Majówka z jogą. 6 dni w dobrostanie. - Szkoła Yogi Zofii Netter
28 kwietnia- 3 maja 2023
Uzdrowisko Siebie Blisko (Kamionek Wielki)

MAJÓWKA Z JOGĄ. 6 dni w Dobrostanie.

2100 zł
28 kwietnia- 3 maja 2023
Uzdrowisko Siebie Blisko (Kamionek Wielki)

 

Zapraszam Cię na sześć dni bycia w dobrostanie. Z jogą, oddechem, medytacją, leśnym zanurzeniem, biodanzą i technologią szczęśliwego życia. Bliżej swojego ciała, umysłu, myśli. Bliżej odczuwania wszystkimi zmysłami. Bliżej innych ludzi, którzy także chcą poruszyć energię do działania.

Jeśli nic nie zmienisz, zmiana się nie dokona. A w grupie łatwiej o inspirację, nowe pomysły, współrozumienie i współodczuwanie.

Być może jesteś w trudnym momencie swojego życia. Nie jesteś w tym sam.. Otwórz się na zmianę, na ruch, na przepływ. Dowiedz się jak przekuć pragnienia na cele.

Na jodze dowiesz się więcej o swoim ciele, zmniejszysz napięcie i stres, Twój kręgosłup i stawy odciążą się, rozruszasz ciało i poprawisz odporność. Doświadczysz uważności i głębokiego relaksu.

Na medytacji doświadczysz chaosu umysłu i doświadczysz jak go wyciszyć.

Podczas praktyki będziesz mógł poczuć, że jesteś w najlepszym punkcie swojego życia i obudzisz moc sprawczą do realizacji swoich pragnień.

Na relaksacji przy dźwiękach mis i gongu doświadczysz uzdrawiania ciała fizycznego na poziomie komórkowym oraz wpływania na ciało emocjonalne i energetyczne poprzez frekwencję wibracji układających strukturę wody w naszym organizmie w uporządkowane kryształki – dzięki czemu ciało się uzdrawia i oczyszcza, umysł rozjaśnia oraz uspokaja. Jest to terapia uzdrawiającą ciało, umysł i dusze, a dodatkowo przebywanie w dźwiękach jest bardzo przyjemne i kojąca dla uszu.

Biodanza pomaga otworzyć się bardziej na życie, pobudzić witalność, zdolność odczuwania przyjemności w ciele, pogłębia umiejętność nawiązywania bliskich relacji z innymi, pomaga w wyrażaniu emocji, pobudza kreatywność…. a wszystko to w atmosferze lekkości, zabawy, radości. Biodanza wzmacnia te fragmenty nas, które są zdrowe, skupiając się na tym co w nas dobre. Jest to metoda, gdzie poprzez specjalnie skomponowaną sekwencje “ćwiczeń” przy odpowiednio dobranej muzyce, gdzie wykorzystywany jest taniec, ruch, spotkania z innymi osobami  zbliżamy się do nas samych. Podczas zajęć nie rozmawia się, żeby jak najgłębiej wejść w doświadczenie tu i teraz. Biodanza pomaga dotknąć głębokich uczuć i zbliżyć się do wyrażania w życiu swojej pełni.

Leśne zanurzenie to bycie w lesie z uważnością. Prawdopodobnie nigdy takiego nie doświadczyłeś. Tu będziemy budzić wszystkie zmysły. Odkryjesz las taki, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłeś.

Oddech i medytacja to godzina przywracająca prawidłowy głęboki oddech w płucach i głębokie wyciszenie.

Ćwiczenie MASZ MOC to spora dawka wiedzy o tym jak przekuć swoje pragnienie/ marzenie na cele. Będziemy budzić świadomość w jaki sposób wykreować to, czego pragniemy.

Nie czekaj, bo nic się nie zmieni. Zrób krok do przodu, aby przeszłość nie decydowała za Ciebie, a decydowało to, czego NAPRAWDĘ chcesz.

 

Uzdrowisko – Jest to miejsce, które służy ludziom by zatrzymać się na moment i spojrzeć w Siebie, zregenerować, odbudować ciało i wnętrze, odpocząć od zgiełku miasta, nacieszyć się przyrodą, poznać ciekawych ludzi, którzy myślą podobnie. Tutaj na łonie natury odnajdziesz spokój, poczujesz bliskość ze sobą i z innymi, odnajdziesz inspiracje i odpowiedzi. Uzdrowisko to miejsce, które uzdrawia. Uzdrowienie to coś więcej niż brak symptomów choroby, to sięgniecie do źródła, do samego sedna problemu. Wszystko tutaj Cię wesprze byś wrócił/a do równowagi psychofizycznej lub po prostu cieszył/a się równowagą, którą już masz. Uzdrowisko to przede wszystkim również dom, ciepła przestrzeń, gdzie możesz być sobą, zrelaksować się, cieszyć, wziąć pełen oddech i rozluźnić się.
Przyjeżdżając tutaj poczujesz się jak w innej krainie, świecie spokoju, magii i zatrzymania.

