Obfitość – koncert harfy kryształowej, mis i gongu, 29.07 - Szkoła Yogi Zofii Netter

Obfitość – Koncert Harfy Kryształowej, Mis i Gongu, 29.07

29.07.2023

Koncert obfitości przy dźwiękach mis i gongu to głęboko transformujący proces, który pomoże Ci uwolnić blokady, otworzyć się na dostatek, połączyć ze źródłem nieograniczonych możliwości, wyjść z poczucia braku i zacząć doświadczać pełni i harmonii w życiu.
Ta medytacja pomoże Ci odzyskać kontakt z Twoim własnym źródłem obfitości.
Czym jest obfitość?

Obfitość to nie tylko zasoby finansowe, obfitość to również zdrowie, miłość, poczucie szczęścia, poczucie sprawczości, serdeczne relacje z ludźmi, pewność tego kim jesteśmy i robienie z pasją tego, co kochamy. Obfitość to stan umysłu.

Pożegnaj to, co Cię blokuje i świadomie otwórz się na nowe przestrzenie bogactwa, zwróć sobie swoją MOC. Wpłynie to na Twoją sytuację finansową, relacje, wykonywaną pracę, zdrowie i poczucie spełnienia.

Koncert Obfitości wprowadzi Cię w stan dobrostanu. Oprócz mis tybetańskich, kryształowych i gongu zagra dla Was magiczny instrument – HARFA KRYSZTAŁOWA. Dźwięki tego instrumentu działają terapeutycznie, harmonizują, oczyszczają i dostrajają do pierwotnych wibracji.

Zasługujesz. Masz prawo.

Termin: sobota 29 lipca 2023, godz. 19:30 – 21:00
Miejsce: Szkoła Yogi Zofii Netter

Gra i Prowadzi: Zofia Netter
Cena: 80 zł

płatne przelewem na konto: 24 1020 4900 0000 8602 3068 8335
lub w recepcji szkoły do 28.07.2023

Zapisy przez system rezerwacji Mała Sala – Szkoła Yogi dla każdego (strefaklienta.com.pl)
lub w recepcji, możesz też zadzwonić jeśli masz dodatkowe pytania telefon 693448875

Zabierz ze sobą wygodne ubranie niekrępujące ciała – medytacja odbywa się w leżeniu. Prosimy o przyjście minimum 10 minut wcześniej aby się odpowiednio przygotować.
Przeciwwskazania do udziału w takim koncercie to:
ciąża pierwszy trymestr, rozrusznik serca, epilepsja, początek przyjmowania leków psychotropowych oraz stan po spożyciu alkoholu.

Przyjdź i odpręż się.
Zapraszamy serdecznie 🙂