Warsztat- pełnia jogi - Szkoła Yogi Zofii Netter

WARSZTAT- PEŁNIA JOGI

11 czerwca 2022

Zapraszamy Cię na warsztat poświęcony połączeniu z cykliczną mądrością,, zbliżeniu się do naturalnego rytmu księżyca, natury i naszego ciała.
Każda faza księżyca niesie za sobą inną energię i jakość, a my jako ludzie dostrajamy się do tego, często nieświadomie.

Najbliższa Pełnia w Strzelcu; żywioł ogień

Pełnia to czas pozornych sprzeczności. W tym czasie Słońce i Księżyc znajdują się w opozycyjnych sobie znakach, rozświetlając konkretne tematy i obszary życia. To czas wypełniony wdzięcznością za wszystko co się wydarzyło od Nowiu, zbieraniu rezultatów, ale też odpuszczaniu tego co już niepotrzebne.

Każdy żywioł to inna praktyka jogi, każdy znak odpowiada za konkretne obszary w ciele, połączenie tego pozwala stworzyć praktykę, która za każdym razem jest inna, wyjątkowa. Dotykając tematów opartych na żywiole powietrza i ognia zanurzamy się bardziej w aspekt YANG przez co praktyka nabiera bardziej dynamicznego charakteru. Archetypy wychodzące z żywiołu ziemi i wody to aspekt YIN. Praktyka staje się bardziej introwertyczna, skupiająca do środka i spokojna.

Podczas tego spotkania Paulina poprowadzi Cię tak, abyś mogła/mógł doświadczyć żywiołów w sobie, zrozumieć jak wpływa na nas Księżyc i co przychodzi wraz z Pełnią w odniesieniu do konkretnego znaku zodiaku. Przejdziemy wspólnie przez medytacje żywiołu, praktykę jogi opartą na połączeniu z archetypami, które wcześniej zrozumiemy. Na koniec czeka Cię relaksacja w towarzystwie dźwięków dla zintegrowania całego doświadczenia w sobie. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia z astrologią czy jogą, jest to warsztat dla każdego.

Warsztat Pełnia Jogi:- Wprowadzenie Astrologiczne – Pełnia w Strzelcu- Medytacja żywiołu- Yin&Yang Joga- Relaksacja
Kiedy i gdzie?
11 czerwca, sobota, godzina 11.30 – 13:00
Szkoła Yogi Zofii Netter
Jeśli czujesz, że chcesz wziąć udział ZAPISZ SIĘ:
– w recepcji szkoły
– telefonicznie 693-448-875
– lub mailowo yogadlakazdego.recepcja@gmail.comIlość miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy. 🙂Koszt warsztatu: 150 zł.

Prosimy o wpłatę zaliczki 60 zł przelewem na konto :
24 1020 4900 0000 8602 3068 8335 lub w recepcji Szkoły.
Zaliczka gwarantuje miejsce.
Od prowadzącej:
Mam na imię Paulina. Na co dzień zajmuję się pracą z ciałem, uczę jogi i uważnego oddechu.
Z zawodu jestem fizjoterapeutką, zafascynowaną tym co wspiera zdrowie.
Parę lat temu odnalazłam astrologię, która okazała się być bardzo pomocnym narzędziem rozwoju, ale też metodą przybliżającą zrozumienie cykliczności, w której żyjemy. Od tamtego czasu z pasją studiuję ten temat, ucząc się od polskich i zagranicznych nauczycieli, opierając się przede wszystkim na astrologii ewolucyjnej. Integruje wszystko w całość, aby tworzyć przestrzeń, gdzie mamy możliwość poruszać te tematy jednocześnie doświadczając tego w sobie.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące spotkania, możesz napisać bezpośrednio do Pauliny wiadomość, na adres yoga.paulinakolodziejska@gmail.com

Do zobaczenia!