Dla rodziców i dzieci: uwolnij blokujące cię emocje, odczucia i przekonania - Szkoła Yogi Zofii Netter

Dla rodziców i dzieci: UWOLNIJ BLOKUJĄCE CIĘ EMOCJE, ODCZUCIA I PRZEKONANIA

24.04 .022

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych rodziców, ich dzieci, młodzież i dorosłych na spotkanie, podczas którego Kasia Jabłońska zaprezentuje proste w stosowaniu i skuteczne techniki dzięki którym, będziecie mogli uwolnić się samodzielnie od nękających was emocji, ograniczających przekonań i niechcianych odczuć, np. lęków.

Techniki EFT – Techniki emocjonalnej wolności- oraz inne techniki kinezjologiczne, które będziemy wspólnie stosować, są bezpiecznym sposobem na profilaktykę zdrowia oraz poprawę jakości życia.

Zapraszamy przede wszystkim dzieci i młodzież, które w dzisiejszych trudnych dla wszystkich czasach, są jeszcze bardziej narażone na konsekwencje silnych emocji i niepożądanych odczuć.

Dorośli radzą sobie często sami z emocjami, jednak dzieci i młodzieży, rzadko kiedy się tej umiejętności uczy. Z reguły dzieje się to dopiero, gdy młody człowiek jest zmuszony udać się do psychologa.

Nieprzepracowane emocje, lęki, stres i depresja, która dotyka również dzieci, powodują zaburzenia energetyczne w ciele. Powstające w ten sposób blokady, prowadzą bezpośrednio do chorób i innych problemów.
Podczas tego spotkania nauczycie się uwalniać niepożądane emocje, stres, lęki i niechciane odczucia, będziecie mogli dzięki temu wprowadzić się w stan wewnętrznego spokoju i zadowolenia, co w konsekwencji poprawi jakość waszego życia i wpłynie pozytywnie na zdrowie mentalne, emocjonalne, fizyczne i sprawność intelektualną.

Informacje dotyczące spotkania:

Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia w godzinach od 12.00 – 14.00

Mogą wziąć w nim udział dorośli, młodzież od lat 15, oraz rodzice z dziećmi od lat 8.

Koszt: dorośli – 90 zł, rodzic z jednym dzieckiem – 120 zł, drugie dziecko – 30 zł, drugi rodzic – 50 zł, młodzież od 15 do 18 roku życia – 60 zł.

Wpłaty można dokonać na konto:
IN HARMONY 82 2530 0008 2049 1070 5461 0001( w tytule przelewu proszę napisać – Wolność od emocji ) lub bezpośrednio w recepcji Szkoły Yogi Zofii Netter tylko gotówką.Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy: e-mail: katarzyna@in-harmony.pl

Prowadząca Katarzyna Jabłońska: Psychokinezjolog, Coach, terapeuta ustawień rodzinnych i mentor.

Zapraszamy serdecznie