Zofia netter - Szkoła Yogi Zofii Netter
Nauczyciele

Zofia Netter

Swoje pierwsze spotkanie z jogą w 2002 roku pamiętam bardzo wyraźnie: odnalazłam wewnątrz siebie ruch, którego bardzo długo podświadomie szukałam. Od tamtej chwili joga jest dla mnie inspiracją i doskonałym nauczycielem. Uczę się cierpliwości, wytrwałości a przede wszystkim pokory. Praktyka jogi pomaga mi doświadczać ograniczeń fizycznych, sztywności umysłu, wychodzić poza jego schematy, ale również pozwala mierzyć się w spokoju z trudnymi i stresującymi momentami w życiu. Za regularną, wytrwałą pracę, joga odwdzięcza się zdrowiem, harmonią ciała i spokojem ducha.

Jestem nauczycielem stopnia Junior Intermediate I po treningu przygotowującym do egzaminu Junior Intermediate II organizowanego przez Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce. Podczas praktyki czerpię również z doświadczeń zdobytych na warsztatach z Agatą Biernat, Jurkiem Jaguckim, Konradem Kocotem, Ritą Keller i Markiem Migałą, Carrie Owerko, Abhijatą Sridhar Iyengar, Andrzejem Kozłowskim.

Od 2018 roku na misach, gongu i innych instrumentach, pomagając innym w relaksacji i zajrzeniu wgłąb siebie.

Poza matą jestem mamą dwóch chłopców i osobiście to od nich uczę się najwięcej. To oni weryfikują to, czego doświadczyłam podczas praktyki. Zapraszam do wspólnej praktyki.

Zajęcia prowadzone przez Zosię:

joga kręgosłupa, joga dla każdego, joga poziom 1/2, joga w ciąży, joga na lunch, kurs jogi od podstaw, medytacja z dźwiekiem, wyjazdy z jogą