Przedświąteczny wdech i wydech. warsztaty serca dla kobiet. - Szkoła Yogi Zofii Netter

Przedświąteczny wdech i wydech. Warsztaty Serca dla Kobiet.

18.12.2022

W przedświątecznym nastroju, ciesząc się swoją obecnością poprzez praktykę ciała, serca i umysłu dostrzeżemy i zbalansujemy swoje żeńskie i męskie aspekty.
Balans oznacza równowagę.
Równowaga oznacza łączyć, a nie dzielić, korzystać świadomie ze swoich aspektów.

W żeńskim aspekcie to umiejętność kreowania, energia serca, świadomej obecności, radość przeżywania, intuicja i odczuwanie. To moc „bycia”.

Męski aspekt w nas to energia do działania, świadomy umysł, logika oraz intelekt.
To siła do działania.

Dostrzeżemy te aspekty w sobie, żeby świadomie z nich korzystać, w kontakcie z ciałem, sercem i umysłem, poprzez wspólny czas w kręgu, ceremonię kakao, taniec tantryczny oraz medytację Jogi Kundalini, ruch i relaks.

W nieprzypadkowym czasie przedświątecznym spotkamy się, żeby BYĆ.

KIEDY:
18.12.2022, niedziela
godzina 14:45-18:00

ZAPISY I DODATKOWE INFORMACJE:
Max 15 osób.
Dlatego są zapisy i zadatek 70 zł.
Tel 505 082 817, joga_kundalini@wp.pl

Po naszych warsztatach jest relaksacyjny koncert muzyki handpanowej, więc możesz sprezentować sobie cudowny, kompletny czas. Zagra Damian Urbaniak. Kontakt do Damiana i zapisy na koncert: tel. 500324702. presence.me@wp.pl

MIEJSCE:
Szkoła Yogi Zofii Netter
Gdańsk Oliwa
ul. Droszyńskiego 28a

INWESTYCJA:
150 zł

PRZYGOTOWANIE DO WARSZTATÓW:
Potrzebujesz:
* wygodnego stroju, który nie krępuje ruchów do części, w której będziemy praktykować jogę
*kobiecego elementu do tańca, np. spódnica, chusta
*długopis i kartki
* na miejscu są maty do jogi, koce i wałki, możesz też mieć swój sprzęt
* na miejscu jest woda do picia

WAŻNE: ZE WZGLĘDU NA RUCH, MEDYTACJE oraz CEREMONIĘ KAKAO – nie jedz na ok 2h wcześniej obfitych posiłków.

W SKRÓCIE O PRAKTYKACH:

*JOGA KUNDALINI to coś znacznie więcej niż ćwiczenia.
Jest to praktyka głęboko transformująca, oczyszczająca i wzmacniająca. Asany są ułożone w tematyczne zestawy, jest relaks i medytacja.
Z zastosowaniem technik oddechowych, mantr, mudr.

* KAKAO CEREMONIA :
Kakao ceremonialne
Kakao ceremonialne pochodzi tylko i wyłącznie z natywnych rodzajów kakaowca. Natywnych, czyli oryginalnych, takich, które nie zostały w żaden sposób zmienione.

Ceremonia
Nie bez przyczyny kakao ceremonialne jest nazywane,napojem bogów”! Rytuał picia takiego kakao otwiera serce, stymuluje pracę mózgu, a nawet leczy dusze! przeprowadzone w grupie stymuluje I łączy uczestników

* TANIEC TANTRYCZNY/ EKSTATYCZNY:
Taniec pozwalający odkrywać nowe formy wyrazu, odblokowuje zablokowane przepływy energetyczne, łączy z zapomnianymi aspektami duszy, łączy z głębokim odczuwaniem siebie. Tantra jest rodzajem medytacji , której źródłem jest połączenie kobiecych i męskich cech, a motorem jest energia seksualna, energia życia. Tantra jest też zaproszeniem do odkrycia świętego wymiaru romantycznego spotkania i sposobu, aby ciało, uczucia i świadomość zgodnie rezonowały.
Otwórz się na nowe !

