Kursy jogi i nie tylko - Szkoła Yogi Zofii Netter
Kursy
Kursy stacjonarne

Kurs Jogi Odpoczywania Yin Joga, od 03.10

03 - 27.10.2023

Kurs jogi odpoczywania łączy praktykę yin oraz praktykę kierującą uwagę do wewnętrznych i głębokich tkanek mięśniowych, które stanowią wewnętrzny trzon, a jego jakość i sprawność na poziomie funkcjonowania wpływa na efektywności każdej innej podejmowanej aktywności fizycznej. W czasie energii lata, które jest najbardziej aktywnym sezonem w ciągu roku warto pamiętać by dać sobie równoważącą przestrzeń zwolnienia i stworzyć możliwość do zregenerowania się oraz jakościowego zadbania o swoje zasoby.. i o tym właśnie będzie kurs jogi odpoczywania. Jakościowym odpoczynku i wzroście świadomości o wewnętrznych strukturach ciała.

Kursy stacjonarne

Kurs JOGi KRĘGOSŁUPA od podstaw w Mszanie Dolnej start 19 września 2023

29.08.2023

Kurs jogi kręgosłupa od podstaw przeznaczony jest dla osób początkujących, które nigdy nie praktykowały jogi lub mają dłuższą przerwę w praktyce.

Kursy stacjonarne

Kurs PILATES INTRO – edycja wczesnopopołudniowa, od 05.09

05.09-29.09

Pilates Intro to kurs wprowadzający do metody pilates dla osób, które chcą rozpocząć praktykę własną. Kurs obejmuje 8 spotkań na których uczestnicy poznają podstawowe zasady oraz technikę ćwiczeń oraz przygotują ciało do regularnych ćwiczeń w grupie lub indywidualnie. Po kursie będziesz czuć się swobodnie na zajęciach na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym, a Twoje ciało będzie przygotowane do świadomego i efektywnego treningu.

Kursy stacjonarne

KURS JOGI od podstaw – edycja wieczorna, od 18.09

18.09.2023-09.11.2023

Kurs jogi od podstaw przeznaczony jest dla osób początkujących, które nie praktykowały jogi lub mają dłuższą przerwę w praktyce. Jest to idealne rozwiązanie: – dla wszystkich, którzy pod fachowym okiem nauczyciela z doświadczeniem chcą pogłębić praktykę jogi (limit miejsc – każdy z osobna jest zauważony i otrzymuje potrzebne instrukcje i pomoce) – dla wszystkich “sztywnych” osób oraz z nadwagą – dla tych, dla których jest ważny bezpośredni kontakt z prowadzącą