żywioły. warsztaty wiedzy i praktyki tantrycznej oraz drogi szamańskiej. - Szkoła Yogi Zofii Netter

Żywioły. Warsztaty wiedzy i praktyki tantrycznej oraz drogi szamańskiej.

21.05

Zapraszamy Was na warsztaty o żywiołach w teorii i przede wszystkim w praktyce, podczas których skorzystamy z wiedzy tantrycznej oraz szamańskiej
Porozmawiamy o tym jakie na nas mają wpływ i co reprezentują.

W praktyczny sposób polaczymy się z nimi, mówiąc i doświadczają sposobów uzdrowienia w bezpieczny sposób, łącząc się z naturą.

Będziemy doświadczać żywiołów w ruchu, medytacji, dźwiękach, w relaksie i kręgu.

Mamy 4 podstawowe żywioły:
Ziemia
Woda
Powietrze
Ogień
Piątym, dodatkowym jest Eter.
W praktyce szamańskiej, która oznacza „uzdrowienie”, czy też drogę samo poznania, prawdy (szaman to „uzdrowiciel) czy tantrze, która jest formą medytacji, mają między innymi przełożenie na:
ZIEMIA: materię, relacje Mamą
WODA: uwolnienie emocji, płynność w życiu/ przepływ, lekkość, oczyszczanie
POWIETRZE: wolność, większa perspektywa (jak z lotu ptaka)
OGIEŃ: transformacja, oczyszczanie, uwalnianie, może to być bolesny wewnętrznie proces, a jednocześnie bardzo szybki.

Zapraszamy do doświadczania.

KIEDY:

21.05.2023 niedziela,
godzina 12:00 – 14:30

ZAPISY I DODATKOWE INFORMACJE:
Obowiązują zapisy i zadatek 70 zł.
Tel 505 082 817, kontakt@centrumtuiteraz.pl

MIEJSCE:
Szkoła Yogi Zofii Netter
Gdańsk Oliwa
ul. Droszyńskiego 28a

INWESTYCJA:
120 zł – Early Birds, czyli zgłoszenia i zapisy do 16.05
150 zł – zgłoszenia i zapisy od 17.05.

PRZYGOTOWANIE DO WARSZTATÓW:
Potrzebujesz:
* wygodnego stroju, który nie krępuje ruchów do części,
*długopis i zeszyt
* na miejscu są maty do jogi, koce i wałki, możesz też mieć swój sprzęt
* Poczęstujemy się też herbatą i żywiołowymi przekąskami.

WAŻNE: ZE WZGLĘDU NA RUCH, MEDYTACJE– nie jedz na ok 2h wcześniej obfitych posiłków.

WARSZTATY POPROWADZĄ:

Aneta Paluszkiewicz:
JA JESTEM
Radosną duszą
Doświadczam
Odczuwam
Żyję najlepiej jak potrafię
JA JESTEM TOBĄ TY JESTEŚ MNĄ
JA JESTEM … zawodową menadżerką, z duszą jogina, nauczycielką Jogi Kundalini, instruktorką terapii przez sztukę, instruktorką pilates core, wolontariuszką w hospicjach, pasjonatką podróży, miłośniczką fotografii, kolekcjonerką dobrych chwil oraz drobnych radości, celebrującą życie takim, jakim jest.
Przez ponad 23 lata pracowałam w korporacjach, z czego ok.18 lat na stanowiskach menadżerskich. Byłam dyrektorem w centrach obsługi klientów, audytorem i pełnomocnikiem zarządów ds. jakości. Po zakończeniu pracy w korporacji zostałam menadżerką Akademii Świadomego Człowieka, następnie współtworzyłam centrum rozwojowe również w Gdańsku. Obecnie prowadzę własną działalność, regularne zajęcia jogi i warsztaty jogi i arteterapii. Od 10 lat praktykuję Jogę Kundalini.
W 2015 roku Ukończyłam kurs nauczycielski, następnie kurs dla instruktorów jogi dla Kobiet w ciąży. Kurs był dla mnie najcenniejszą inwestycją we własny rozwój, a joga przynosi efekty w moim codziennym życiu. W 2018 skończyłam kurs arteterapii w Akademii Terapii Ekspresyjnych. Sztuka i kreacja pełni ważną rolę w moim życiu, daje mi dużo przyjemność i podobnie jak joga, jest jednym z narzędzi w moim własnym rozwoju i poszerzaniu świadomości. Prowadzę zajęcia, gdyż chcę się z Wami podzielić tą piękną i skuteczną praktyką, którą Wam z całego serca polecam i dzięki której przez cały czas się uczę i rozwijam.
Więcej o zajęciach, wartościach i o mnie: www.centrumtuiteraz.pl

Tu i Teraz – Joga Kundalini Trójmiasto
Centrum Tu i Teraz
Harmonia ciała, serca i umysłu.
Tel. 505 082 817
kontakt@centrumtuiteraz.pl

Dominika Dwernicka (Nika)
Jestem artystka swojego życia, która wiecznie poszukuje nowych środków wyrazu.
Prowadzę od 7 lat własną grupę performatywną – Pajaros De Luz Company, bazującą na sztukach akrobatycznych oraz elementach (ogień, powietrze, ziemia, woda) i tańcu. Inspiruję się w dużej mierze kulturą meksykańską i krajami ameryki południowej.
Ostatnie 6 lat spędziłam w Meksyku, gdzie urodziła się duża część moich projektów i wracam tam często w ramach poszerzania inspiracji.
Ukończyłam studia filozoficzne na Uniwersytecie Gdańskim, artystyczne studia MA Performance Making w Londynie, Performative & Acting Arts w Londynie i na Sycylii, kursy taneczne i rozwojowe.
Jedna z bliższych mi filozofii ktòre praktykuję to tantra, w swojej praktyce wykorzystuję techniki somatyczne, taniec ekstatycznego, technik oddechowe, odkrywanie na podstawie archetypów.

Poprowadzę z Wami część teoretyczną i przedstawię techniki somatyczne & oddechowe, które zgłębiam i praktykuję w życiu. Porozmawiamy o tantrze, o tym jak poszczególne miejsca energetyczne (czakry) można otwierać, oczyszczać i balansować.

Moją pasja jest odkrywanie ludzkich możliwości poszerzanie świadomości, kontakt z ciałem, który łączy nas z naszą podświadomością i jest naszą odkrywczą mapą.
Ukończyłam szkole DAA prowadzona przez mentorkę Bela Divine (@beladivine) Inner Child Healing Work, Divine Feminin & Masculine, Tantryczny taniec, tantryczne techniki oddychania, trauma informed , techniki EFT , kurs masażu tajskiego.

Wierzę, że mnóstwo rzeczy da się uleczyć poprzez świadome życie i rozumienie swoich emocji. Twój wewnętrzny guru, lekarz i przewodnik czeka na bycie odkrytym.
Moją rolą jest poprowadzenie Ciebie w tej podróży – zapraszam do wspólnej pracy!
Let’s dance!
, .. Kto wygląda na zewnątrz, śpi; kto zagląda do środka, budzi się.”.
C.G.Jung

Zapraszamy!
Aneta & Dominika