Technika uwalniana emocji w obszarze poczucia własnej wartości wg. davida hawkinsa, 30.09 - Szkoła Yogi Zofii Netter

Technika uwalniana emocji w obszarze poczucia własnej wartości wg. Davida Hawkinsa, 30.09

30.09.2023

Zapraszamy Państwa na warsztat z Techniki Uwalniania wg Davida Hawkinsa.

Tym razem zajmiemy się uwalnianiem emocji oraz kasowaniem przekonań w obszarze poczucia winy i wstydu ze wszystkich płaszczyzn życia.

Aby zacząć realizować się w Świecie zewnętrznym musimy najpierw zbudować wewnętrzny obraz siebie. To właśnie na podstawie wewnętrznego obrazu siebie doświadczamy rzeczywistości zewnętrznej, nie na odwrót.
Niskie poczucie własnej wartości zbudowane jest na nieuświadomionym poczuciu winy oraz wstydzie, którymi zostaliśmy zaprogramowani w okresie dorastania. Stłumione poczucie winy i wstydu są głównym mechanizmem autosabotażu w naszym życiu oraz stoją na przeszkodzie w realizacji naszego pełnego potencjału i wyrażania swojej prawdziwej istoty w świecie.

Zapraszamy serdecznie na praktyczne warsztaty uwalniania emocji, podczas których doświadczysz wewnętrznej transformacji w obszarze poczucia własnej wartości.

PROWADZĄCY: Łukasz Falkiewicz

KIEDY: 30.09.2023, godzina 12:30-15:00

GDZIE: Szkoła Yogi Zofii Netter

Zapisy prosimy kierować na adres mailowy: yogadlakazdego.recepcja@gmail.com lub telefonicznie 693 448 875

Koszt uczestnictwa to 150 zł/osobę.

Płatność na numer konta:
24 1020 4900 0000 8602 3068 8335
do 14.09.2023 włącznie
W tytule wpisując „Warsztat z Łukaszem Falkiewiczem 16.09.2023”

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy również do kontaktu 🙂

kilka słów od Łukasza:
Nazywam się Łukasz Falkiewicz, praktykuję technikę praktykuję od blisko 4 lat codziennie, praktyka uwalniania ma dla mnie szczególną wartość, gdyż jakoś bardzo kompleksowa i uniwersalna umiejętność pomogła mi skutecznie zamknąć mój epizod z depresją, lękami, poczuciem winy oraz dotychczasową iluzją, w którą wierzyłem. Jeśli należysz do grona osób poszukujących radości, szczęścia, miłości to przyjdź na warsztat aby doświadczyć, że to czego szukałeś jest już w Tobie, wystarczy że zmienisz perspektywę, bo nowy sposób doświadczania zaczyna się od nowego sposobu spostrzegania.
moje konto na fb:
https://www.facebook.com/projektswiadomoscpl

Gorąco zapraszamy