Warsztat pełnia jogi 11.09.2022 - Szkoła Yogi Zofii Netter

Warsztat PEŁNIA JOGI 11.09.2022

11.09.2022

PEŁNIA W RYBACH

Zapraszam Cię na wyjątkowy warsztat Pełnia Jogi, gdzie będziemy celebrować Pełnie Księżyca!

Już niedługo będziemy w sezonie Panny i nasze najbliższe spotkanie Księżycowe dotyczyć będzie PEŁNI W RYBACH.

Ta magiczna pełnia oparta na żywiole wody będzie zaproszeniem do tego, aby odnaleźć spokój i osadzenie w sobie.

Poprowadzę Cię przez praktykę, która będzie oczyszczająca, relaksacyjna i wyciszająca. Pełnia ta zaprasza nas do tego, aby opróżnić swój umysł i poczuć.

Każde spotkanie to krok ku połączeniu z cykliczną mądrością. Zbliżeniu się do naturalnego rytmu księżyca, natury i naszego ciała. Każda faza księżyca niesie za sobą inną energię i jakość, a my jako ludzie dostrajamy się do tego, często nieświadomie. Podczas naszego spotkania wprowadzę Cię w ten unikalny język symboli jakim jest astrologia.

Pełnia to czas pozornych sprzeczności. W tym czasie Słońce i Księżyc znajdują się w opozycyjnych sobie znakach, rozświetlając konkretne tematy i obszary życia. To czas wypełniony wdzięcznością za wszystko co się wydarzyło od Nowiu, zbieraniu rezultatów, ale też odpuszczaniu tego co już niepotrzebne. Każdy żywioł to inna praktyka jogi, każdy znak odpowiada za konkretne obszary w ciele, połączenie tego pozwala stworzyć praktykę, która za każdym razem jest inna, wyjątkowa.

Podczas naszego spotkania usiądziemy w kręgu i poprowadzę Cię tak, abyś mogła/mógł doświadczyć żywiołów w sobie, zrozumieć jak wpływa na nas Księżyc i co przychodzi wraz z Pełnią w odniesieniu do konkretnego znaku zodiaku. Przejdziemy wspólnie przez medytacje, praktykę jogi opartą na połączeniu z archetypami, które wcześniej zrozumiemy. Na koniec czeka Cię relaksacja w towarzystwie dźwięków dla zintegrowania całego doświadczenia w sobie.

Dla kogo?

Warsztat jest dla każdego, nie musisz mieć żadnego doświadczenia z astrologią czy jogą. Kieruje go zarówno do kobiet jak i mężczyzn.

Kim jestem?

Mam na imię Paulina. Na co dzień zajmuję się pracą z ciałem, uczę jogi i uważnego oddechu. Parę lat temu odnalazłam astrologię, która okazała się być bardzo pomocnym narzędziem rozwoju, ale też metodą przybliżającą zrozumienie cykliczności, w której żyjemy. Od tamtego czasu z pasją studiuję ten temat, ucząc się od polskich i zagranicznych nauczycieli, opierając się przede wszystkim na astrologii ewolucyjnej. Integruje wszystko w całość tworząc przestrzeń, gdzie mamy możliwość poruszać tematy związane z rozwojem oraz ciałem, aby doświadczać siebie na głębokim poziomie.

Kiedy i gdzie?

Spotkamy się 11 września w niedziele, o godzinie 18.00 – 20.00 w Studio Yogi Zofii Netter – ul. Droszyńskiego 28A, 80-391, Gdańsk.

Ilość miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy. Jeśli czujesz, że chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu ZAPISZ SIĘ:

w recepcji szkoły

telefonicznie 693-448-875

lub

napisz emaila yogadlakazdego.recepcja@gmail.com

INWESTYCJA: 100 zł. Zaliczka 40 zł płatna przelewem na konto bankowe:
24 1020 4900 0000 8602 3068 8335 lub w recepcji Szkoły. W tytule przelewu prosimy wpisać „Warsztat Pełnia Jogi”.
Zadatek rezerwuje miejsce na warsztacie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące spotkania, napisz do mnie wiadomość na adres yoga.paulinakolodziejska@gmail.com

Do zobaczenia!