Tatiana mróz - Szkoła Yogi Zofii Netter
Nauczyciele

Tatiana Mróz

Nazwałabym siebie  poszukującą duszą. Choć  dopiero 10 lat temu zaczęłam swoją przygodę z jogą, świadomością, samorozwojem itp. to cały czas  nie ustaję w swoich poszukiwaniach i samorozwoju. Kiedy zetknęłam się  z jogą, wiedziałam, że pozostanie ze mną  na długie, długie lata.  Praktykowałam ją niestrudzenie codziennie, lecz gdzieś głęboko w sobie czułam jakiegoś rodzaju niedosyt, brak… I kiedy w roku 2019 po raz pierwszy miałam okazję poznać jogę kundalini, to wiedziałam już, że to jest ten „brakujący element”, który wypełnił mnie od wewnątrz.  Była to miłość od pierwszej praktyki. Po prostu!!

Myślę, że mogę być dobrym  przykładem dla tych, którzy w tzw. pewnym wieku nic już ze swoim życiem nie robią, uważając, że jest za późno na zmiany.  A ja właśnie będąc już po pięćdziesiątce zaczęłam tak naprawdę żyć i wprowadzać zmiany do swojego życia. Czasem taki mały pierwszy krok, może okazać się milowym krokiem w zmianie swojego postrzegania świata i przede wszystkim też siebie. W roku 2022, w wieku 63 lat ukończyłam międzynarodowy kurs nauczycielski jogi kundalini, certyfikowany przez KRI (Kundalini Research Institute).  W maju tego roku rozpoczynam naukę na II stopniu kursu nauczycielskiego. A w październiku br. ukończę Kurs Nauczycielski Jogi Hormonalnej. Cały czas się rozwijam, uczę i zmieniam. Przesłanie mantry „Sat Nam” jest dla mnie ścieżką, którą podążam. To jest cel początku i końca  podróży. Miejsce, z którego wychodzę i do którego stale wracam.

Zachęcam więc i Ciebie do zmiany!! I nie ważne jest  ile masz lat! Nie ważne, jakie masz wykształcenie czy doświadczenie. Czy wcześniej praktykowałaś/eś jakiś rodzaj jogi. Ważne jest to, czy chcesz mieć więcej radości z życia, siebie i  po prostu   z BYCIA!

Proponuję Ci poranną jogę. Poranną praktykę, która wprowadzi Cię w dobre nastrojenie na cały dzień. Naenergetyzuje Cię i zachęci do działań. Może to być joga dla tych z Was, którzy pracują, są zabiegani czy zestresowani. Ale może to być też joga dla kobiet pracujących w domu i wychowujących dzieci. To jest joga dla każdego, chcącego poczuć siebie, swoją energię i chęć do działania. Może to joga dla Ciebie? Zapraszam więc na matę! Czekam na Ciebie. 🙂

Tatiana prowadzi Jogę Kundalini