Zmysłowy dzień kobiet- weekend z jogą, biodanzą i relaksem przy dźwiękach. - Szkoła Yogi Zofii Netter
3-5 marca 2023
Uzdrowisko Siebie Blisko (Kamionek Wielki)

Zmysłowy Dzień Kobiet- weekend z jogą, biodanzą i relaksem przy dźwiękach.

1250 zł
3-5 marca 2023
Uzdrowisko Siebie Blisko (Kamionek Wielki)

Kochana Kobieto! Zapraszam Cię na cztery dni bycia bliżej siebie. Bliżej swojego ciała, umysłu, myśli. Bliżej odczuwania wszystkimi zmysłami. Bliżej innych Kobiet, które chcą poruszyć energię do działania.

Jeśli nic nie zmienisz, zmiana się nie dokona. A w grupie łatwiej o inspirację, nowe pomysły, współrozumienie i współodczuwanie.

Być może jesteś w trudnym momencie swojego życia. Nie jesteś w tym sama. Otwórz się na zmianę, na ruch, na przepływ. Dowiedz się jak przekuć pragnienia na cele.

Na jodze dowiesz się więcej o swoim ciele, zmniejszysz napięcie i stres, Twój kręgosłup i stawy odciążą się, rozruszasz ciało i poprawisz odporność. Doświadczysz uważności i głębokiego relaksu.

Na medytacji doświadczysz chaosu umysłu i doświadczysz jak go wyciszyć.

Podczas praktyki będziesz mogła poczuć, że jesteś w najlepszym punkcie swojego życia i obudzisz moc sprawczą do realizacji swoich pragnień.

Na relaksacji przy dźwiękach mis i gongu doświadczysz uzdrawiania ciała fizycznego na poziomie komórkowym oraz wpływania na ciało emocjonalne i energetyczne poprzez frekwencję wibracji układających strukturę wody w naszym organizmie w uporządkowane kryształki – dzięki czemu ciało się uzdrawia i oczyszcza, umysł rozjaśnia oraz uspokaja. Jest to terapia uzdrawiającą ciało, umysł i dusze, a dodatkowo przebywanie w dźwiękach jest bardzo przyjemne i kojąca dla uszu.

Biodanza pomaga otworzyć się bardziej na życie, pobudzić witalność, zdolność odczuwania przyjemności w ciele, pogłębia umiejętność nawiązywania bliskich relacji z innymi, pomaga w wyrażaniu emocji, pobudza kreatywność…. a wszystko to w atmosferze lekkości, zabawy, radości. Biodanza wzmacnia te fragmenty nas, które są zdrowe, skupiając się na tym co w nas dobre. Jest to metoda, gdzie poprzez specjalnie skomponowaną sekwencje “ćwiczeń” przy odpowiednio dobranej muzyce, gdzie wykorzystywany jest taniec, ruch, spotkania z innymi osobami  zbliżamy się do nas samych. Podczas zajęć nie rozmawia się, żeby jak najgłebiej wejść w doświadzcenie tu i teraz. Biodanza pomaga dotknąć głębokich uczuć i zbliżyć się do wyrażania w życiu swojej pełni.

Oddech i medytacja to godzina przywracająca prawidłowy głęboki oddech w płucach i głębokie wyciszenie.

Ćwiczenie MASZ MOC to spora dawka wiedzy o tym jak przekuć swoje pragnienie/ marzenie na cele. Będziemy budzić świadomość w jaki sposób wykreować to, czego pragniemy.

Nie czekaj, bo nic się nie zmieni. Zabierz koleżankę, przyjaciółkę, mamę, córkę.

Uzdrowisko – Jest to miejsce, które służy ludziom by zatrzymać się na moment i spojrzeć w Siebie, zregenerować, odbudować ciało i wnętrze, odpocząć od zgiełku miasta, nacieszyć się przyrodą, poznać ciekawych ludzi, którzy myślą podobnie. Tutaj na łonie natury odnajdziesz spokój, poczujesz bliskość ze sobą i z innymi, odnajdziesz inspiracje i odpowiedzi. Uzdrowisko to miejsce, które uzdrawia. Uzdrowienie to coś więcej niż brak symptomów choroby, to sięgniecie do źródła, do samego sedna problemu. Wszystko tutaj Cię wesprze byś wrócił/a do równowagi psychofizycznej lub po prostu cieszył/a się równowagą, którą już masz. Uzdrowisko to przede wszystkim również dom, ciepła przestrzeń, gdzie możesz być sobą, zrelaksować się, cieszyć, wziąć pełen oddech i rozluźnić się.
Przyjeżdżając tutaj poczujesz się jak w innej krainie, świecie spokoju, magii i zatrzymania.

