Koncert na misach i gongu. cisza jest dźwiękiem. dźwięk odsłania ciszę. 16 marca - Szkoła Yogi Zofii Netter

Koncert na misach i gongu. Cisza jest dźwiękiem. Dźwięk odsłania ciszę. 16 marca

16.03.2024

Wyrusz w drogę do samego siebie! Wyrusz w drogę ku Ciszy.

Granice naszej codzienności wyznaczane są przez dźwięki. Budzi nas melodia budzika, jadąc samochodem włączamy radio, muzyka towarzyszy nam nawet w łazience. Od nadmiaru stymulacji stajemy się głusi, a mimo to cierpimy na chroniczny deficyt ciszy.

Cisza, choć niektórym wydaje się po prostu nudna, skrywa w sobie duże pokłady intensywności. Często jest opisywana jako nieobecność dźwięku, ale sama jest dźwiękiem o wielkiej mocy i sile.
Cisza i dźwięk zdają się sobie przeciwstawiać, podczas gdy wiele je łączy. Cisza jest podłożem dźwięku. Czasem możemy być zaskoczeni, ile potrafi nam powiedzieć nasłuchiwanie czyjegoś oddechu, bicia serca, a może choćby wskazówek zegara. Słysząc mniej, możemy usłyszeć więcej.
Cisza potrafi wiele powiedzieć, jeśli dobrze się w nią wsłuchasz, usłyszysz siebie.

Wycisz się i znajdź w sobie ciszę, która bierze się z serca, a nie z milczenia. Wewnętrzna cisza daje wolność potrzebną by cieszyć się życiem i dostrzegać cuda tego świata, Twojego świata.

Na koncercie wśród dźwięków mis, gongu i harfy kryształowej poszukamy i odnajdziemy ciszę. Zagłębimy się w jej tajemnicę. Cisza bierze się z serca. Wewnętrzna cisza jest matką wszystkich talentów. Jest źródłem siły.

Dołącz do nas, aby wspólnie doświadczyć transformacji. Przyjdź z otwartym umysłem i sercem, w gotowości na odnalezienie ciszy w swoim życiu. Usłysz siebie.

Cisza to luksus dla wszystkich.

Gra i prowadzi: Zofia Netter

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc, ponieważ ilość miejsc jest
ograniczona.

Miejsce: Szkoła Yogi Zofii Netter

Kiedy: sobota 16 marca 2024 godz. 20:00 – 21:30

Cena 80 zł – płatne przez system rezerwacji szkoły lub przelewem (nr konta: 24 1020 4900 0000 8602 3068 8335) lub w recepcji szkoły do 15.03.2024

Wystarczy zabrać wygodny strój, można zabrać swoją poduszkę, koc. koncert odbywa się w leżeniu.

Przeciwwskazania do udziału w takim koncercie to ciąża (pierwszy trymestr), rozrusznik
serca, epilepsja, początek przyjmowania leków psychotropowych oraz stan po spożyciu
alkoholu.