Sztuka życia latem  tcm x joga, 18.06 - Szkoła Yogi Zofii Netter

Sztuka życia latem  TCM x JOGA, 18.06

18.06.2023

SZTUKA ŻYCIA LATEM 🌻🌞

Zapraszamy Cię na warsztat praktyczno-teoretyczny, podczas którego poruszymy tematy związane z medycyną chińską i praktykami dla wsparcia ciała i ducha.

Pory roku się zmieniają, w naturze zachodzą zmiany a Nasze ludzkie ciała są nieodłącznym elementem wszystkich procesów zachodzących w przyrodzie. Życie w zgodzie z rytmem natury w pewien sposób wymaga dostrojenia się do jej cykliczności.

A więc, jaka jest Twoja sztuka życia latem?🌞

Każda pora roku to inny potencjał i energia, którą można wykorzystać tak, aby działała na nas wspierająco. Lato to czas elementu Ognia, który jest spoiwem wszystkiego! Swój szczyt energetyczny mają Serce, Jelito Cienkie i Osierdzie. Odpowiednie przygotowanie do tego okresu może nas szczególnie wspomóc, dlatego też warto wcześniej poznać sposoby na utrzymanie zdrowia!

Co Cię czeka podczas warsztatu:
☀️Praktyki dla ciała, ducha i odporności
☀️Dowiesz się jak wspierać serce latem
☀️Jak gotować o tej porze roku
☀️Garść wiedzy wg Medycyny Chińskiej
☀️Nauczysz się prawidłowo schładzać i nawilżać

Przygotowałyśmy dla was dodatkowe materiały pomocnicze, aby kompleksowo wspomóc was w tym czasie.❤️

🌻Możesz potraktować też nasz warsztat jako prezent dla kogoś bliskiego.

✨Dla kogo?

Warsztat jest dla każdego, kto chcę zadbać o siebie w holistyczny i związany z naturą sposób.

✨ Kiedy i gdzie?

Spotkamy się 18 czerwca w niedziele, o godzinie 11.30-13.30 w Studio Yogi Zofii Netter – ul. Droszyńskiego 28A, 80-391, Gdańsk.

Ilość miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy. Jesli czujesz, że chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu ZAPISZ SIĘ:
* telefonicznie, 503-657-154 (Paulina), 602-626-029 (Monika);
* napisz emaila: yoga.paulinakolodziejska@gmail.com

Zadatek w wysokości 50 zł płatny przelewam na numer konta 28 2260 2202 0000 0002 7103 3432 gwarantuje miejsce na warsztacie.

༄ Inwestycja w siebie 150 zł.

Masz pytania? Napisz do mnie 📩

• Kim jesteśmy?

Monika Belińska – jestem terapeutką refleksologii i akupunktury, która podczas prowadzenia swoich podopiecznych poszukuje drogi do zdrowia, a nie choroby. Zafascynowana Tradycyjną Medycyną Chińską, zwolenniczka terapii dietą, ciepłem i wsłuchiwania się w mądrość własnego ciała, gdy brak mu wewnętrznej równowagi. Fanka picia ciepłej wody, jedzenia zup na śniadanie i chodzenia na boso.

Paulina Kołodziejska – na codzień zajmuję się pracą z ciałem, uczę jogi, oddechu i prowadzę sesje 1:1 z kobietami. Z wykształcenia jestem magistrem fizjoterapii. Integruje różne metody pracy z całość. Tworzę przestrzeń, gdzie mamy możliwość poruszać tematy związane z rozwojem i swoim potencjałem, jednocześnie doświadczając głębokiego połączenia ze sobą.

Do zobaczenia! 🧡💛

Paulina i Monika