Warsztat jogi twarzy – jestem sztuką, 24 marca - Szkoła Yogi Zofii Netter

Warsztat Jogi Twarzy – Jestem Sztuką, 24 marca

24.03.2024

Na warsztatach z Jogi Twarzy nauczysz się dbania o siebie na wielu płaszczyznach – nie tylko na obszarze twarzy, jak sama nazwa na to wskazuje. Joga twarzy to tak naprawdę nasz balans emocjonalny i dobre samopoczucie, które zaczyna się wraz z poprawną postawą fizyczną i umysłową, która ostatecznie ukazuje się właśnie na naszej twarzy. Jeśli czujesz, że chcesz praktykować miłość do siebie samego, to z całego serca zapraszam Cię na 1,5 godziny zajęć, gdzie utworzę dla Ciebie przestrzeń na głębsze samopoznanie i świadomą relaksację.

Jeśli chodzi o moją osobę to jestem tancerką, nauczycielką teatralną jak i nauczycielką jogi. Dlatego właśnie na zajęciach wykorzystuje elementy z innych dziedzin, aby stworzyć ćwiczenia mindfulness na początku spotkania.

Zapisz się jak najszybciej, abyśmy się zobaczyli już niebawem na sali🙂

Mapa mięśni
Postawa całego ciała
Emocje i ich świadomość
Ćwiczenia ( masaż, tapping, pozycje jogowe twarzy )

KIEDY: 24 marca 2023 (niedziela), godzina: 18.30-19.45

GDZIE: Szkoła Yogi Zofii Netter

Zapisy prosimy kierować na adres mailowy:
recepcja@yogadlakazdego.pl lub telefonicznie 693 448 875

Koszt uczestnictwa: 150 zł/osobę.

O prowadzącej:

Jestem Marta Al-Hames, a Gdańsk jest miastem gdzie dorastałam. Z pochodzenia jestem pół Polką i pół Arabką. Po liceum, słuchając swojej intuicji, wyjechałam do Anglii studiować Sztuki Sceniczne. W tym samym czasie zostałam certyfikowanym energoterapeutą i zaczęłam swoją podróż w głąb siebie, aby uzdrowić swoje ciało i umysł w każdym tego słowa znaczeniu. Z racji tego, że lubię pomagać innym w procesie uzdrawiania oraz kocham kreatywność sztuk scenicznych, tak oto narodził się projekt We Are Performing Art. Działając w Polsce pozwoliłam sobie zmienić tą nazwę na „Jesteś Sztuką”. Prawie cały ostatni rok spędziłam w Meksyku, aby rozwinąć skrzydła jeszcze bardziej. To właśnie w tym cudownym kraju miałam możliwość poprowadzenia moich pierwszych warsztatów w szkole dla dzieci oraz na ważnym evencie Zen Experience, gdzie gościem między innymi był Deepak Chopra. Kiedy wróciłam do Polski kilka miesięcy temu, intencją moją było poprowadzenie warsztatów właśnie tutaj, w tak ważnym dla mnie miejscu. I tak oto się tu znaleźliśmy. Ty i ja.

Jeśli to czytasz, dziękuję że jesteś.

Do zobaczenia z tymi co poczuli intuicyjne wołanie