Warsztaty z medycyną chińską i jogą – powitanie jesieni - Szkoła Yogi Zofii Netter

WARSZTATY Z MEDYCYNĄ CHIŃSKĄ I JOGĄ – Powitanie Jesieni

1.10.2022

POWITANIE JESIENI – warsztaty z medycyną chińską i jogą 🍁

Zapraszamy Cię na wyjątkowy warsztat praktyczno-teoretyczny, podczas którego zagłębimy tematy związane z medycyną chińską i yin jogą.

Pory roku się zmieniają, w naturze zachodzą zmiany a nasze ludzkie ciała są nieodłącznym elementem wszystkich procesów zachodzących z przyrodzie. Życie w zgodzie z rytmem natury w pewien sposób wymaga dostrojenia się do jej cykliczności.

Każda pora roku to inny potencjał i energia, którą można wykorzystać tak, aby działała na nas wspierająco. Jesień to czas refleksji, energia skupia się do środka, wzrasta potrzeba odpoczynku i wycofania. Według medycyny chińskiej jest to czas Metalu. Kluczowe w tym czasie jest zadbanie o ciepło w ciele, regenerację i zdrowotne rytuały. Odpowiednie przygotowanie do tego okresu może nas szczególnie wspomóc, dlatego też warto wcześniej poznać sposoby na utrzymanie zdrowia!

Podczas warsztatu dowiesz się jak:

🌿przygotować ciało, aby było zdrowe na okres jesieni

🌿odżywiać się w zgodzie z medycyną chińską

🌿dopasować wysiłek fizyczny

🌿praktykować yin jogę, która wspiera i równoważy przepływ energii w meridianach

🌿używać odpowiednich technik oddechowych

Przygotowałyśmy dla was dodatkowe materiały pomocnicze, aby kompleksowo wspomóc was w tym czasie.

Dla kogo?

Warsztat jest dla każdego, kto chcę zadbać o siebie w holistyczny i związany z naturą sposób.

Kim jesteśmy?

Monika Belińska – jestem terapeutką refleksologii, która podczas prowadzenia swoich podopiecznych poszukuje drogi do zdrowia, a nie choroby. Zafascynowana Tradycyjną Medycyną Chińską, zwolenniczka terapii dietą, ciepłem i wsłuchania się w mądrość własnego ciała, gdy brak mu wewnętrznej równowagi. Fanka picia ciepłej wody, jedzenia zup na śniadanie i chodzenia na boso.

Paulina Kołodziejska – na co dzień zajmuję się pracą z ciałem, uczę jogi, uważnego oddechu i prowadzę konsultacje z astrologii. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką. Integruje różne metody w całość tworząc przestrzeń, gdzie mamy możliwość poruszać tematy związane z rozwojem oraz ciałem, aby doświadczać siebie na głębokim poziomie.

Kiedy i gdzie?

Spotkamy się 1 października w sobotę, o godzinie 11.00-13.00 w Studio Yogi Zofii Netter – ul. Droszyńskiego 28A, 80-391, Gdańsk.

Ilość miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy. Jesli czujesz, że chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu ZAPISZ SIĘ:

– telefonicznie, 503-657-154 (Paulina), 602-626-029 (Monika);
– napisz emaila: yoga.paulinakolodziejska@gmail.com

༄ Inwestycja w siebie to 150 zł.

Zadatek w wysokości 50 zł płatny przelewem na numer konto 28 1160 2202 0000 0002 7103 3432 gwarantuje miejsce na warsztacie.

Do zobaczenia! : )

Paulina i Monika ♥