Aktualności

Aktualności

Wydarzenia

Moje kobiece centrum dowodzenia, czyli mięśnie dna miednicy: 13 marca

04.03.2021

Jeżeli jesteś: • Kobietą aktywną... • Kobietą, która chce przygotować swoje ciało przed ciążą... • Kobietą w ciąży... • Mamą, ale przede wszystkim kobietą... • Kobietą wchodzącą w okres menopauzalny lub już w nim jesteś...I chcesz dowiedzieć się czym są mięśnie dna miednicy i jak nimi zarządzać. Weź ze sobą swoją babcię, mamę, siostrę, przyjaciółkę. Nie dopuście byście stały się co 3-cią Polką, która boryka się z dysfunkcją mięśni dna miednicy.

Wydarzenia

Refleksologia stóp 6 marca

04.03.2021

Refleksologia jest terapią holistyczną, która traktuje człowieka jako niepodzielną całość, obejmującą ciało, umysł i duszę. Polega na odpowiedniej pracy kciuków i palców na refleksach, czyli punktach znajdujących się na stopach, które są odzwierciedleniem odpowiednich części ciała i organów wewnętrznych.

Wydarzenia

Dzień MIŁOŚCI dla każdego 14 lutego

01.02.2021

Zrób sobie dobrze 14 lutego. Zachęć przyjaciela, partnera do wartościowo spędzonego czasu w szkole jogi. Przygotowaliśmy dla Was cały dzień zajęć i warsztatów. A wszystko po to, aby poprzez rozwój i pracę nad sobą żyło nam się lepiej, w pełnym zdrowiu i w poczuciu spełnienia.

Wydarzenia

Refleksologia twarzy i głowy sobota 23.01.2021

20.01.2021

Terapia wprowadza organizm w stan równowagi wewnętrznej, czyli homeostazy. Sprawia, że ciało samo uruchamia procesy regulacji i regeneracji, co sprzyja zdrowieniu. Masaż refleksoryczny twarzy uwalnia od napięć i negatywnych emocji, głęboko relaksuje, wprowadza pacjenta w stan błogostanu. Jest niezwykle pomocna w przedłużających się stanach stresowych i depresyjnych.