Coś dla serca, duszy i ciała. taniec ekstatyczny, ceremonia kakao & koncert mis i gongów. 02.04.2023 - Szkoła Yogi Zofii Netter

Coś dla Serca, Duszy i Ciała. Taniec ekstatyczny, ceremonia kakao & koncert mis i gongów. 02.04.2023

02.04.2023

💖Ciało&Umysł&Dusza stanowią jedność. Ciało jest skarbnicą doświadczeń i przekonań. Zwolnij w pędzie życia, zatrzymaj się i pozwól sobie na bycie w równowadze i połączeniu ze zdrowym ciałem, świadomością i sercem.

💖Podczas tego warsztatu doświadczysz swojego ciała w cudowny sposób, odprężysz się, głęboko zrelaksujesz i poczujesz wspaniały kontakt ze sobą na wielu płaszczyznach

W programie:⬇️⬇️⬇️

💖 KRĄG i CEREMONIA CACAO –

Życie intencjonalne to życie świadome. Aby intencja była silniejsza, praktyka kręgu jest niesamowicie wspomagająca i transformatywna w swym działaniu. Ceremonia kakao pomoże otworzyć Ciebie na przestrzeń serca i dzielenia się z punktu Twojego prawdziwego Ja. Chcemy Ciebie zobaczyć takim/ taką jakim jesteś. U nas nie ma miejsca na ocenianie czy wykluczanie. Z akceptacją i miłością otwieramy krąg i siebie na nowe doświadczenia.
💫Kakao ceremonialne pochodzi tylko i wyłącznie z natywnych rodzajów kakaowca. Natywnych, czyli oryginalnych, takich, które nie zostały w żaden sposób zmienione.
Nie bez przyczyny kakao ceremonialne jest nazywane napojem bogów ! Rytuał picia takiego kakao otwiera serce, stymuluje pracę mózgu, leczy serce i dusze! Przeprowadzone w grupie stymuluje i łączy uczestników.

💖TECHNIKI ODKRYWANIA SIEBIE POPRZEZ WCHODZENIE W PRZESTRZEŃ SERCA ( oddech, medytacja )
💖 TANIEC EKSTATYCZNY –
1godz.

Ruch to najlepsze lekarstwo, a taniec jest wspaniałą, wolną formą wyrazu. Wejdziesz głębiej, poczujesz gdzie jesteś w swoim życiu. Połączysz się ze swoją podświadomością – ciałem. To czas dla nas aby zagłębić się, uaktywnić swoje dziecko wewnętrzne i doświadczać zabawy życia!

💖 KONCERT MIS I GONGÓW uzdrawiająca, relaksacyjna i odprężająca kąpiel w dźwiękach 1h