Uzdrowisko, Kamionek Wielki 66 A, 82-340 Tolkmicko, http://uzdrowisko.love

O prowadzącej jogę, medytację, relaksację z dźwiękiem:

Zofia Netter – dyplomowana nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem, pasjonatka pracy z ludźmi, traktująca każdego uczestnika indywidualnie, wrażliwa na potrzeby swoich uczniów. Sesje będą tak prowadzone, że odnajdą się na nich uczestnicy na każdym poziomie zaawansowania. Zarówno podczas asan (pozycji jogi) oraz w czasie pranajamy (oddechu). A na medytacji z dźwiękiem będzie można doświadczyć głębokiego relaksu i odpoczynku.
Praktykuje jogę od 20 lat.
Stworzyła Szkołę Yogi Zofii Netter. Gromadzi w niej wspaniałych ludzi i uczy praktyki jogi na co dzień. Joga jest dla niej inspiracją i doskonałym nauczycielem, dlatego chce się dzielić tym z innymi.

O prowadzącej biodanzę

Anna Kotecka- z wykształcenia jestem psychologiem i psychoterapeutką. Wyszkoliłam się w terapii zorientowanej na proces oraz skoncentrowanej na rozwiązaniach. Zajmuję się również pracą z ciałem poprzez masaże oraz powięziową yin jogę. Pasjonuje mnie terapeutyczne działanie dźwięku, gram relaksujące koncerty na misach tybetańskich oraz kryształowych. Jestem praktykantką Biodanzy Systemu Rolando Toro. Prowadzę razem z mężem ośrodek rozwoju osobistego i duchowego Uzdrowisko

Plan pobytu

PIĄTEK 3 marca 2023

Od 15.00 możliwy przyjazd, zakwaterowanie
17.00-18.30 sesja jogi ZOSIA
19.00 kolacja
20.00 krąg intencji i medytacja ZOSIA
20.30- 21.30
relaksacja z dźwiękiem w leżeniu: harfa kryształowa, dzwonki koshi, misy, gong i inne instrumenty ZOSIA

SOBOTA 4 marca 2023

7.30 kawa, herbata, CIEPŁA WODA
8.00-10.00 aktywna sesja jogi ZOSIA
10.15 śniadanie
11.00-14.00 czas na masaż, spacer, czas dla siebie
14.00-15.00 oddech i medytacja ZOSIA
15.15 obiad
16.15-17.45 biodanza ANIA
18.00- 19.00 sesja jogi regeneracyjnej: asany w leżeniu, w podparciu, relaksy ZOSIA
19.15 kolacja
20.30-21.30 relaksacja z dźwiękiem w leżeniu: dzwonki koshi, misy, gong i inne instrumenty ZOSIA

NIEDZIELA 5 marca 2023

7.30-8.00 ciepła woda, kawa, herbata
8.00-10.00
sesja jogi ZOSIA
10.15
śniadanie
11.30-13.30 ćwiczenie MASZ MOC, medytacja i krąg zamykający ZOSIA
13.45 obiad
pożegnanie i wyjazd

Koszt:

1250 zł (zadatek 580 zł)


Cena obejmuje: zakwaterowanie i wyżywienie wegetariańskie, zajęcia w programie.
Dodatkowo płatne masaże (rewelacyjne), sauna, ruska bania. Oferta na: http://www.uzdrowisko.love/spa-dla-ducha-i-ciala

Zgłoszenia:

Zgłoszenia prosimy kierować na e-mail: yogadlakazdego@gmail.com (proszę podać imię i nazwisko, numer kontaktowy).
Zadatek 580 zł do na konto:
24 1020 4900 0000 8602 3068 8335 z dopiskiem: zmysłowy dzień kobiet
Pozostała część kwoty płatna gotówką na miejscu w dniu przyjazdu.
Jeśli chcesz porozmawiać o wyjeździe, zadzwoń: 502211907

Zapisz się na wyjazd: 502211907

yogadlakazdego@gmail.com