Tatiana dziewanowska - Szkoła Yogi Zofii Netter
Nauczyciele

TATIANA DZIEWANOWSKA

Tancerka, performerka, choreografka, pedagog tańca i terapeutka cranio-sacralna. Studiowała na Wydziale Teatru Tańca w PWST w Krakowie.

Absolwentka Kulturoznawstwa i Pedagogiki na UG, Szkoły Muzycznej w Gdańsku oraz Kursu Choreografii Eksperymentalnej w Warszawie. Autorka i współtwórczyni licznych spektakli, performansów oraz akcji site-specific.

Czerpiąc z rozmaitych metod i praktyk ruchowych, choreograficznych, somatycznych, medytacyjnych i terapeutycznych od 20 lat eksploruje w tańcu poszerzanie świadomości ciała, szeroko rozumianą improwizację, pracę ze stanami oraz eksperymentalne podejście do ruchu.

Z wielką pasją przekazuje tę wiedzę i praktykę na swoich autorskich zajęciach “Języki Ciała”, wierząc za ukochaną Anną Halprin w uzdrawiającą Moc Tańca. Pracuje z wyobraźnią i intuicją jako narzędziami samopoznania oraz pracy twórczej. Stwarza bezpieczną przestrzeń ekspresji, dzieląc się swoją wrażliwością z innymi. Wraz ze swoim mężem tworzą cykliczne wydarzenie muzyczno-taneczne “Free Flow Movement”.

Tatiana prowadzi zajęcia Alchemia Ruchu