Ceremonia pieśni serca w mszanie dolnej, 2 lutego 2024 - Szkoła Yogi Zofii Netter

Ceremonia Pieśni Serca w Mszanie Dolnej, 2 lutego 2024

2 lutego 2024

Wspólny śpiew, wspólne tkanie słów i dźwięków, wspólna wibracja, wspólne doświadczanie, wspólne bycie. Pieśni niosące miłość do siebie samego, do innych, do Wszechświata. Niosące radość, zaufanie, ukojenie, uwolnienie, odpuszczenie, przebaczenie, a i często skłaniające do refleksji. Kojące duszę, dające siłę, inspirację, dające tak wiele… Stworzone przez różnych ludzi, z różnych kultur, śpiewane w różnych językach, lecz niosące uniwersalne treści, które mogą zarezonować z każdym, kto się na nie otworzy.

Ceremonia Pieśni Serca to czas i przestrzeń sprzyjające otwarciu serc. Na Pieśni, muzykę, a także i na siebie samych. Przyjazna przestrzeń dla osób śpiewających swobodnie oraz tych, które chcą śpiewać i dążyć do swobody w śpiewie. Zasiądziemy w kręgu, a Pieśni popłyną z nas, w nas i wokół nas. Pieśni Serca.

Przy pomocy gitary Foka (Adam Ludwikowski- Facebook) poprowadzi nas w śpiewie, a przestrzeń dźwiękową misami kryształowymi, harfą kryształową, bębnem, dzwonkami oraz swoim głosem wzbogaci Zosia Netter (https://www.facebook.com/yogadlakazdego). Abyście bez problemu mogli się odnaleźć, Foka przygotuje dla Was teksty Pieśni. Zachęcamy do wzięcia ze sobą instrumentów rytmicznych takich jak grzechotki, bębny szamańskie lub obręczowe. Djembe, darbuki i im podobne z umiarem 🙏

Przybędziemy do Was z Gdańska (Zosia) oraz Krakowa (ja), a Ceremonia odbędzie się w pięknie wyremontowanej i przestronnej przestrzeni Biblioteki Miejskiej w Mszanie Dolnej, gdzie do dyspozycji będziemy mieli owoce, wodę i herbatki, a także koce i maty, by było nam komfortowo przez cały czas trwania Ceremonii 🙂

By osadzić się w „tu i teraz”, rozpoczniemy krótką medytacją prowadzoną przez Zosię 🙏

Zjednoczmy się w śpiewie. Zapraszamy! ❤

Czas:
• 17:00-17:30 przybycie, zadomowienie się w przestrzeni
• 17:30 zamknięcie przestrzeni
• 17:30-20:30 Ceremonia

Zapisy:
• Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, proszę o zapisy mailowo na yogadlakazdego.recepcja@gmail.com
• Jeśli oprócz siebie zapisujesz kogoś jeszcze, proszę, podaj jego/jej imię oraz maila

Donacja:
• 100 PLN gotówką na miejscu
• Jeżeli kwota przekracza Twoje możliwości, daj znać przy zapisie. Brzdęk, to nie jedyna forma wymiany energetycznej – porozmawiajmy!