Wakacje z jogą 3-9 sierpnia 2019 - Szkoła Yogi Zofii Netter

Wakacje z jogą 3-9 sierpnia 2019

Kursy jogi
26.05.2019
3-9 sierpnia 2019
Wakacyjny warsztat w Smołdzinie nad morzem.
 
Zapraszam Cię na wakacyjną piękną podróż do samego siebie i innych ludzi. Celem warsztatu jest Twoje spotkanie ze sobą oraz innymi poprzez pracę z ciałem i umysłem.
 
Podczas zajęć poznasz swoje mocne strony, nauczysz się słuchać siebie i swojego ciała, wzmocnisz poczucie własnej wartości, nauczysz radzić sobie ze stresem. Spotkasz grupę osób podobnych do Ciebie i otwartych na rozwój osobisty.
 
Wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni. Stwarzając dobre wspólne wibracje, pobyt na tych wakacjach na długo pozostanie w Twojej pamięci, a jego owocami będziesz się karmił przez długi czas. Jeśli zechcesz 🙂
 
Zajęcia jogi będą prowadzone metodą Iyengara (bardzo przyjazna dla osób z problemami zdrowotnymi). Również dla osób początkujących. Zajęcia będą dopasowane do poziomu grupy. Jeśli jesteś osobą praktykującą, zadbam o Twoją satysfakcję z praktyki. Nie będziemy się ścigać, kto więcej potrafi, kto ma większy zakres ruchu. Będziemy dbać o właściwe kierunki ruchu. Będziemy praktykować 🙂
 
PLAN WYJAZDU:
 
3 sierpnia:
17.00- 18.30 regenerująca sesja jogi
18.45 kolacja
20.00 spotkanie integracyjne
 
4-8 sierpnia:
8.30 lekkie śniadanie
9.30- 11.30 poranna sesja jogi (pobudzająca i rozgrzewająca, głęboki relaks)
12.00 obiad
czas wolny (okolica jest piękna, można wypożyczyć rower, spacerować, czytać, spać ….wi- fi też jest 😉 )
16.00- 18.00 popołudniowa sesja jogi (oddech, relaksacja, regeneracja)
18.30 kolacja
20.00 zajęcia dla chętnych (w zależności od dnia: koncert mis
i gongów, medytacja, spotkanie integracyjne, film)
 
9 sierpnia:
8.30 lekkie śniadanie
9.30- 11.30 joga (oddech, asany i przedwyjazdowy relaks)
12.00 obiad
4 sierpnia po kolacji wykład Kariny Sęp pt.: „Twoja mapa marzeń”
 
Prowadząca:
Zofia Netter- pasjonatka życia i ludzi, dyplomowany nauczyciel jogi stopnia Junior Intermediate I.
” Swoje pierwsze spotkanie z jogą w 2002 roku pamiętam bardzo wyraźnie: odnalazłam wewnątrz siebie ruch, którego bardzo długo podświadomie szukałam. Od tamtej chwili joga jest dla mnie inspiracją i doskonałym nauczycielem. Uczę się cierpliwości, wytrwałości a przede wszystkim pokory. Praktyka jogi pomaga mi doświadczać ograniczeń fizycznych, sztywności umysłu, wychodzić poza jego schematy, ale również pozwala mierzyć się w spokoju z trudnymi i stresującymi momentami w życiu. Za regularną, wytrwałą pracę, joga odwdzięcza się zdrowiem, harmonią ciała i spokojem ducha.”
 
Miejsce:
GOŚCINIEC U BERNACKICH
ul. Bohaterów Warszawy 26,
76-214 Smołdzino
www.ubernackich.pl
 
Noclegi w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami
(“bliżej siebie”, więc bliżej innych).
 
Koszt (zajęcia, zakwaterowanie i posiłki):
1390 zł (zaliczka płatna do 20 czerwca 2019)
1490 zł (zaliczka płatna do 16 lipca 2019)
 
Zapisy:
Prosimy o zgłoszenia na e-mail: yogadlakazdego@gmail.com (proszę podać imię i nazwisko, numer kontaktowy, preferencje do pokoju dwu- lub trzyosobowego)
 
Zaliczka 500zł płatna w recepcji Szkoły Yogi Zofii Netter lub na konto: 24 1020 4900 0000 8602 3068 8335 (Szkoła Yogi Zofia Netter) z dopiskiem: “bliżej siebie”. O zakwalifikowaniu na warsztat decyduje kolejność wpłat. Pozostała kwota płatna gotówką na miejscu.
 
Jeśli nie masz jak dojechać, daj znać, znajdziemy miejsce w samochodzie.
 
Opinie (majówka 2019 w Smołdzinie):
“Droga Zosiu
Bardzo Ci dziękuję za zorganizowanie tego wspaniałego wyjazdu. Miałam przyjemność praktykować jogę przez te kilka dni ze wspaniałymi ludźmi. Nie pamiętam, kiedy ostatnio miałam okazję tak dobrze wypocząć. Jesteś wymagającym nauczycielem, ale i z łatwością potrafisz sprawić, że codzienna praktyka jest czystą przyjemnością i z pewnością będę regularnie przychodzić na zajęcia. Czas był bardzo dobrze zorganizowany, a jedzenie bardzo smaczne. Każdy dzień był od początku do końca dobrze zaplanowany. Była to wspaniała przygoda i z pewnością skorzystam z kolejnej okazji wyjazdu. Małgosia”
 
“Dziękuję za:
elastyczność i dopasowanie ćwiczeń do poziomu energii uczestników, nastawienie na nas i zaopiekowanie się nami- zajęłaś się nami pod każdym względem, byłaś trenerem, nauczycielem i opiekunem grupy, nikt nie mógł czuć się pominięty.
Miejscówka, atmosfera, ludzie- super.
Dziękuję za ten czas. Monika”