Medytacja zajęcia Gdańsk - Szkoła Yogi Zofii Netter
Medytacja

KONCERT REGENERACJA przy dźwiękach mis i gongów

23.11.2022

Ukierunkowana świadomość człowieka, połączona z energetyczną przestrzenią serca, może dzięki dźwiękom mis wyciszyć i uzdrowić chorobę w ciele, uwalniając również ich emocjonalne, energetyczne przyczyny. Jest to naturalna zdolność naszych ciał, do której każdy człowiek ma swobodny dostęp. Wystarczy odrobina praktyki, by pozwolić swojemu ciału, przypomnieć sobie o jego naturalnych zdolnościach samoregeneracji i poprzez praktykę rozwijać je. 

Koncert mis i gongów ZDROWIEJĘ

20.10.2022

Dźwięki mis i gongów wyzwolą uśpione siły życiowe, znakomicie wspomagą regenerację organizmu. Z każdej misy płynie inny dźwięk, dając potężną energię, oczyszczając umysł z negatywnych emocji i trosk, a ciało z niepotrzebnych napięć. Dźwięki gongu mogą wywołać stan głębokiej medytacji.

POLE SERCA- KOHERENCJA. Koncert na misach i gongach.

12.09.2022

Podczas koncertu wejdziemy w stan przepływu. To strefa, w której nasze serca, umysły i ciała są zjednoczone. W polu serca poczujemy głębokie połączenie ze sobą i ze Wszystkim Co Jest.

Czy można doświadczać spokoju i radości? Czy możliwe jest przyciąganie do swojego życia korzystnych zdarzeń? Kluczem jest koherencja serca.

Koherencja to stan wewnętrznej spójności na poziomie umysłu i serca. Pozostając w polu serca odczuwamy spokój, wysoki poziom energii, wewnętrzną równowagę i zadowolenie.

OBFITOŚĆ- koncert na misach i gongach

26.07.2022

Medytacja obfitości przy dźwiękach mis i gongów to głęboko transformujący proces, który pomoże Ci uwolnić blokady na drodze do bogactwa, otworzyć się na dostatek, połączyć ze źródłem nieograniczonych możliwości, wyjść z poczucia braku i zacząć doświadczać pełni i harmonii w życiu.