Uzdrowisko, Kamionek Wielki 66 A, 82-340 Tolkmicko, http://uzdrowisko.love

O prowadzącej jogę, medytację, relaksację z dźwiękiem:

Zofia Netter – dyplomowana nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem, pasjonatka pracy z ludźmi, traktująca każdego uczestnika indywidualnie, wrażliwa na potrzeby swoich uczniów. Sesje będą tak prowadzone, że odnajdą się na nich uczestnicy na każdym poziomie zaawansowania. Zarówno podczas asan (pozycji jogi) oraz w czasie pranajamy (oddechu). A na medytacji z dźwiękiem będzie można doświadczyć głębokiego relaksu i odpoczynku.
Praktykuje jogę od 20 lat.
Stworzyła Szkołę Yogi Zofii Netter. Gromadzi w niej wspaniałych ludzi i uczy praktyki jogi na co dzień. Joga jest dla niej inspiracją i doskonałym nauczycielem, dlatego chce się dzielić tym z innymi. Od roku doskonali Technologię Szczęśliwego Życia.

O prowadzącej biodanzę

Anna Kotecka- z wykształcenia jestem psychologiem i psychoterapeutką. Wyszkoliłam się w terapii zorientowanej na proces oraz skoncentrowanej na rozwiązaniach. Zajmuję się również pracą z ciałem poprzez masaże oraz powięziową yin jogę. Pasjonuje mnie terapeutyczne działanie dźwięku, gram relaksujące koncerty na misach tybetańskich oraz kryształowych. Jestem praktykantką Biodanzy Systemu Rolando Toro. Prowadzę razem z mężem ośrodek rozwoju osobistego i duchowego Uzdrowisko

O prowadzęcej Leśne Zanurzenie

Marzena Żachowska- przewodniczka kąpieli leśnych Forest Therapy Institute, a także człowiek, kobieta, żona, mama. A każda z tych ról to życiowe wyzwanie. Jest ich jeszcze kilka związanych z wykonywaną pracą – pedagożka specjalna, socjoterapeutka, kynoterapeutka, nauczycielka przyrody i biologii. Jej miejsce jest gdzieś wśród nich, drzew, krzewów i kwiatów. W wilgotnym i tajemniczym lesie Wysoczyzny Elbląskiej lub słonecznym, eterycznym lesie Mierzei Wiślanej.

Plan pobytu

PIĄTEK 28 kwietnia 2023

Od 15.00 możliwy przyjazd, zakwaterowanie
17.00-18.30 sesja jogi ZOSIA
19.00 kolacja
20.00 krąg intencji i medytacja ZOSIA
20.30- 21.30
relaksacja z dźwiękiem w leżeniu: harfa kryształowa, dzwonki koshi, misy, gong i inne instrumenty ZOSIA

SOBOTA 28 kwietnia 2023

7.30 kawa, herbata, CIEPŁA WODA
8.00-10.00 aktywna sesja jogi ZOSIA
10.15 śniadanie
11.00-14.00 czas na masaż, spacer, czas dla siebie
14.00-15.00 oddech i medytacja ZOSIA
15.15 obiad
16.15-17.45 biodanza ANIA
18.00- 19.00 sesja jogi regeneracyjnej: asany w leżeniu, w podparciu, relaksy ZOSIA
19.15 kolacja
20.30-21.30 relaksacja z dźwiękiem w leżeniu: dzwonki koshi, misy, gong i inne instrumenty ZOSIA

NIEDZIELA 30 kwietnia/ WTOREK 2 maja 2023

7.30 kawa, herbata, CIEPŁA WODA
8.00-10.00 aktywna sesja jogi ZOSIA
10.15 śniadanie
11.00-15.00 czas na masaż, spacer, czas dla siebie
15.15 obiad
17.00- 18.30 sesja jogi regeneracyjnej: asany w leżeniu, w podparciu, relaksy ZOSIA
19.00 kolacja
20.00-21.00 relaksacja z dźwiękiem w leżeniu: dzwonki koshi, misy, gong i inne instrumenty ZOSIA

PONIEDZIAŁEK 1 maja 2023

8.45 śniadanie
10.00-13.00 leśne zanurzenia MARZENA
15.15 obiad
16.30- 18.30 sesja jogi regeneracyjnej: asany w leżeniu, w podparciu, relaksy ZOSIA
19.00 kolacja
20.00-21.00 relaksacja z dźwiękiem w leżeniu: dzwonki koshi, misy, gong i inne instrumenty ZOSIA

ŚRODA 3 MAJA 2023

7.30-8.00 ciepła woda, kawa, herbata

8.00-10.00 sesja jogi ZOSIA

10.15 śniadanie

11.30-13.30 ćwiczenie MASZ MOC, medytacja i krąg zamykający ZOSIA

14.00 obiad

pożegnanie i wyjazd

Koszt:

2100 zł (zadatek 700 zł płatny do 13 kwietnia 2023)
2200 zł (zadatek 700 zł płatny po 13 kwietnia 2023)

Cena obejmuje: zakwaterowanie i wyżywienie wegetariańskie, zajęcia w programie (joga, relaks przy misach i gongach, leśne zanurzenie, biodanza)
Dodatkowo płatne masaże (rewelacyjne), sauna, ruska bania. Oferta na: http://www.uzdrowisko.love/spa-dla-ducha-i-ciala

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmujemy online, a płatności przez bramki płatności.
Kliknij na górze strony w przycisk ZAPISZ SIĘ i zarezerwuj wyjazd.
Zapraszamy.

Informacje: 502211907

yogadlakazdego@gmail.com