Warsztaty uwalniania emocji metodą davida r. hawkinsa w Gdańsku, 30.04 - Szkoła Yogi Zofii Netter

Warsztaty Uwalniania Emocji metodą Davida R. Hawkinsa w Gdańsku, 30.04

30.04.2023

Halo Gdańsk Oliwa!


Sama afirmacja i pozytywne myślenie bardzo często nie działa – najpierw trzeba uznać że mamy w sobie negatywne emocje i przekonania- dostrzec je i uwolnić.


W niedzielę 30 kwiecień w godzinach 11:45 – 15:15, poprowadzimy zajęcia w formie warsztatowej, na których będziemy wspólnie uwalniać stłumione emocje metodą „Technika Uwalniania” dr Davida Hawkinsa który prowadził największą klinikę psychiatryczną w USA.
Metoda jest bardzo logiczna i zrozumie ją nawet dziecko. Polega na tym, że poprzez zadawanie pytań będziemy prowokować w nas reakcje emocjonalne. Następnie możemy się tym emocjom przyjrzeć i je uwolnić.


Tłumione emocje, pozostające w naszej podświadomości non-stop wpływają na nasze samopoczucie i oczywiście efekty w sferze relacji, zdrowia czy finansów.
Wyobraź sobie osobę która ma w sobie stłumione pokłady złości. Czy taka osoba będzie odczuwać spokój?
Wyobraź sobie osobę która ma w sobie stłumione poczucie winy. Czy będzie czuć że zasługuje na wszystko co najlepsze, że zasługuje na miłość?
No właśnie.
Nie ma się co czarować – dopóki mamy negatywność w podświadomej części umysłu, nie będziemy czuć się cały czas dobrze. To będą raczej krótkie epizody dobrego samopoczucia i znów w dół.
Nikt za nas porządku w umyśle nie zrobi.
Miejsce: Szkoła Yogi Zofii Netter.
Data: 30 kwiecień
Godz. 11:45 – 15:15
Cena: 179 zł
Serdecznie zapraszamy!