Oddech ciała 16.04.2023 - Szkoła Yogi Zofii Netter

Oddech Ciała 16.04.2023

16.04.2023

Zapraszamy na Nasz energetyczny warsztat, podczas którego poprzez świadomy oddech poruszymy ciało, wyciszymy umysł i zbalansujemy przepływ energii.

Korzyści z warsztatu:

🔥 Pogłębienie kontaktu z ciałem
🔥 Pobudzenie przepływu energii życiowej
🔥 Harmonizacja i zrównoważenie emocji
🔥 Świadome odkrycie swoich potrzeb
🔥 Uwolnienie zablokowanej energii
🔥 Podniesienie wibracji i napełnienie pozytywną energią

Miejsce: Szkoła Yogi Zofii Netter, ul. Droszyńskiego 28A, Gdańsk Oliwa

Termin: 16.04.2023 godz: 16:00-18:00

Koszt: 120 złotych. Miejsce gwarantuje wpłata zaliczki 60 zł.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na sali o uczestnictwie decyduje kolejność wpłynięcia zaliczek.

Kontakt: Justyna Szulta tel. 505 736 252, Adam Libront tel. 661 201 249, adam@wewnetrznapodroz.pl

Prowadzący:

Justyna Szulta – Po wielu latach wyścigu, rywalizacji z mężczyznami, pracy w korporacjach, choroby, pracoholizmu i prowadzenia własnego biznesu powiedziała DOŚĆ. Zaczęła szukać Siebie biorąc udział w różnego rodzaju warsztatach i szkoleniach od kobiecych kręgów, psychologii, coachingu, medytacji, bioenergoterapii, aromaterapii, technikach oddechowych, pracy z podświadomością, jogi, seksualności, szamanizmu, odmiennych stanów świadomości kończąc na certyfikacji w międzynarodowej szkole nauczycielskiej TrueTantra. W pewnym momencie, gdy okazało się, że zrobiła już wszystko zdała sobie sprawę, że popadła w kolejny nałóg – cały czas uważała, że nie jest dość dobra, że powinna jeszcze się czegoś nauczyć. To był przełomowy moment – wówczas uświadomiła sobie, że cała moc sprawcza i prawda są w jej wnętrzu i nie potrzebuje już szukać odpowiedzi na zewnątrz. Teraz pragnie pomagać innym, wykorzystując i łącząc wszystko, czego się do tej pory nauczyła poprzez docieranie do ich najwyższego potencjału i ułatwienie świadomego życia w obfitości, radości, miłości i błogości.

Adam Libront – Moje doświadczenia oraz ludzie którzy stanęli na mojej drodze wzbudziły ciekawość i chęć poszukiwań. Po odbyciu warsztatów, szkoleń oraz treningów zacząłem… czuć… Kontynuowałem pracę nad rozwojem i brałem udział w kolejnych warsztatach, powiększając swoją wiedzę na temat ciała, świadomości i naturalnej energii, którą wszyscy posiadamy, ale niestety często ją blokujemy. Skutkuje to wieloma schorzeniami i chorobami, z którymi zmagamy się, nie mając wiedzy na temat prawdziwej przyczyny problemów.
Z wykształcenia jestem inżynierem, kapitanem żeglugi wielkiej, absolwentem Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. W 2022 roku ukończyłem studia podyplomowe z psychologii pozytywnej na SWPS w Sopocie. Jestem w trakcie szkolenia z psychoterapii Gestalt na Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt.
Uważam, że w życiu najważniejsza jest uważność. Świadomość swoich emocji, nazywanie ich i wyczuwanie. Zawsze żyłem przyziemnie i nie byłem wierzący. Doskonale wiem jak trudno jest otworzyć się na nowe i dokonać rewolucji w życiu. Dziś, po tym co przeszedłem i czego doświadczyłem, wiem, że warto. Wierzę w energię, połączenia i niezwykłą moc obecności. https://wewnetrznapodroz.pl/