Droga życiowa, sens życia, zadanie życiowe - Szkoła Yogi Zofii Netter

Droga Życiowa, Sens Życia, Zadanie Życiowe

5.12.2021

W Życiu wielokrotnie się gubimy, opuszczamy nieświadomie naszą drogę życiową, wchodząc np. na cudzą. Niejednokrotnie tracimy również sens życia. Większość ludzi godzi się na kompromisy, robi to czego nie lubi, lub nie chce. Często nie poznając i nie rozwijając swojego potencjału. Życie to flow, każde „muszę” blokuje jego przepływ, doprowadzając do konsekwencji i przeszkód; mobbingu, nieznośnych relacji z przełożonym, czy chorób. Robienie czegoś wbrew sobie osłabia, powodując wycieńczenie i wypalenie zawodowe.

Chcemy zaprosić Cię na Warsztaty o tytule „Droga Życiowa, Sens Życia, Zadanie Życiowe” – składające się z trzech części. W każdej z tych części będziemy zajmować się kolejno tematami: Drogi Życiowej, Sensu Życia i Zadania Życiowego.

Podczas tych warsztatów odkryjesz, czy jesteś na swojej drodze życiowej, lub kiedy i dlaczego z niej zboczyłeś. Rozpoznasz wszystkie „muszę”, zobaczysz w jaki sposób, i kiedy siebie zdradziłeś. Dowiesz się, co twoje Życie dla ciebie przewidziało i co chciałoby przez ten Instrument, którym jesteś, zamanifestować.
Rozpoznanie i zrozumienie to jedno, kolejnym celem warsztatów będzie uleczenie przeszkód, blokad, przeciwności, kompromisów i konsekwencji podjętych w przeszłości decyzji.

Czego możesz spodziewać się po tym kursie? Przede wszystkim większej odwagi i chęci podjęcia zmian, co w konsekwencji doprowadzi do tego, że będziesz mógł robić, to co lubisz. Gdy robimy w życiu, to co kochamy i żyjemy w zgodzie ze sobą, to nie tracimy energii. Nasze Życie napawa nas szczęściem a szczęście i spełnienie to podstawa zdrowego i obfitego życia.Na warsztaty zapraszamy wszystkich od 18 roku Życia.

Prowadzi: Katarzyna Jabłońska – mentor, terapeutka i psychokinezjolog

Miejsce: Szkoła Yogi Zofii Netter

Pierwsza część odbędzie się 5 grudnia, a kolejne 30 stycznia i 20 lutego 2022 r.

Czas trwania: 10.00 – 18.00 z przerwą na co nieco 🙂Zaczniemy od tematu – Drogi Życiowej.

Koszt: biorąc udział we wszystkich trzech częściach, całkowity koszt warsztatów wynosi 750 zł (Zaliczka 150 zł) płacone w ratach po 250 zł lub jednorazowo 750 zł.
Biorąc udział w jednej części, gdy nie masz pewności, czy wziąć udział w całości, koszt opiewa na 290 zł (Zaliczka 100 zł)W celu rezerwacji, proszę o kontakt telefoniczny do Kasi 575 85 4775
Zaliczkę proszę wpłacić na konto – in harmony Katarzyna Jabłońska
Numer Konta 82 2530 0008 2049 1070 5461 0001Serdecznie zapraszamy !!!