💃 Mam na imię Kinga Dominika Nowak i jestem założycielką pracowni terapii dotykiem i dźwiękiem Pracownia Lotos.
Jestem absolwentką Wydziału Polonistyki UJ w Krakowie, Nauk Społecznych o specjalizacji Resocjalizacji i Profilaktyki Społecznej UG w Gdańsku, Wydziału Prawa i Administracji w Łodzi, Medycyny Chińskiej oraz innych specjalizacji.
💫Od wielu lat zajmuję się pracą z człowiekiem poprzez świadome i holistyczne terapie. W swojej wieloletniej praktyce świadomie łączę oddech, medytację, masaż, taniec, dźwięk oraz pracę z energią. Dzielę się z ludźmi dotykiem serca, czyli masażem Lomi Lomi Nui, który praktykuję i nauczam na kursach KinoMana w Gdańsku wg programu Aloha International na Hawajach. Ukończyłam również kurs instruktora jogi sensorycznej dla dzieci i młodzieży. Terapię dźwiękiem praktykuję od paru lat, a doświadczenie zdobywałam w Instytucie Petera Hessa.
Pomagam również ludziom w konfliktach. 💫Jestem Stałym Mediatorem przy SO w Gdańsku i Warszawie. Specjalizuję się w mediacjach rodzinnych i gospodarczych. Prowadzę mediacje transformatywne, czyli skupiające się na emocjach drugiego człowieka.
Od wielu lat zgłębiam tajniki wiedzy. Dzięki wieloletniej pracy nad sobą, na różnych warsztatach i kursach rozwoju osobistego poznaję efektywne narzędzia, którymi dzielę się z innymi, aby pomogły ludziom świadomie przebudzić się i przejść transformację od wewnątrz.
💫Jednym z nich jest świadoma praca z ciałem poprzez pracę z dźwiękiem, gdyż ma on niesamowitą moc otwierania nowych przestrzeni, tego na co w tej chwili masz w sobie gotowość.
💫Na naszym spotkaniu chcę wprowadzić Ciebie w świat uzdrawiających dźwięków. Kameralny koncert, który zaniesie Ciebie w piękne i zmysłowe rejony Twego ciała i duszy. Doświadczysz swojego ciała w inny sposób, odprężysz się i poczujesz wspaniały kontakt ze sobą na wielu płaszczyznach. To będzie magiczna podróż. Kąpiel w dźwiękach, przy wykorzystaniu mis, gongów, anielskich dzwonków i innych instrumentów, które harmonizują Ciało, Umysł, Duszę. Fizycznie poczujesz dotyk misy w przestrzeni serca oraz jej wibracji. Możesz poczuć drżenie ciała i mięśni.
💫Wibracje 432 Hz dostroją Twój organizm, uwolnią od napięć, pozbawią lęków i wyciszą. Dźwięki gongów i mis bardzo dobrze wpływają na potrzeby naszego organizmu. Niektóre składowe dźwięku – tony o bardzo zbliżonych częstotliwościach i amplitudzie, w trakcie wybrzmiewania nakładają się na siebie tworząc alikwoty. Są one szczególnie cenne, gdyż odpowiadają rytmom pracy organizmu. Stanowią kwintesencję dźwięków.
Jeśli chcesz i potrzebujesz pobudzić komórki do życia, wyciszyć umysł i dać odpocząć rozbieganym myślom, ukoić duszę, otulić się dźwiękiem to zapraszam na magiczne spotkanie. Misy i gongi wpływają na wzmocnienie energii życiowej, pogłębiają i uspokajają oddech, likwidują napięcia energetyczne gromadzone w ciele polepszają jakość snu i radzenie sobie ze stresem, zwiększają ogólny poziom witalności.

💃Mam na imię Dominika Nika Dwernicka.
Całe swoje życie pasjonuje mnie połączenie ciała z naszym umysłem i emocjami i uzdrawianiem poprzez ruch.Dzielę się z Wami technikami i wiedzą zdobytą w ciągu mojej długiej praktyki. Robię to, bo wierzę, że każdy z Nas ma w sobie magię i potencjał do tworzenia życia w zgodzie ze sobą i swoją wewnętrzną prawdą.
💫Każdy jest wyjątkowy i czas przypomnieć sobie o tym jak wartościowa jest nasza podroż. Wierzę w to, aby zmienić świat trzeba zacząć od siebie i widzę jak mój świat zmienia się z moją wewnętrzną przemianą. Podróżuję po świecie.
💫Jestem artystyczną duszą, która wiecznie poszukuje nowych środków wyrazu. Prowadzę od 7 lat własną grupę performatywną – Pajaros De Luz Company, bazującą na sztukach akrobatycznych oraz elementach (ogień, powietrze, ziemia, woda) i tańcu.
💫Inspiruję się w dużej
mierze kulturą meksykańską i krajami ameryki południowej.Ostatnie 6 lat spędziłam w Meksyku, gdzie urodziła się duża część moich projektów i wracam tam często w ramach poszerzania inspiracji.
💫Jestem miłośniczką filozofii tantry, technik somatycznych, pracy energetycznej, tańca ekstatycznego, technik oddechowych, archetypów.

Medytacja, oddech, taniec oraz wyciszająca kąpiel w dźwiękach.

📌 Termin: 02.04 niedziela, godz. 13.00- 16.00

Przyjdź proszę 15 min wcześniej.
Czas trwania 3h.

📌 Miejsce: Szkoła Jogi Zofii Netter w Gdańsku Oliwie

📌 Cena: 222zł od osoby, ilość miejsc ograniczona na jednej sesji, więc proszę zarezerwuj dla Siebie miejsce.

📌 Rezerwacja miejsca poprzez wpłatę 100 zł. Reszta rozliczenia na miejscu gotówką.

📌 kontakt:

Kinga Dominika Nowak
☎️ +48 531591299
www.pracownialotos.pl

Dominika Dwernicka
☎️ ‪+48 697 323 344‬

Co należy zabrać ze sobą:
✅ wygodne i luźne ubranie
✅ wodę do picia
✅notes i coś do pisania

Do zobaczenia w magicznej podróży do Siebie.
Kinga Dominika 💖 Dominika