Regeneracja- odpocznij w końcu…. warsztat jogi 1 kwietnia - Szkoła Yogi Zofii Netter

Regeneracja- odpocznij w końcu…. WARSZTAT JOGI 1 kwietnia

1.04.2023

Zapraszam Cię do Twojego świata w ten wyjątkowy dzień, sobotę 1 kwietnia, w zadumie nad sobą i tym, co dla Ciebie jest ważne, co potrzebujesz oddać, wesprzeć, wprowadzić, ugruntować.

Co będziesz robić?

To będzie czas tylko dla Ciebie. Głęboki relaks i odpoczynek.

Położysz się na macie w odbudowujących Twoje ciało podparciach. Zosia pomoże Ci we wspierających Ciebie ustawieniach. Będziesz mieć czas dla siebie. Na rozluźnienie, prowadzony oddech, twórczą relaksację z wizualizacją.

Ciało się rozluźni, umysł odpocznie, potok myśli odsunie się na dalszy plan. Uszy wprowadzą do Twojego wnętrza regenerujące dźwięki mis i gongów.

Będzie też niespodzianka, w którą zaangażujemy się wspólnie 

Prowadząca: Zofia Netter- dyplomowana nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem, pasjonatka pracy z ludźmi, traktująca każdego uczestnika indywidualnie, wrażliwa na potrzeby swoich uczniów. Sesje będą tak prowadzone, że odnajdą się na nich uczestnicy na każdym poziomie zaawansowania. Zarówno podczas asan (pozycji jogi) oraz w czasie pranajamy (oddechu). A na medytacji z dźwiękiem będzie można doświadczyć głębokiego relaksu i odpoczynku.
Praktykuje jogę od 20 lat.
Stworzyła Szkołę Yogi Zofii Netter. Gromadzi w niej wspaniałych ludzi i uczy praktyki jogi na co dzień. Joga jest dla niej inspiracją i doskonałym nauczycielem, dlatego chce się dzielić tym z innymi.

Termin: 1.04.2023

Plan działania:
11.30-13.30 joga regeneracyjna (asany w podparciach, pranajama, relaksacja, medytacja)
13.30-14.00 przerwa na herbatę, pyszne domowe ciasto i pogaduchy
14.00-15.00 relaksacja przy dźwiękach mis o gongów

Koszt 215 zł
Miejsce rezerwujesz, wpłacając zadatek 80 zł na konto:

24 1020 4900 0000 8602 3068 8335

z dopiskiem „regeneracja”. W opisie podaj imię i nazwisko i nr telefonu.

Warsztat dostępny dla osób praktykujących jogę (przy6najmniej miesiąc) . Liczba miejsc jest ograniczona- obowiązują zapisy. Jeśli czujesz, że chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu ZAPISZ SIĘ:

w recepcji szkoły

telefonicznie 693-448-875

napisz emaila yogadlakazdego.recepcja@gmail.com