Medytacja zajęcia Gdańsk - Szkoła Yogi Zofii Netter
Medytacja

KONCERT KRYSZTAŁOWY – PRZESTRZEŃ KREACJI 18 lutego 2023

22.01.2023

Przestrzeń kreacji to przestrzeń definiowana przez miłość. Kryształ górski to pełen mocy kamień kreacji, nazywany jest królem klejnotów. Oczyszcza to co nas blokuje i nam już nie służy. Silnie związany z czakrą korony - czakrą kryształową - uwalnia naturalny przepływ energii wszechświata. Nasze myśli stają się klarowne, przejrzyste. Łatwiej jest podejmować ważne, życiowe decyzje.

Noworoczny koncert na HARFIE KRYSZTAŁOWEJ, misach i gongach 8 stycznia 2023

14.12.2022

Ideą, która towarzyszyła powstawaniu instrumentu było, aby ludzie mieli możliwość doświadczania poprzez muzykę, wibracji ze świata kryształów. Tonacje instrumentu można opisać jako wolność i lekkość. Kryształy w świecie fizycznym reprezentują idealną harmonię, ponieważ ich struktura dzięki procesowi krystalizacji ułożyła się w najwyższy możliwy porządek.

KONCERT REGENERACJA przy dźwiękach mis i gongów

23.11.2022

Ukierunkowana świadomość człowieka, połączona z energetyczną przestrzenią serca, może dzięki dźwiękom mis wyciszyć i uzdrowić chorobę w ciele, uwalniając również ich emocjonalne, energetyczne przyczyny. Jest to naturalna zdolność naszych ciał, do której każdy człowiek ma swobodny dostęp. Wystarczy odrobina praktyki, by pozwolić swojemu ciału, przypomnieć sobie o jego naturalnych zdolnościach samoregeneracji i poprzez praktykę rozwijać je. 

Koncert mis i gongów ZDROWIEJĘ

20.10.2022

Dźwięki mis i gongów wyzwolą uśpione siły życiowe, znakomicie wspomagą regenerację organizmu. Z każdej misy płynie inny dźwięk, dając potężną energię, oczyszczając umysł z negatywnych emocji i trosk, a ciało z niepotrzebnych napięć. Dźwięki gongu mogą wywołać stan głębokiej medytacji.