Zajęcia – dancing nature – praktyka inspirowana butoh 10 i 24 maja - Szkoła Yogi Zofii Netter

Zajęcia – DANCING NATURE – praktyka inspirowana Butoh 10 i 24 maja

12.04- 24.05

Natura tańczy z nami i wyraża się poprzez nas. Wszystko, co żywe tańczy taniec życia, narodzin, przemijania, śmierci, narodzin… Mój nauczyciel Atsushi mówi: Każda forma życia, każda figura, każdy taniec jest jak modlitwa od ziemi do nieba.
Jinen Butoh to połączenie z roztańczonym życiem wszechświata, wszystkimi jakościami, które nosi w sobie każdy z nas. W naszym ciele jest zapisana pamięć kreacji od początku istnienia. Każde życie ma swoje radości i smutki. Taniec obejmuje każde doświadczenie – światło i ciemność. Taniec transformuje, uwalnia, integruje, obejmuje nieskończoność – cykliczność życia.
Marta Miguła podzieli się z Wami praktyką, którą nazwała „Dancing Nature” Jej główne źródła inspiracji (obok własnych odkryć) to Laboratorium Ekspresji Ciała Jessiki Walker, z którą miała szczęście pracować intensywnie przez cztery lata oraz Jinen Butoh Atsushi Takenouchi – nauczyciel, którego doświadczanie i przekazywanie tańca jest jej bardzo bliskie.
W praktyce będziesz mieć przestrzeń, by poczuć i pozwolić, by ruch narodził się w Tobie, z Ciebie i poprzez Ciebie, z Tobą samą/samym, w relacji z drugim człowiekiem i w relacji z grupą.

Kiedy: Cztery środy o godz. 11:00 – 13:30
12 i 26 kwietnia
10 i 24 maja

Gdzie: w Szkole Yogi Zofii Netter ul. Droszyńskiego 28 A Gdańsk Oliwa
Wstęp: dowolna donacja

Zajęcia poprowadzi: Marta Miguła

Zajęcia dla wszystkich:) Zapraszamy serdecznie 🙂

O prowadzącej: kocham tańczyć, medytować, jogować, odczuwać pełnię i jedność Natury, jestem mamą. Jestem uczennicą Jinen Butoh Atsushi Takenouchi, studiowałam ekspresję ciała z Jessiką Walker w Laboratorio Escuela de Expresión Corporal Dramatica w Barcelonie.
Więcej o mnie: ww.martamigula.pl