Kobiety pełne mocy. - Szkoła Yogi Zofii Netter

Kobiety pełne mocy.

11.12.2022

Wspaniała Kobieto,

Wzywam Cię do zatrzymania się w tej przedświątecznej gonitwie, do usłyszenia Siebie, swoich potrzeb i połączenia z własną mocą! Wspólnie zaczarujmy ten czas i wejdźmy w te Święta i Nowy Rok w lekkości, mocy, obfitości i radości.

Podczas warsztatu:

✨Skontaktujemy się ze swoim ciałem, świadomością, emocjami – zatrzymamy się i wyjdziemy z chaosu

✨Uwolnimy to co Nam zbędne – lęki, blokady, stare schematy i wypełnimy się radością i obfitością

✨Zbalansujemy i doświadczymy przepływu energii życiowej w ciele – poczujemy lekkość i błogość, podniesiemy wibracje

✨Uhonorujemy Naszą kobiecość – uznamy swoją prawdziwą wartość, zaufamy Sobie

✨Spojrzymy na Siebie z innej perspektywy – zauważymy, zaakceptujemy i pokochamy Siebie w pełni

✨Ugruntujemy drzemiącą w Nas moc i połączymy z Sercem – poczujemy miłość i spokój do otaczającego Nas świata, wyciszymy krytyczny umysł

✨Nauczymy się kreować nową, cudowną rzeczywistość – zaobserwujemy jak poprzez zmianę postrzegania Siebie i wejście na wyższe wibracje zmienia się wszystko wokół Nas

W ciepłym, kobiecym gronie wyruszymy na spotkanie Siebie, dla Siebie. Przejdziemy uzdrawiający proces poprzez techniki oddechowe, pracę z ciałem oraz piękną medytację z afirmacjami mocy. Wszystko w magicznej, przyjaznej atmosferze wzmocnionej odpowiednią muzyką oraz aromaterapią.

Miejsce: Szkoła Yogi Zofii Netter, ul. Droszyńskiego 28A, Gdańsk Oliwa

Termin: 11.12.2022 godz: 16:15-19:30

Koszt: 180 złotych. Miejsce gwarantuje wpłata zaliczki 60 zł na nr konta: 24 1870 1045 2078 1173 6503 0001 w tytule „Kocham Siebie”

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na sali o uczestnictwie decyduje kolejność wpłynięcia zaliczek.

Kontakt: justyna_js@wp.pl, tel. 505-736-252

Proszę o przesłanie intencji na ten warsztat – chciałabym uwzględnić każdą z nich w programie ❤️

Prowadząca:

Justyna Szulta – Po wielu latach wyścigu, rywalizacji z mężczyznami, pracy w korporacjach, chorobach, pracoholizmu i prowadzenia własnego biznesu powiedziała DOŚĆ. Zaczęła szukać Siebie biorąc udział w różnego rodzaju warsztatach i szkoleniach od kobiecych kręgów, psychologii, coachingu, medytacji, bioenergoterapii, aromaterapii, technik oddechowych, jogi, seksualności, szamanizmu, odmiennych stanów świadomości kończąc na certyfikacji w międzynarodowej szkole nauczycielskiej TrueTantra. W pewnym momencie, gdy okazało się, że zrobiła już wszystko zdała sobie sprawę, że popadła w kolejny nałóg – cały czas uważała, że nie jest dość dobra, że powinna jeszcze się czegoś nauczyć. To był przełomowy moment, wówczas uświadomiła sobie, że cała moc sprawcza i prawda są w jej wnętrzu i nie potrzebuje już szukać odpowiedzi na zewnątrz. Teraz pragnie pomagać kobietom, wykorzystując i łącząc wszystko, czego się do tej pory nauczyła poprzez docieranie do ich najwyższego potencjału i ułatwienie świadomego życia w obfitości, radości, miłości i błogości.

„Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.”

Albert Einstein.