Warsztat „potęga relaksacji” - Szkoła Yogi Zofii Netter

WARSZTAT „Potęga relaksacji”

Wydarzenia
30.10.2021

„Potęga relaksacji” – techniki oddechowe, pogłębione relaksacje, wizualizacje na redukcję stresu i poprawę zdrowia.

Dopada Cię stres? Jesteś zmęczona/y, brak Ci energii, a wymagania świata na zewnątrz przytłaczają? Czujesz się zagubiona/y i gdzieś rozmył się sens życia? Potrzebujesz wytchnienia i spokoju?
Potrzebujesz najzwyczajniej w świecie poleżeć i odpocząć?

Wyśmienicie!!!
Zapraszam Cię na warsztat, w którym większość czasu spędzisz leżąc, relaksując swoje ciało i umysł. Wchodząc w głęboką prowadzoną relaksację, będziesz mieć możliwość zagościć w „wewnętrznej przestrzeni ciszy” i z tego poziomu przy pomocy wizualizacji popracować z tematem zdrowia i stresu. Człowiekowi będącemu w stanie głębokiego relaksu (częstotliwość fal mózgowych na poziomie 4-7 Hz) jest o wiele łatwiej i skuteczniej koncentrować swoją świadomość na sprawach ważnych i istotnych dla niego. A myśli, które wygenerujemy w tym stanie mają o wiele większą moc twórczą. Bo przecież wydarzenia w naszym życiu koncentrują się wokół dominujących myśli. A więc używając jeszcze wizualizacji będziemy w stanie sprowokować zmiany w wymaganych rejonach zdrowia i stresu.

Poza tym na warsztacie dowiesz się w jaki sposób stworzyć własną zindywidualizowaną relaksację, konkretnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Wykonamy też kilka ćwiczeń rozgrzewkowych. Nauczysz się jak prawidłowo oddychać i przekonasz się na własnej skórze jaką potężną moc ma zrelaksowany umysł, zmieniając niekorzystne wzorce.

Prowadzący
Paweł Gutral – więcej na http://gutral.pl/o-mnie/

Kiedy, gdzie i za ile?
W sobotę 30 października od 14:00 do 18:00
Szkoła Yogi Zofii Netter w Gdańsku – Oliwie ul. Droszyńskiego 28A
CENA: 200 ZŁ – wpłata zaliczki 50zł do 25.10.2021 przelewem na konto 24 1020 4900 0000 8602 3068 8335 z dopiskiem “Potęga Relaksacji” lub w recepcji Szkoły – wpłata zaliczki gwarantuje miejsce na kursie.
ZGŁOSZENIA:
Niezbędna rejestracja mailowa: yogadlakazdego.recepcja@gmail. com lub telefoniczna 693448875

Zapraszamy serdecznie do zapisów:)