Odpocznij z jogą i biodanzą, - Szkoła Yogi Zofii Netter
11-14 listopada 2021
Uzdrowisko Siebie Blisko, 60 minut od Gdańska

Odpocznij z jogą i BIODANZĄ,

1200 zł
11-14 listopada 2021
Uzdrowisko Siebie Blisko, 60 minut od Gdańska

MASAŻAMI ORAZ RELAKSACJĄ PRZY DŹWIĘKACH MIS I GONGU.

Zapraszamy Cię na długi listopadowy weekend w uzdrawiającym otoczeniu i z ludźmi, którzy tak jak Ty chcą zrobić coś dobrego dla siebie, praktykując i zdobywając wiedzę o sobie.

Dzięki praktyce jogi zmniejszysz napięcie i stres, Twój kręgosłup i stawy odciążą się, rozruszasz ciało i poprawisz odporność. Doświadczysz uważności i głębokiego relaksu.

Na relaksacji przy dźwiękach mis i gongu doświadczysz uzdrawiania ciała fizycznego na poziomie komórkowym oraz wpływania na ciało emocjonalne i energetyczne poprzez frekwencję wibracji układających strukturę wody w naszym organizmie w uporządkowane kryształki – dzięki czemu ciało się uzdrawia i oczyszcza, umysł rozjaśnia oraz uspokaja. Jest to terapia uzdrawiającą ciało, umysł i dusze, a dodatkowo przebywanie w dźwiękach jest bardzo przyjemne i kojąca dla uszu.

Biodanza pomaga otworzyć się bardziej na życie, pobudzić witalność, zdolność odczuwania przyjemności w ciele, pogłębia umiejętność nawiązywania bliskich relacji z innymi, pomaga w wyrażaniu emocji, pobudza kreatywność…. a wszystko to w atmosferze lekkości, zabawy, radości. Biodanza wzmacnia te fragmenty nas, które są zdrowe, skupiając się na tym co w nas dobre. Jest to metoda, gdzie poprzez specjalnie skomponowaną sekwencje “ćwiczeń” przy odpowiednio dobranej muzyce, gdzie wykorzystywany jest taniec, ruch, spotkania z innymi osobami  zbliżamy się do nas samych. Podczas zajęć nie rozmawia się, żeby jak najgłębiej wejść w doświadczenie tu i teraz. Biodanza pomaga dotknąć głębokich uczuć i zbliżyć się do wyrażania w życiu swojej pełni.

W wolnych chwilach możesz skorzystać z masaży i sesji terapeutycznych Uzdrowiska.

Uzdrowisko – Jest to miejsce, które służy ludziom by zatrzymać się na moment i spojrzeć w Siebie, zregenerować, odbudować ciało i wnętrze, odpocząć od zgiełku miasta, nacieszyć się przyrodą, poznać ciekawych ludzi, którzy myślą podobnie. Tutaj na łonie natury odnajdziesz spokój, poczujesz bliskość ze sobą i z innymi, odnajdziesz inspiracje i odpowiedzi. Uzdrowisko to miejsce, które uzdrawia. Uzdrowienie to coś więcej niż brak symptomów choroby, to sięgniecie do źródła, do samego sedna problemu. Wszystko tutaj Cię wesprze byś wrócił/a do równowagi psychofizycznej lub po prostu cieszył/a się równowagą, którą już masz. Uzdrowisko to przede wszystkim również dom, ciepła przestrzeń, gdzie możesz być sobą, zrelaksować się, cieszyć, wziąć pełen oddech i rozluźnić się.
Przyjeżdżając tutaj poczujesz się jak w innej krainie, świecie spokoju, magii i zatrzymania.

O prowadzącej jogę, medytację z dźwiękiem:

Zofia Netter – dyplomowana nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem, pasjonatka pracy z ludźmi, traktująca każdego uczestnika indywidualnie, wrażliwa na potrzeby swoich uczniów. Sesje będą tak prowadzone, że odnajdą się na nich uczestnicy na każdym poziomie zaawansowania. Zarówno podczas asan (pozycji jogi) oraz w czasie pranajamy (oddechu). A na medytacji z dźwiękiem będzie można doświadczyć głębokiego relaksu i odpoczynku.
Praktykuje jogę od 19 lat.
Stworzyła Szkołę Yogi Zofii Netter. Gromadzi w niej wspaniałych ludzi i uczy praktyki jogi na co dzień. Joga jest dla niej inspiracją i doskonałym nauczycielem, dlatego chce się dzielić tym z innymi.

O prowadzącej biodanzę:

Anna Kotecka- z wykształcenia jestem psychologiem i psychoterapeutką. Wyszkoliłam się w terapii zorientowanej na proces oraz skoncentrowanej na rozwiązaniach. Zajmuję się również pracą z ciałem poprzez masaże oraz powięziową yin jogę. Pasjonuje mnie terapeutyczne działanie dźwięku, gram relaksujące koncerty na misach tybetańskich oraz kryształowych. Jestem praktykantką Biodanzy Systemu Rolando Toro. Prowadzę razem z mężem ośrodek rozwoju osobistego i duchowego Uzdrowisko.

Plan pobytu

Czwartek (11 listopada)

Od 11.00 możliwy przyjazd
12.00 obiad
14.00-15.00 medytacja i krąg intencji ZOSIA
spacer
16.30-18.30 sesja jogi (asany i pranajama) ZOSIA
19.00 kolacja
20.00-21.00 relaksacja z dźwiękiem w leżeniu: dzwonki koshi, misy, gong i inne instrumenty ZOSIA

Piątek- sobota (12-13 listopada)

6.30 dla chętnych oddechy Wima Hofa BARTEK
7.30
kawa, herbata, CIEPŁA WODA
8.00-10.00 aktywna sesja jogi ZOSIA
10.15 śniadanie
11.00-15.00 czas na masaże, spacer, czas dla siebie
15.15 obiad
16.15-18.15 warsztat: biodanza ANIA
18.30- 19.45 sesja jogi regeneracyjnej: asany w leżeniu, w podparciu, relaksy, pranajama- praca z oddechem ZOSIA
20.00 kolacja
20.45-21.30 relaksacja z dźwiękiem w leżeniu: dzwonki koshi, misy, gong i inne instrumenty ZOSIA

Niedziela (14 listopad)

6.30 dla chętnych oddechy Wima Hofa BARTEK
8.00-8.30
kawa, herbata, CIEPŁA WODA
8.30- 10.30 sesja jogi z pranajamą ZOSIA
10.45 śniadanie
12.00 pożegnanie i wyjazd

Koszt:

1200 zł (zaliczka 400 zł do 26 października 2021)
1300 zł (zaliczka 400 zł po 26 października 2021)

Cena obejmuje: zakwaterowanie i wyżywienie wegetariańskie, zajęcia w programie.
Dodatkowo płatne masaże (rewelacyjne), sauna, ruska bania. Oferta na: http://www.uzdrowisko.love/spa-dla-ducha-i-ciala/

Zgłoszenia:

Zgłoszenia prosimy kierować na e-mail: yogadlakazdego@gmail.com (proszę podać imię i nazwisko, numer kontaktowy).
Zaliczka 400 zł do na konto:
24 1020 4900 0000 8602 3068 8335 z dopiskiem: weekend z jogą i automasażem
Pozostała część kwoty płatna na miejscu w dniu przyjazdu.
W przypadku rezygnacji po 28.02.2022 nie zwracamy zaliczek.
Jeśli chcesz porozmawiać o wyjeździe, zadzwoń: 502211907