droga, którą podążam od 8 lat. Uczy mnie szacunku do mojego ciała, usprawnia je i rozwija mój umysł. Już po kilku zajęciach wiedziałam, że będzie zawsze mi towarzyszyć.

Joga to nie tylko ćwiczenia, które poprawiają jakość życia, wyciszają, sprawiają, że oddech staje się głębszy ale to także sposób na życie – zauważanie wszystkiego co cię otacza, docenienia przyrody i uszanowanie jej. Dzięki jodze, moje życie zmieniło się o 180 stopni. Zrezygnowałam z pracy w finansach na rzecz bycia instruktorem jogi.

Na co dzień jestem osobą o dużym poczuciu humoru, otwartą, uważną na innych. Lubię spacerować nad brzegiem morza i słuchać szumu fal, daje mi to energię do dalszego działania.

Chciałbym Cię zachęcić do zajęć ze mną abyś poznała/poznał swoje ciało, przeżyła/przeżył przygodę idąc tą drogą i poczuł przestrzeń, która Cię otacza. Jogę można zacząć w każdym momencie swojego życia, jest ona dla wszystkich osób i tych bardzo sprawnych oraz tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną.

Jogę praktykowałam pod okiem Agnieszki Gutral, Patrycji Bernackiej-Rubik a obecnie doskonale w studiu Zofii Netter. Ukończyłam studia podyplomowe na AWF w Warszawie na kierunku Relaksacja i Joga pod okiem profesora Janusza Szopy. Ukończyłam także kurs przygotowujący do prowadzenia zajęć jogi dla dzieci prowadzony przez Emilię Burkiewicz.