<strong>holistic healing</strong> - Szkoła Yogi Zofii Netter

Holistic Healing

20.11.2022

Serdecznie zapraszamy już w niedzielę 20 listopada na Holistic Healing – jest to wydarzenie, w którym dzięki kąpieli w dźwiękach mis tybetańskich oraz pracy energetycznej healerów powędrujemy głęboko w głąb siebie doświadczając pewnego rodzaju katharsis – oczyszczając to co stoi na przeszkodzie życia w radości i spokoju.

ENERGY HEALING

W sesjach z ludźmi w głównej mierze skupiamy się na wzmocnieniu połączenia ze źródłem/Bogiem, dzięki czemu możemy doświadczyć życia w zgodzie ze sobą, uzdrawiajac traumy i wyzwalając się od cierpienia. Efekty pracy z energią są bardzo holistyczne i efekty można zaobserwować na każdej płaszczyźnie życia. Jest to kwestia bardzo indywidualna, w zależności od tego w jakim miejscu swojego życia aktualnie jesteś, jaką masz w sobie otwartość/gotowość na zmiany.
Z rzeczy które obserwujmy najczęściej pośród ludzi z którymi pracujemy są: poszerzenie świadomości – głębsze zrozumienie, uzdrowienie traum, uzyskanie spokoju wewnętrznego, uwolnienie kreatywności, odwaga w byciu sobą oraz miłość do siebie.

SOUND HEALING

Terapia dźwiękami, którymi się dzielimy polega na grze na instrumentach przeznaczonych do uzdrawiania i zbalansowania naszego ciała-umysłu-ducha.
Misy kryształowe:
Zestaw skali 7 mis odpowiadającym naszym głównym centrom energetycznym prowadzi do wypośrodkowania, zharmonizowania energii w organizmie (w tym czakramy, meridiany) poprzez proces „komórkowej pamięci” opartej na naturalnych wibracjach częstotliwości drgań. Za sprawą uaktywnionej pełnej skali 7 mis dochodzi do rozbicia komórek nowotworowych, które usuwane są z toksynami z organizmu, przy jednoczesnym odżywianiu komórek nie dotkniętych rakiem (potwierdziły to badania w Paryżu na Uniwersytecie Jussieu w 1981-1982r. ).
Dzięki zastosowaniu terapii dźwiękowej możemy poczuć głęboką relaksację, zmianę stanu świadomości, zrównoważenie energii, pełną harmonię, spokój, wyciszenie, ulgę w bólu czy chorobie mięśni. Dzięki wibracjom jakie wydobywają misy kryształowe, odżywiane są tkanki, może zacząć wzrastać hemoglobina i nasycenie krwi tlenem, obniżyć się ciśnienie, ustabilizować krążenie, ustąpić kaszel, katar. Mogą także unormować się cykle menstruacyjne, zredukować objawy menopauzy. Misy polecane są w problemach braku skupienia, zaburzonej koncentracji, czy stresie. Wspaniałe efekty przynoszą przy nerwicach, depresjach, stanach lękowych czy maniakalnych, schizofrenii, pracy z nałogami czy pozostałymi chorobami psychicznymi.

O prowadzących:

Bartek

Jestem szamanem, „starą duszą”, healerem, miłośnikiem podróży
Swoją przygodę z duchowością rozpocząłem już prawie dekadę temu, na przestrzeni tych lat zaczerpnąłem mądrości z wielu różnych źródeł oraz podchodziłem do tematu poszerzenia świadomości bardzo holistycznie używając do tego wielu różnych technik. Jest to m.in medytacja, praca z podświadomością, oczyszczanie ciała poprzez różnego rodzaju posty, detoksykacje, szamanizm, kundalini joga, świadoma praca z ciałem, praca z roślinami mocy, energywork, breathwork, tantra, self inquiry.
Pracę z energią rozpocząłem prawie 3 lata temu od aktywacji Kundalini, niedługo później po ukończeniu szkoły szamanizmu zacząłem w sesjach wykorzystywać szamańskie metody uzdrawiania oraz po ostatniej podróży do Tajlandii po spotkaniu mojego nauczyciela/przewodnika duchowego stworzyłem moją własną unikalną metodę pracy z energią w której wykorzystuje wszystkie pozostałe umiejętności. Na przestrzeni tych kilku lat pomagałem łącznie kilkuset osobom w sesjach indywidualnych oraz grupowych w Polsce, Islandii oraz Tajlandii.

Kenny

Moja droga duchowa rozpoczęła się 4 lata temu na jednej z tajskich wysp, co zostało zainicjowane we mnie poprzez jedno doświadczenie. Przez kolejne parę lat wykonywałem pracę nad sobą, rozwijając swoją świadomość, by w swoim najtrudniejszym momencie w życiu, dotrzeć ponownie do Tajlandii – na tę samą wyspę. Tam nastąpiła moja największa przemiana duchowa. Przez kolejne miesiące pracowałem z wieloma nauczycielami duchowymi, mnichami, zakonnikami, którzy ukierunkowali mnie na właściwą drogę do poznania siebie. Nauki mojego przewodnika duchowego i przyjaciela doprowadziły mnie do odkrycia własnych, nowych talentów, którymi mogę dzielić się z innymi.
Dzisiaj zajmuję się pracą z energią, koncertami sound healing, prowadzę medytacje, ceremonie szamańskie, nauki tantryczne, zabiegi świecowania i konchowania uszu oraz wykonuje sesje coaching’u (life coaching, relationship coaching oraz spiritual coaching).

Wymiana energetyczna – 222zł

Chęć udziału prosimy kierować na adres email, z przyjemnością odpowiemy również na pytania

Bartek.formanek@gmail.com