Elastyczność i stabilność asan w praktyce. warsztat jogi z markiem migałą. 27.05 -28.05 - Szkoła Yogi Zofii Netter

Elastyczność i stabilność asan w praktyce. Warsztat jogi z Markiem Migałą. 27.05 -28.05

27.05 -28.05

Zapraszamy na warsztat poświęcony elastyczności i stabilności w praktyce asan w metodzie Iyengara. Bedąc zarówno fizjoterapeutą jak również nauczycielem jogi poprowadzę dla Was praktyczne szkolenie jak korzystać z asan w celu poprawy działania (leczenia i zapobiegania problemom) narządu ruchu jak również układów: krążenia trawiennego i nerwowego.

MAREK MIGAŁA:
Dyplomowany nauczyciel Jogi Iyengara ze stopniem Intermediate Junior 3. Praktykuje jogę od 1991 roku, uczy od 1997 roku. Specjalista rehabilitacji z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym.
Jest absolwentem Krakowskiej Szkoły Masażu, uczniem Adama Zborowskiego, cenionego w Polsce nauczyciela masażu. Przez 13 lat pracował w Przychodni rehabilitacyjnej i szpitalu, jako masażysta i terapeuta manualny specjalizując się w pracy ze schorzeniami kręgosłupa.
Pierwsze kroki w świecie jogi stawiał w Tarnowie gdzie obudziła się w nim pasja do ćwiczenia, otworzyło się serce i umysł na mądrość płynącą z systematycznej praktyki jogi. Następnie w Krakowie spotkał Konrada Kocota, jednego z najwybitniejszych polskich nauczycieli. Konrad przekazał mu solidną praktyczną i teoretyczną wiedzę na temat wykonywania asan i praktyki pranayamy. Wiedza przekazana przez Konrada stała się na tyle inspirująca, że postanowił spróbować swoich sił jako nauczyciel. Wziął udział w Kursie Nauczycielskim organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara, gdzie zdobył stopień nauczycielski Introductory I, a rok później Introductory II. Równocześnie uczył jogi w Tarnowie. W miarę pozyskiwania coraz większej wiedzy płynącej z praktyki jogi, postanowił połączyć ją ze swoim doświadczeniem terapeutycznym. Początkowo próbował rozwiązać własne problemy zdrowotne z pomocą jogi. Gdy okazało się to skuteczną terapią wspomagającą leczenie, zwłaszcza schorzeń kręgosłupa i narządu ruchu, wyspecjalizował się właśnie w terapeutycznym aspekcie jogi. Rok 2013 stanowił istotny zwrot w jego rozwoju zawodowym zmierzając w kierunku terapii opierającej się na pracy z systemami powięziowymi. Podczas licznych szkoleniach prowadzonych przez znanych międzynarodowych wykładowców, miał zaszczyt również zetknąć się z twórcami Anatomy Tranis Thomas’em Mayers’em oraz James’em Earls’em, a w 2015 r uzyskał tytuł Structural Bodyworker. Pogłębił również swoją pracę o współczesną wiedzę na temat diagnostyki i leczenia wad postawy, kształcąc się m.in. u dr Robert Schleipa, a także rozwinął swoje kompetencje zawodowe kształcąc się w zakresie technik osteopatycznych u Daryla Herberta. Nadal planuje rozwijać swoją wiedzę o nowe metody ruchowe, m.in. Applied Functional Science. Również cały czas doskonali swoją wiedzę na temat jogi poprzez udział w warsztatach prowadzonych przez znakomitych nauczycieli zarówno z Polski jak i z zagranicy, a także asystuje w kursach nauczycielskich, jednocześnie przybliżając przyszłym nauczycielom jogi wiedzę anatomiczną i medyczną. Obecnie prowadzi zajęcia jogi w Joga Centrum oraz pracuje we własnym gabinecie w Warszawie opiekując się m.in. tancerzami, sportowcami a w szczególności ludźmi ćwiczącymi jogę.

PLAN WARSZTATU
SOBOTA 27 MAJA:
11.30-14.30
17.30-19.30
NIEDZIELA 28 MAJA:
10.00-14.00

Cena: 390 zł

Zadatek 100 zł płatny do 22 maja na numer bankowy szkoły:

24 1020 4900 0000 8602 3068 8335

Pozostała kwota płatna gotówka na miejscu.

Zgłoszenia: na yogadlakazdego.recepcja@gmail.com lub w recepcji szkoły.

Na warsztat zapraszamy osoby praktykujące jogę.

Warsztat odbędzie się przy minimalnej liczbie osób: 12.

Serdecznie zapraszamy!