Spójrz w siebie. weekend z jogą i głębokim relaksem przy dźwiękach gongu i mis. - Szkoła Yogi Zofii Netter
4-6 marca 2022
Uzdrowisko Siebie Blisko (Kamionek Wielki)

SPÓJRZ W SIEBIE. Weekend z jogą i głębokim relaksem przy dźwiękach gongu i mis.

990 zł
4-6 marca 2022
Uzdrowisko Siebie Blisko (Kamionek Wielki)

MASAŻAMI i BIODANZĄ.

Zapraszamy Cię na marcowy weekend w uzdrawiającym otoczeniu i z ludźmi, którzy tak jak Ty chcą zrobić coś dobrego dla siebie, praktykując i zdobywając wiedzę o sobie.

Dzięki praktyce jogi zmniejszysz napięcie i stres, Twój kręgosłup i stawy odciążą się, rozruszasz ciało i poprawisz odporność. Doświadczysz uważności i głębokiego relaksu.

Na relaksacji przy dźwiękach mis i gongu doświadczysz uzdrawiania ciała fizycznego na poziomie komórkowym oraz wpływania na ciało emocjonalne i energetyczne poprzez frekwencję wibracji układających strukturę wody w naszym organizmie w uporządkowane kryształki – dzięki czemu ciało się uzdrawia i oczyszcza, umysł rozjaśnia oraz uspokaja. Jest to terapia uzdrawiającą ciało, umysł i dusze, a dodatkowo przebywanie w dźwiękach jest bardzo przyjemne i kojąca dla uszu.

Biodanza pomaga otworzyć się bardziej na życie, pobudzić witalność, zdolność odczuwania przyjemności w ciele, pogłębia umiejętność nawiązywania bliskich relacji z innymi, pomaga w wyrażaniu emocji, pobudza kreatywność…. a wszystko to w atmosferze lekkości, zabawy, radości. Biodanza wzmacnia te fragmenty nas, które są zdrowe, skupiając się na tym co w nas dobre. Jest to metoda, gdzie poprzez specjalnie skomponowaną sekwencje “ćwiczeń” przy odpowiednio dobranej muzyce, gdzie wykorzystywany jest taniec, ruch, spotkania z innymi osobami  zbliżamy się do nas samych. Podczas zajęć nie rozmawia się, żeby jak najgłębiej wejść w doświadczenie tu i teraz. Biodanza pomaga dotknąć głębokich uczuć i zbliżyć się do wyrażania w życiu swojej pełni.

Uzdrowisko – Jest to miejsce, które służy ludziom by zatrzymać się na moment i spojrzeć w Siebie, zregenerować, odbudować ciało i wnętrze, odpocząć od zgiełku miasta, nacieszyć się przyrodą, poznać ciekawych ludzi, którzy myślą podobnie. Tutaj na łonie natury odnajdziesz spokój, poczujesz bliskość ze sobą i z innymi, odnajdziesz inspiracje i odpowiedzi. Uzdrowisko to miejsce, które uzdrawia. Uzdrowienie to coś więcej niż brak symptomów choroby, to sięgniecie do źródła, do samego sedna problemu. Wszystko tutaj Cię wesprze byś wrócił/a do równowagi psychofizycznej lub po prostu cieszył/a się równowagą, którą już masz. Uzdrowisko to przede wszystkim również dom, ciepła przestrzeń, gdzie możesz być sobą, zrelaksować się, cieszyć, wziąć pełen oddech i rozluźnić się.
Przyjeżdżając tutaj poczujesz się jak w innej krainie, świecie spokoju, magii i zatrzymania.

O prowadzącej jogę, medytację z dźwiękiem:

Zofia Netter – dyplomowana nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem, pasjonatka pracy z ludźmi, traktująca każdego uczestnika indywidualnie, wrażliwa na potrzeby swoich uczniów. Sesje będą tak prowadzone, że odnajdą się na nich uczestnicy na każdym poziomie zaawansowania. Zarówno podczas asan (pozycji jogi) oraz w czasie pranajamy (oddechu). A na medytacji z dźwiękiem będzie można doświadczyć głębokiego relaksu i odpoczynku.
Praktykuje jogę od 20 lat.
Stworzyła Szkołę Yogi Zofii Netter. Gromadzi w niej wspaniałych ludzi i uczy praktyki jogi na co dzień. Joga jest dla niej inspiracją i doskonałym nauczycielem, dlatego chce się dzielić tym z innymi.

O prowadzącej biodanzę:

Anna Kotecka- z wykształcenia jestem psychologiem i psychoterapeutką. Wyszkoliłam się w terapii zorientowanej na proces oraz skoncentrowanej na rozwiązaniach. Zajmuję się również pracą z ciałem poprzez masaże oraz powięziową yin jogę. Pasjonuje mnie terapeutyczne działanie dźwięku, gram relaksujące koncerty na misach tybetańskich oraz kryształowych. Jestem praktykantką Biodanzy Systemu Rolando Toro. Prowadzę razem z mężem ośrodek rozwoju osobistego i duchowego Uzdrowisko.

Plan pobytu

PIĄTEK 4 marca 2022

Od 15.00 możliwy przyjazd
17.00-18.30 sesja jogi i medytacja ZOSIA
19.00 kolacja
20.00-21.00 relaksacja z dźwiękiem w leżeniu: dzwonki koshi, misy, gong i inne instrumenty ZOSIA

SOBOTA 5 marca 2022

6.30- 7.30 dla chętnych pranajama- oddech w leżeniu ZOSIA
7.30
kawa, herbata, CIEPŁA WODA
8.00-10.00 aktywna sesja jogi ZOSIA
10.15 śniadanie
11.00-15.00 czas na masaże, spacer, czas dla siebie
15.15 obiad
16.15-17.45 biodanza ANIA
18.15- 19.45 sesja jogi regeneracyjnej: asany w leżeniu, w podparciu, relaksy ZOSIA
20.00 kolacja
20.45-21.45 relaksacja z dźwiękiem w leżeniu: dzwonki koshi, misy, gong i inne instrumenty ZOSIA

NIEDZIELA 6 marca 2022

7.30-8.00 ciepła woda, kawa, herbata
8.00-10.00
sesja jogi ZOSIA
10.15
śniadanie
11.30-13.00 pranajama, medytacja i krąg zamykający
13.15 obiad
pożegnanie i wyjazd

Koszt:

990 zł (zaliczka 400 zł)

Cena obejmuje: zakwaterowanie i wyżywienie wegetariańskie, zajęcia w programie.
Dodatkowo płatne masaże (rewelacyjne), sauna, ruska bania. Oferta na: http://www.uzdrowisko.love/spa-dla-ducha-i-ciala

Zgłoszenia:

Zgłoszenia prosimy kierować na e-mail: yogadlakazdego@gmail.com (proszę podać imię i nazwisko, numer kontaktowy).
Zaliczka 400 zł do na konto:
24 1020 4900 0000 8602 3068 8335 z dopiskiem: weekend z jogą i automasażem
Pozostała część kwoty płatna na miejscu w dniu przyjazdu.
W przypadku rezygnacji po 26.02 nie zwracamy zaliczek.
Jeśli chcesz porozmawiać o wyjeździe, zadzwoń: 502211907

Zapisz się na wyjazd: 502211907

yogadlakazdego@gmail.com