Koncert relaksacyjny darii zaradkiewicz, 03.06. - Szkoła Yogi Zofii Netter

Koncert Relaksacyjny Darii Zaradkiewicz, 03.06.

03.06.2023

Z przestrzeni serca już 3 czerwca zapraszamy na koncert relaksacyjny w Szkole Jogi Zofii Netter!

W kameralnym gronie i przytulnej przestrzeni doświadczymy kąpieli w uzdrawiających dźwiękach m.in. mis tybetańskich, mis kryształowych, gongu, tingshy, kija deszczowego, dzwonków koshi, harmonium oraz kojącego wokalu.

Wyjątkowym akcentem będzie medytacja prowadzona, od której rozpoczniemy naszą podróż w głąb krainy dźwięku, wysokich wibracji ale również w głąb siebie.

W naszym przebodźcowanym świecie to piękna okazja do zatrzymania się i głębokiej regeneracji nie tylko dla ciała, ale i umysłu. Pozwól sobie na relaks, zaopiekuj się sobą i zanurz się z nami w to niepowtarzalne doświadczenie!

W muzycznej podróży poprowadzi nas Daria Zaradkiewicz – wokalistka i joginka, dla której muzyka od dzieciństwa jest pasją i nieodłącznym elementem życia! Nauczycielka Ashtanga Vinyasa Jogi oraz Jogi Kundalini, autorka programu Intuitive Workout, autorka i lektorka medytacji m.in. dla ogólnopolskiej aplikacji MINDY, założycielka kobiecej społeczności SAME SIOSTRY. Koncertuje, organizuje, tworzy i prowadzi warsztaty, kobiece kręgi, webinary, sesje grupowe i indywidualne pomagając innym w świadomej pracy z ciałem, oddechem i dźwiękiem, pielęgnowaniu myślenia o sobie dobrze, wdzięczności, miłości i empatii oraz dobrostanu w zgodzie ze sobą.

Więcej o Darii na : www.dariazaradkiewicz.com oraz IG : @panijoga_dariazaradkiewicz FB : @dariazaradkiewicz / @panijoga.dariazaradkiewicz YT: @panijoga_dariazaradkiewicz

Ten koncert to piękny pomysł na prezent od Ciebie dla Ciebie i/lub kogoś Ci bliskiego!

Bilet : 88 zł PLN
Prosimy o dokonanie przelewu na konto:
Szkoła Yogii Zofii Netter
24 1020 4900 0000 8602 3068 8335
w tytule podając ” Koncert Darii Zaradkiewicz”

Spotykamy się o 03.06.2023 19:00
Czas trwania : ok.90min.

Zabierz ze sobą matę do jogi, koc, poduszkę, jeśli posiadasz – poduszeczkę na oczy i ciepłe, komfortowe ubranie. Kąpieli w dźwiękach doświadczamy w pozycji leżącej.

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
Do miłego zobaczenia i usłyszenia!

Namaste 🙏

Link do filmiku dotyczącego koncertów relaksacyjnych : https://www.youtube.com/watch?v=0JHgoqo82d0