Zmiana systemu rezerwacji od 5.07 - Szkoła Yogi Zofii Netter

ZMIANA systemu rezerwacji od 5.07

Wydarzenia
2 lipca 2021

Kochani, 

Mamy dla Was bardzo ważne informacje: 

* Zmieniamy system rezerwacji. Nowy system rezerwacji będzie funkcjonował na naszej stronie od godzin popołudniowych 2 lipca i żeby zapisać się na zajęcia w przyszłym tygodniu tj. od 5 lipca będziecie mogli już z niego korzystać w piątek 2 lipca. Kliknijcie w „Strefę klienta” w zakładce ZAPISZ SIĘ: https://yogadlakazdego.pl/zapisz-sie/

Jeśli posiadacie WAŻNY karnet na zjęcia, wybierzcie „WEJŚCIE DLA OBECNYCH KLIENTÓW ZA 0 ZŁ”.

Na zajęcia do niedzieli 4 lipca włącznie możecie zapisywac się w starym systemie.

* Od poniedziałku 28 czerwca mamy nowy, wakacyjny grafik, który będzie funkcjonował w okresie 28.06 – 29.08.2021

UWAGA:) Najważniejsze zmiany, które Was dotyczą:

Niespodzianka! Zajęcia nie będą już odwoływane :):) Od 5 lipca. Nauczyciele będą czekać na Was, dzieląc się swoim czasem i umiejętnościami.

Będzie obowiązywała opłata za nieodwołane w terminie zajęcia, zgodnie z regulaminem, w ustępie REZERWACJE w punkcie 2 brzmi to dokładnie tak:

“Odwołanie rezerwacji w czasie krótszym niż trzy godziny przed zajęciami oraz nieodwołanie rezerwacji skutkują skreśleniem wejścia z aktualnego karnetu lub pobraniem opłaty w wysokości 20 zł (dotyczy posiadaczy karnetów Open 1M, Open 3m, kart Multisport Plus, Multisport Senior, Multisport Student, kart Fit Profit i Ok System, PZU Sport) przed wejściem na kolejne zajęcia.”

Tworzymy to miejsce z myślą o Was i mamy nadzieję, że nowe zasady rezerwacji wprowadzą więcej harmonii do Waszego i naszego życia.

Namaste,

Szkoła Yogi Zofii Netter