Warsztat automasażu twarzy - Szkoła Yogi Zofii Netter

Warsztat automasażu twarzy

Wydarzenia
6.11.2021

Zapraszamy na warsztat AUTOMASAŻU TWARZY
06.11.21 godz. 13.00- 20.00

Już pięciominutowy masaż może znacznie zwiększyć przepływ krwi w tkankach twarzy, co powoduje lepsze dotlenienie, odżywienie i odprowadzenie tego co ciału już nie służy. Nie ma lepszego kosmetyku niż nasza krew – nośnik życiodajnej witalności.

Mięśnie twarzy są w nieustannym napięciu jako reakcja na nasze stany emocjonalne i komunikacja społeczna. Przez to, że środowisko naszych myśli i emocji jest powtarzalne – mięśnie nie zawsze powracają do pozycji z której wystartowały – przez co często tkwią w oczekiwaniu na kolejne, powtarzające się napięcie mimiczne – w ten sposób tworzą się mikrozrosty mięśniowe i deformacje. Na skutek mimicznego napięcia mięśni które trwa dziesiątki lat – drobne naczynia krwionośne którymi płynie życiodajny koktajl zostają zaciśnięte i przepływ krwi zmniejsza się.

Zmarszczki powstają również na skutek napięcia mięśni – skóra kładzie się na mięśniach niczym prześcieradło na materacu – jeżeli zrelaksujemy masażem mięśnie – skóra również ulegnie rozprasowaniu. Krew na powrót wypełniająca odprężone mięśnie i skórę spowoduje, że wszystkie tkanki twarzy ulegną natychmiastowej rewitalizacji i wizualnemu odmłodzeniu. Nie musisz nic wstrzykiwać aby przywrócić swoje „wypukłości” – użyj swoich dłoni.

Tak zwane „chomiki” i „druga broda” to często wynik zastoju limfatycznego. Masaż będzie drenował Twoją limfę – to spowoduje że poprawisz kontur twarzy oraz uzyskasz efekt ogólnego liftingu.

Poza działaniem przeciwzmarszczkowym zauważysz redukcję worków i cieni oczodołu. Po masażu odczujesz ujędrnienie, napięcie i gładkość skóry. A Twoja psychika wejdzie w stan odprężenia.

W programie automasaże:
dekolt i obręcz barkowa
szyja
żuchwa, dziąsła i żwacz
kontur twarzy
uszy
wargi
policzki
nos
łuk brwiowy
powieki
czoło

Podczas warsztatu:
Wprowadzenie teoretyczne
Praktyczna nauka automasażu

Koszt warsztatu 400 zł

Zgłoszenia: do 4.11.2021 e-mail: yogadlakazdego.recepcja@gmail.com (proszę podać imię i nazwisko, numer kontaktowy) lub telefonicznie 693448875.
Zaliczka: 80 zł do dnia 4.11.2021 na konto: 24 1020 4900 0000 8602 3068 8335 z dopiskiem: automasaż twarzy.
Pozostała część kwoty płatna gotówka na miejscu.

Zabierz Przyjaciółkę, Mamę, Siostrę i przybywaj.

Nie ma co czekać. Im szybciej zaczniesz, tym dłużej utrzymasz zdrowy wygląd*

  • Starzenie jest naturalnym procesem, nikogo nie ominie, starzenia nie należy się bać, ale można starzeć się radośnie, na miękko – w tej pięknej, dojrzewającej drodze przez życie – automasaż może być Twoim przyjacielem

Dziękujemy za udostępnienie i serdecznie zapraszamy.