WARSZTATY POPROWADZĄ:

Aneta Paluszkiewicz:
JA JESTEM
Radosną duszą
Doświadczam
Odczuwam
Żyję najlepiej jak potrafię
JA JESTEM TOBĄ TY JESTEŚ MNĄ
JA JESTEM … zawodową menadżerką, z duszą jogina, nauczycielką Jogi Kundalini, instruktorką terapii przez sztukę, instruktorką pilates core, wolontariuszką w hospicjach, pasjonatką podróży, miłośniczką fotografii, kolekcjonerką dobrych chwil oraz drobnych radości, celebrującą życie takim, jakim jest.
Przez ponad 23 lata pracowałam w korporacjach, z czego ok.18 lat na stanowiskach menadżerskich. Byłam dyrektorem w centrach obsługi klientów, audytorem i pełnomocnikiem zarządów ds. jakości. Po zakończeniu pracy w korporacji zostałam menadżerką Akademii Świadomego Człowieka, następnie współtworzyłam centrum rozwojowe również w Gdańsku. Obecnie prowadzę własną działalność, regularne zajęcia jogi i warsztaty jogi i arteterapii. Od 10 lat praktykuję Jogę Kundalini.
W 2015 roku Ukończyłam kurs nauczycielski, następnie kurs dla instruktorów jogi dla Kobiet w ciąży. Kurs był dla mnie najcenniejszą inwestycją we własny rozwój, a joga przynosi efekty w moim codziennym życiu. W 2018 skończyłam kurs arteterapii w Akademii Terapii Ekspresyjnych. Sztuka i kreacja pełni ważną rolę w moim życiu, daje mi dużo przyjemność i podobnie jak joga, jest jednym z narzędzi w moim własnym rozwoju i poszerzaniu świadomości. Prowadzę zajęcia, gdyż chcę się z Wami podzielić tą piękną i skuteczną praktyką, którą Wam z całego serca polecam i dzięki której przez cały czas się uczę i rozwijam.
Tu i Teraz – Joga Kundalini Trójmiasto
Centrum Tu i Teraz
Harmonia ciała, serca i umysłu.
Tel. 505 082 817
joga_kundalini@wp.pl

Dominika Dwernicka
(Nika)
Artystka undergroundowa, która wiecznie poszukuje nowych środków wyrazu. Dyrektorka artystyczna oraz performerka avant-gardowego teatru, Pajaros De Luz Company, bazującego na sztukach cyrkowych oraz ogniowych. Zainspirowanym w dużej mierze kultura meksykańska i krajami ameryki południowej. Dominika spędziła 6 lat w Meksyku, gdzie urodzila się duza czesc tego projektu i wraca tam często w ramach poszerzania inspiracji.
Miłośniczka filozofii tantry, rozwoju poprzez zrozumienie archetypów, technik somatycznych, tańca ekstatycznego, technik oddechowych, znalezienia przystępnego dla kazdego jezyka o duchowości.
…………….
Moją pasja jest odkrywanie ludzkich możliwosci poszerzanie świadomości, kontakt z ciałem, który łączy nas z naszą podświadomością, naszą odkrywczą mapą.
Moja głębsza podróż duchowa zaczęła się 10 lat temu.
Od tego czasu interesuje mnie wyłącznie świadome życie, w głębokim połączeniu ze swoim wewnętrznym Ja. Oczywiście jestem cały czas w tej podróży i jak u kazdego były wzloty i upadki, ale dzięki wielu technikom które poznałam i stosuję, nauczyłam się nawigować i odnajdywać balans w każdym momencie życia.
Podróżuję po swiecie , Jestem kolekcjonerką i obserwatorką nowatorskich technik uzdrawiających i wspomagających pozytywny rozwój, w harmonii ze Sobą I miłości wewnętrznej.
Ukonczylam szkole DAA prowadzona przez mentorkę Bela Divine (@beladivine) Inner Child Healing Work, Divine Feminin & Masculine, Tantryczny taniec, tantryczne techniki oddychania, trauma informed , techniki EFT , kurs masażu tajskiego.
Sama jestem przykładem, że wszystko da się uleczyć poprzez świadome życie i rozumienie swoich emocji.
Twój wewnętrzny guru,lekarz I przewodnik czeka na bycie odkrytym.
Moją rolą jest poprowadzenie Ciebie w tej podróży – zapraszam do wspólnej pracy!
Let’s dance
Na koniec jeden z moich ulubionych cytatów:
, .. Kto wygląda na zewnątrz, śpi; kto zagląda do środka, budzi się.”.
C.G.Jung

Zapraszamy!
Aneta & Dominika