Marta majewska - Szkoła Yogi Zofii Netter
Nauczyciele

Marta Majewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęła w 2007 roku w jednej z warszawskich szkół ashtangi. Od tamtej pory joga stała się nieodłącznym elementem jej życia.

Praktykowała wg różnych metod, u licznych nauczycieli, w Polsce, w Indiach i Berlinie, a swoją wiedzę o ciele poszerzyła również podczas lekcji tańca, zajęć pilatesu, rehabilitacji i kursów masażu. Podróżowała łącznie rok po Indiach, poszukując swojej jogowej ścieżki i zagłębiając się w praktyki medytacyjne. W 2015 skończyła kurs instruktorski vinyasy yogi i od tamtej pory dzieli się swoją pasją do  jogi z innymi. Wyjątkową przyjemność sprawia jej prowadzenie dynamicznych odmian jogi, a także jogi dla kręgosłupa, która daję ulgę zmęczonym plecom oraz wariacje jogi z tańcem i elementami automasażu.

Joga jest dla niej radością z ruchu, ale także ciągłą pracą z ciałem, które ulega nieustannym zmianom. Praca z ciałem na wielu płaszczyznach, jest również pracą z oddechem. W nauczaniu kładzie nacisk na budowaniu własnej świadomości, tak niezbędnej w codziennym, zabieganym świecie, gdzie często działamy wbrew swoim instynktom i oddalamy się od natury. Regularna praktyka poprawia kondycję, wzmacnia mięśnie głębokie, wysmukla sylwetkę i oczyszcza ciało, ale ma też pozytywny wpływ na nasz umysł – poprawia koncentrację i wycisza emocje. 

Na zajęciach będzie dynamicznie, ale znajdziemy też czas na trochę śmiechu i relaks.

Marta prowadzi:

slow flow joga, vinyasa joga, joga na lunch, joga w ciąży