Warsztat pełnia jogi – pełnia w byku 6 listopada - Szkoła Yogi Zofii Netter

Warsztat PEŁNIA JOGI – Pełnia w Byku 6 listopada

6.11.22

PEŁNIA W BYKU 🌕

Zapraszamy Cię na wyjątkowy warsztat PEŁNIA JOGI, gdzie będziemy celebrować Pełnie Księżyca! Już niedługo wejdziemy w sezon Skorpiona i nasze najbliższe spotkanie Księżycowe dotyczyć będzie pełni w Byku! Nasze wspólne praktyki to piękny czas spójności ciała, serca i oddechu…

Każde spotkanie to krok ku połączeniu z cykliczną mądrością. Zbliżeniu się do naturalnego rytmu księżyca, natury i naszego ciała. Każda faza księżyca niesie za sobą inną energię i jakość, a my jako ludzie dostrajamy się do tego, często nieświadomie. Podczas naszego spotkania Paulina pomoże Ci zrozumieć ten unikalny język symboli jakim jest astrologia.💫

Podczas naszego spotkania usiądziemy w kręgu i poprowadzę Cię tak, abyś mogła/mógł poczuć obecność żywiołów w sobie, zrozumieć jak wpływa na nas Księżyc i co przychodzi wraz z Pełnią w odniesieniu do konkretnego znaku zodiaku. Dowiesz się, jak praktycznie można wykorzystać ten czas. Przejdziemy wspólnie przez medytacje żywiołu, praktykę jogi regeneracyjnej połączonej z aromaterapią. Na koniec czeka Cię relaksacja w towarzystwie dźwięków dla zintegrowania całego doświadczenia w sobie i głębokiego odpoczynku fizycznego, umysłowego i emocjonalnego. Podczas spotkania Paulina tworzy bezpieczną przestrzeń, aby pomóc Ci wejść głębiej do tego co wewnątrz..

Na warsztacie Paulina użyje specjalnych olejków eterycznych, które zadbają o nasze zmysły. Terapeutyczne działanie olejków pomoże Tobie się zrelaksować, wprowadzając umysł w spokojniejszy stan.

Co Cię czeka w trakcie warsztatu:

✨wprowadzenie astrologiczne

✨medytacja żywiołu

✨joga regeneracyjna & aromaterapia

✨głęboka relaksacja przy dźwiękach

Dla kogo?

Warsztat jest dla każdego, nie musisz mieć żadnego doświadczenia z astrologią czy jogą. Kieruje go zarówno do kobiet jak i mężczyzn.

O prowadzącej:

Kim jestem?
Mam na imię Paulina. Na co dzień zajmuję się pracą z ciałem, uczę jogi i uważnego oddechu. Parę lat temu odnalazłam astrologię, która okazała się być bardzo pomocnym narzędziem rozwoju, ale też metodą przybliżającą zrozumienie cykliczności, w której żyjemy. Od tamtego czasu z pasją studiuję ten temat, ucząc się od polskich i zagranicznych nauczycieli. Integruje wszystko w całość tworząc przestrzeń, gdzie mamy możliwość poruszać tematy związane z rozwojem oraz ciałem, aby doświadczać siebie na głębokim poziomie.

Kiedy i gdzie?

Spotkamy się 6 listopada w niedziele, o godzinie 18.00 – 20.00 w Studio Yogi Zofii Netter – ul. Droszyńskiego 28A, 80-391, Gdańsk.

Maksymalna ilość osób: 12

Ilość miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy. Jeśli czujesz, że chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu ZAPISZ SIĘ:

w recepcji szkoły,

telefonicznie 693-448-875 lub

e-mailowo yogadlakazdego.recepcja@gmail.com

INWESTYCJA: 111 zł.
Zaliczka 50 zł płatna przelewem lub w recepcji Szkoły.

24 1020 4900 0000 8602 3068 8335

W tytule prosimy wpisać „PEŁNIA JOGI, 06.11.2022”

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa, zaliczka jest zwracana do 26.10.22.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące spotkania, napisz do Pauliny wiadomość na adres yoga.paulinakolodziejska@gmail.com

Do zobaczenia w Pełni!