14.01.2023 yin yoga i medycyna chińska – zima - Szkoła Yogi Zofii Netter

14.01.2023 Yin Yoga i Medycyna Chińska – Zima

14.02.2023

Zima – yin yoga i medycyna chińska ❄️🌲

Zapraszamy Cię na warsztat, gdzie w sposób praktyczno-teoretyczny poruszymy tematy związane z medycyną chińską i yin jogą.

Każda pora roku to inny potencjał i energia, którą można wykorzystać tak, aby działała na nas wspierająco. Zima to czas Wielkiego YIN, energia na jakiś czas ulega stagnacji, jest to okres pełnej regeneracji, odpoczynku i magazynowania swoich zasobów. Według medycyny chińskiej jest to czas Wody, gdzie swój szczyt energetyczny mają Nerki i Pęcherz moczowy. Odpowiednie przygotowanie do tego okresu może nas szczególnie wspomóc, dlatego też warto wcześniej poznać sposoby na utrzymanie zdrowia! Wszystko to zaowocuje wiosną, kiedy energia zacznie wznosić się.

Co Cię czeka podczas warsztatu:
❄️Łagodna praktyka yin yogi dla Nerek i Pęcherza moczowego
❄️Wyciszająca medytacja i relaksacja
❄️Garść wiedzy o Zimie wg Medycyny Chinskiej
❄️Wspierające zdrowotne praktyki na ten czas

Przygotowałyśmy dla was dodatkowe materiały pomocnicze, aby kompleksowo wspomóc was w tym czasie. 🎁

Czekać na Was będzie też pyszna i bardzo zimowa przekąska! ☃️

* Dla kogo?

Warsztat jest dla każdego, kto chcę zadbać o siebie w holistyczny i związany z naturą sposób.

* Kim jesteśmy?

Monika Belińska – jestem terapeutką refleksologii, która podczas prowadzenia swoich podopiecznych poszukuje drogi do zdrowia, a nie choroby. Zafascynowana Tradycyjną Medycyną Chińską, zwolenniczka terapii dietą, ciepłem i wsłuchania się w mądrość własnego ciała, gdy brak mu wewnętrznej równowagi. Fanka picia ciepłej wody, jedzenia zup na śniadanie i chodzenia na boso.

Paulina Kołodziejska – na co dzień zajmuję się pracą z ciałem, uczę jogi, uważnego oddechu oraz prowadzę konsultacje z astrologii. Z wykształcenia jestem magistrem fizjoterapii. Cały czas uczę się integrować różne metody w całość, aby tworzyć przestrzeń, gdzie mamy możliwość poruszać tematy związane z rozwojem oraz ciałem, doświadczając siebie na głębokim poziomie.

* Kiedy i gdzie?

Spotkamy się 14 stycznia w sobotę, o godzinie 11.00-14.00 w Studio Yogi Zofii Netter – ul. Droszyńskiego 28A, 80-391, Gdańsk.

Ilość miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy. Jesli czujesz, że chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu ZAPISZ SIĘ:
* telefonicznie, 503-657-154 (Paulina), 602-626-029 (Monika);
* napisz emaila: yoga.paulinakolodziejska@gmail.com

༄ Inwestycja w siebie 150 zł.

Zadatek w wysokości 50 zł płatny przelewem na numer konto 28 1160 2202 0000 0002 7103 3432 gwarantuje miejsce na warsztacie.

Do zobaczenia!